Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Heh....a ja nie dam prezentów bo jesteś już grubo po 1300 poście :evil_lol: a poza tym nie mam kasy bo zbieram na Rogza...:lol:
  2. [quote name='ß@$!@']jem sobie wlasnie truskawki z ogrodka:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A ja z zamrażarki :loveu: 38 pkt. :-o to dużo? :hmmmm:
  3. [quote name='kingilka']A TY RTO GDZIE SIĘ GAPISZ CO?! OJ TY ŚWINTUCHU...:lol: :eviltong:[/QUOTE] No co....:lol: tak jakoś mnie tam wzrok powiódł....:roll:
  4. [quote name='pajunia']Mieszkam w okolicy Heidelbergu, ale ta " hodowla" jest w Ahlen i funkcjonuje od 1950 roku.:angryy:[/quote] A czy została zlikwidowana czy nadal działa ta "hodowla"!?! :-o o matko.....działa nadal! :( PS;pajunia: spokojnie ;)....nic się przecież nie dzieje...:lol:nie wiem po co tyle złości...jak będziemy tak krzyczeć to będzie jeszcze gorzej....nic nie zrobimy a "hodowcy" będą zwierzęta krzywdzić, bić, rozmnażać dalej...:roll: no i jeszcze jedno: ten wątek nie ma 100 stron, żeby nie móc go przeczytać....jak mnie coś zainteresowało to przeczytałam taki co ma chyba 124 strony i mnóstwo, mnóstwo postów...:) ale była jazda :D
  5. [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w302/lady_m_album/Nowy-1.jpg[/IMG] To zdjęcie wygląda jakby ze zdjęcia z gazety....:roflt:
  6. ło....no to chyba jeszcze zostane na piffko :evil_lol:
  7. siedem? :razz:
  8. 37 albo 3łosiem....
  9. [quote name='Pinczerek-Jacky']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] No super...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a teraz spadam :evil_lol: :lol:
  10. no....jakby na to nie patrzeć...:hmmmm: to jestem....:lol:
  11. trzydzieści pięć?
  12. trzydziestke? dwudziestke?
  13. Ty jesteś :eviltong:
  14. [quote name='ß@$!@']Ta! ja nie jestem tobą :cool1:[/QUOTE] Ja jeszcze nie pisałam tego "normalnego" :eviltong: no to 40 pkt. :roflt:
  15. 0 pkt? :cool3: :evil_lol:
  16. [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_100_0763.jpg[/IMG] ...gapi sie....:loveu:
  17. A ja dziś kupiłam...5 sek. temu wróciłam z kiosku z nowiusieńkim PP :D:D:D
  18. o widze, że doszło...jakbyś nie mogła ustawić czy coś to mów...bo widze, że jak na razie masz...ok. ;) jak ci sie ten znudzi to zmień na ten mój :lol:
  19. [IMG]http://i210.photobucket.com/albums/bb254/kingilka/DSC02461.jpg[/IMG] Jajecka mu widać :evil_lol: no to może ucz go w normalnej obroży (zatrzymuj sie jak zaczyna ciągnąć) a jak po 2-3 tyg. nie widać ani troszke poprawy to dopiero kolczatke lub lepiej obroże uzdową albo zaciskową....
  20. [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb58/kalinaM_2007/perlash4.jpg[/IMG] Bowskie.....:mdleje:
  21. [IMG]http://foteka.pl/full/f424ca46d9b7e4da082e56bbae75150c.jpg[/IMG] Fajny bananek...:lol:
  22. [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/c10.jpg[/IMG] aaaa....:-o boje się.............:placz: pies bez głowy.....
  23. [quote name='goldenka245']Taaa, bo się Ciebie boje:eviltong::diabloti:[/quote] A nie? :diabloti: [quote name='ß@$!@']Ha! Siedź Justa, bo Ty NIE WIESZ o co chodzi :cool1:[/quote] ja nie wiem?! :lmaa: [quote name='goldenka245']No ba!:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :x
  24. No to świetnie......! :D
  25. Wiem...i zamknij sie :diabloti: nie wnerwiaj mnie, bo ci papużke ukradne :loveu:
×
×
  • Create New...