[quote name='pajunia']Mieszkam w okolicy Heidelbergu, ale ta " hodowla" jest w Ahlen i funkcjonuje od 1950 roku.:angryy:[/quote]
A czy została zlikwidowana czy nadal działa ta "hodowla"!?! :-o o matko.....działa nadal! :(
PS;pajunia: spokojnie ;)....nic się przecież nie dzieje...:lol:nie wiem po co tyle złości...jak będziemy tak krzyczeć to będzie jeszcze gorzej....nic nie zrobimy a "hodowcy" będą zwierzęta krzywdzić, bić, rozmnażać dalej...:roll: no i jeszcze jedno: ten wątek nie ma 100 stron, żeby nie móc go przeczytać....jak mnie coś zainteresowało to przeczytałam taki co ma chyba 124 strony i mnóstwo, mnóstwo postów...:) ale była jazda :D