-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='kalinaM']Ja(i chyba nie tylko ja)wolalabym zeby ten pies nie przebywal jednak u Kamci:roll: .[/QUOTE] A ja to już sama nie wiem...:roll:
-
Ale fajnie wyszłaś...:loveu: a to tło...:) gdzie? :evil_lol:
-
[quote name='Dagusia1992']no fajnie ze mnie i Fionke odwiedziłyscie xD ech szkoda ze nie moge zagłosować[/quote]Hehe,,,eh...:cool1: [quote name='*Monia*']Ja sobie nawet konto założyłam, ale error się mi pojawia. Nie martw się, binokle nie takie złe. U mnie cała rodzinka nosi i jakoś nie narzekają (mnie jakoś ominęło noszenie bo mam za dobry wzrok ;) ). Może przed kompem powinnaś mniej czasu spędzać :evil_lol: .[/quote]A u mnie odwrotnie....tylko ja będe nosić...:cool3: [quote name='Aga K']A ja nie mogem zagosować :roll: witam, pozdrawiam[/quote]Cześc Aga!!! :loveu: nie szkodzi....
-
Może jednak się odnalazł? :roll: trzeba mieć nadzieję...będziesz miała kingo niespodzianke na dzień dziecka :diabloti: :eviltong:
-
Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]
Bewarka replied to BlackSheWolf's topic in Galeria
ile emocji ;) fajne....tylko mogłoby być kololowe :lol: -
Ale nagadane....ile sie musiałam po zdjęcia cofać :roll: A ten charcik piękny...:loveu: i twoja psina również ;) [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6222/charttd0.jpg[/IMG]
-
Ale i tak dziękujemy ;) i pakujemy sie tam do galerii twojej :) PS: Kończy się miesiąc, dlatego prosze was jeszcze raz....głosujcie :placz: o [URL="http://pedigree.pl/Psygora/pl-pl/Konkurs+na+zdjecie/glosuj?pid=17545&co=2007_5"]tu[/URL]!
-
A ja go nie widze choler...ka :cool1: banera znaczy siem....
-
A u was ponad 20 :D :lol:
-
[quote name='*Monia*']Witam :multi: i o samopoczucie pytam. Chciałam zagłosować, ale jakiś błąd mi się pojawił. Spróbuję później jeszcze raz. Mizianko i buziaczki dla pięknisi Nikusi.[/QUOTE] dzięki, dzięki bardzo....:loveu: samopoczucie średnie, bo za tydzień ide kupić binokle...:roll: i dziwnie widze, bo mi dali takie specjalne krople żeby mi sie wszystko przed oczami mydliło...teraz wiem jak to jest być pijanym :lol:
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Bewarka replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Jaki od śliczny :( podnoszę dla niego.... -
O Matko jakie świetne :loveu: ja też chce FREEte :lol:
-
Widze, że galeria idzie pełną parą :evil_lol:
-
[IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=10332&photoID=413281[/IMG] Jak ślicznie....:loveu:
-
[quote name='Samturia']Stooo laaaat........[/quote] nikt inny nie chce śpiewać? :-( opitych też przyjmuję... [quote name='haska_12']A moze byc dla obydwóch :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]A no to [B]dziękujemy[/B] :lol: Głosujcie [URL="http://pedigree.pl/Psygora/pl-pl/Konkurs+na+zdjecie/glosuj?pid=17545&co=2007_5"]tu[/URL]......prosze!!! Dopiero dziś przyjeli moje zdjęcie do konkursu...mam tylko 2 dni :cry:
-
Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]
Bewarka replied to BlackSheWolf's topic in Galeria
Chyba mnie tu nie było :roll: śliczności :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/209/752200e1c5d133dd.jpg[/IMG] Ojejku....:p:p:p Ale kto to, bo galerii nie czytałam tylko foty przeglądałam...? [IMG]http://images21.fotosik.pl/340/4792479c2d32e290.jpg[/IMG] -
Dorysuj zmarszczki :evil_lol: nie no...moim zdaniem ubierz się w spódnice i bluzkę jakąś, żeby wyglądać schludnie, ale nie jak na gale...:)
-
[quote name='dealer']najpierw byla Wawa, potem jesli dobrze pamietam okolice Zywca, potem chyba Dabrowa Gornicza...i jeszcze cos....polecam ci lekture -choc na szybko -Kamciowej galerii...... aaa jeszcze mial tez u nich byc bokser ze schroniska,pisala o tym mniej wiecej w lutym...[/QUOTE] A ostatnio miała się do Miechowa przeprowadzać ;)
-
O np. o tej przeprowadzce do miasta niedaleko Warszawy :roll: mówiła o projekcie domu a ściągnęła ze strony internetowej...:roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36669&page=54&"]Galeria Kamci-strona 54[/URL] [URL="http://www.twojprojekt.pl/firmy/studio_atrium;projekty"]Projekty domów[/URL]
-
Oł je! :laola: no to wszystkiego najlepszego! :sweetCyb:
-
Nie, nie oglądałam :p
-
[quote name='haska_12']Spóźjnione najlepszego :oops:[/QUOTE] do było do mnie czy do Niki? :roflt: e tam spoznione....dzień po adopcji to dopiero była jazda! Sprzątanie kup etc. :evil_lol: