Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='kalinaM']Ja(i chyba nie tylko ja)wolalabym zeby ten pies nie przebywal jednak u Kamci:roll: .[/QUOTE] A ja to już sama nie wiem...:roll:
  2. Ale fajnie wyszłaś...:loveu: a to tło...:) gdzie? :evil_lol:
  3. [quote name='Dagusia1992']no fajnie ze mnie i Fionke odwiedziłyscie xD ech szkoda ze nie moge zagłosować[/quote]Hehe,,,eh...:cool1: [quote name='*Monia*']Ja sobie nawet konto założyłam, ale error się mi pojawia. Nie martw się, binokle nie takie złe. U mnie cała rodzinka nosi i jakoś nie narzekają (mnie jakoś ominęło noszenie bo mam za dobry wzrok ;) ). Może przed kompem powinnaś mniej czasu spędzać :evil_lol: .[/quote]A u mnie odwrotnie....tylko ja będe nosić...:cool3: [quote name='Aga K']A ja nie mogem zagosować :roll: witam, pozdrawiam[/quote]Cześc Aga!!! :loveu: nie szkodzi....
  4. Może jednak się odnalazł? :roll: trzeba mieć nadzieję...będziesz miała kingo niespodzianke na dzień dziecka :diabloti: :eviltong:
  5. ile emocji ;) fajne....tylko mogłoby być kololowe :lol:
  6. idz, idz....:p
  7. Ale nagadane....ile sie musiałam po zdjęcia cofać :roll: A ten charcik piękny...:loveu: i twoja psina również ;) [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6222/charttd0.jpg[/IMG]
  8. Ale i tak dziękujemy ;) i pakujemy sie tam do galerii twojej :) PS: Kończy się miesiąc, dlatego prosze was jeszcze raz....głosujcie :placz: o [URL="http://pedigree.pl/Psygora/pl-pl/Konkurs+na+zdjecie/glosuj?pid=17545&co=2007_5"]tu[/URL]!
  9. A ja go nie widze choler...ka :cool1: banera znaczy siem....
  10. A u was ponad 20 :D :lol:
  11. [quote name='*Monia*']Witam :multi: i o samopoczucie pytam. Chciałam zagłosować, ale jakiś błąd mi się pojawił. Spróbuję później jeszcze raz. Mizianko i buziaczki dla pięknisi Nikusi.[/QUOTE] dzięki, dzięki bardzo....:loveu: samopoczucie średnie, bo za tydzień ide kupić binokle...:roll: i dziwnie widze, bo mi dali takie specjalne krople żeby mi sie wszystko przed oczami mydliło...teraz wiem jak to jest być pijanym :lol:
  12. Jaki od śliczny :( podnoszę dla niego....
  13. O Matko jakie świetne :loveu: ja też chce FREEte :lol:
  14. Widze, że galeria idzie pełną parą :evil_lol:
  15. [IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=10332&photoID=413281[/IMG] Jak ślicznie....:loveu:
  16. [quote name='Samturia']Stooo laaaat........[/quote] nikt inny nie chce śpiewać? :-( opitych też przyjmuję... [quote name='haska_12']A moze byc dla obydwóch :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]A no to [B]dziękujemy[/B] :lol: Głosujcie [URL="http://pedigree.pl/Psygora/pl-pl/Konkurs+na+zdjecie/glosuj?pid=17545&co=2007_5"]tu[/URL]......prosze!!! Dopiero dziś przyjeli moje zdjęcie do konkursu...mam tylko 2 dni :cry:
  17. Chyba mnie tu nie było :roll: śliczności :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/209/752200e1c5d133dd.jpg[/IMG] Ojejku....:p:p:p Ale kto to, bo galerii nie czytałam tylko foty przeglądałam...? [IMG]http://images21.fotosik.pl/340/4792479c2d32e290.jpg[/IMG]
  18. Dorysuj zmarszczki :evil_lol: nie no...moim zdaniem ubierz się w spódnice i bluzkę jakąś, żeby wyglądać schludnie, ale nie jak na gale...:)
  19. [quote name='dealer']najpierw byla Wawa, potem jesli dobrze pamietam okolice Zywca, potem chyba Dabrowa Gornicza...i jeszcze cos....polecam ci lekture -choc na szybko -Kamciowej galerii...... aaa jeszcze mial tez u nich byc bokser ze schroniska,pisala o tym mniej wiecej w lutym...[/QUOTE] A ostatnio miała się do Miechowa przeprowadzać ;)
  20. O np. o tej przeprowadzce do miasta niedaleko Warszawy :roll: mówiła o projekcie domu a ściągnęła ze strony internetowej...:roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36669&page=54&"]Galeria Kamci-strona 54[/URL] [URL="http://www.twojprojekt.pl/firmy/studio_atrium;projekty"]Projekty domów[/URL]
  21. Oł je! :laola: no to wszystkiego najlepszego! :sweetCyb:
  22. [quote name='emdziolek'][SIZE=4][COLOR=Orange]Hihi no ze mna ona spi tylko taaak się rozpycha ze z łóżka mnie zwala :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] No! Mądra psina :diabloti: wie co dobre....:evil_lol:
  23. Nie, nie oglądałam :p
  24. [quote name='haska_12']Spóźjnione najlepszego :oops:[/QUOTE] do było do mnie czy do Niki? :roflt: e tam spoznione....dzień po adopcji to dopiero była jazda! Sprzątanie kup etc. :evil_lol:
×
×
  • Create New...