Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [QUOTE]Miniusy- to jest kródko wzroczność czyli niewidzisz tego co jest daleko, a plusy to niewidzisz tego co jest blisko :p .[/QUOTE]To już pamiętam, że - :roll:
  2. [quote name='gogunia']To fajnie:p ja może pojadę w niedziele;)[/QUOTE] A ja nie wiem kiedy...chyba w tym tygodniu :lol: jakby co to w niedziele...
  3. [quote name='Asia&Misia']Ty masz plusy?? Ja minusy :cool1:[/QUOTE] Teraz to już sama nie pamiętam, bo żeście mi namieszały :cool3:
  4. [IMG]http://fotozrzut.pcpnet.xxl-web.pl/zdjecia/f9c47e30e7.jpg[/IMG] O jaki śliczny piesio...:loveu:
  5. [quote name='Lemoniada']Justys, ja nie wiem gdzie jest Miechów:shake: To na dole czy górze mapy? Potrzebny mi domek na tip-top, który byłby w 100% najlepszy, a nie "by się nadawał". Trzeba by zrobić wizyty przedadopcyjne żeby stwierdzić to na pewno. A Gryzka zawiozę choćby i do Honolulu, tylko muszę mieć pewność.[/QUOTE] Aha...rozumiem...to nic ;)
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)okularkami sie nie przejmuj ...kwestia przyzwyczajenia;)i będzie oki...ja nosze od 12 roku życia:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] To mnie nie pocieszyło :eviltong: [quote name='Asia&Misia']Wolisz niewiedziec ile ja mam :cool1: Plusy czy minusy? :cool1: [/QUOTE]Wole plusy ;)
  7. szczęściarz z tego Czadzika :D
  8. [quote name='*luthien*'][B] a mnie ktos ciagle wkurza:placz: :placz: :evil_lol: ile jezdzisz konno? jaki poziom?;) [/B][/quote] poziom podstawowy :lol: jeszcze nie galopuje, jak na razie tylko kłusuję. Pierwszy raz wsiadłam na konia chyba w 2 klasie, ale potem przestałam jeździć przed pare lat i przypomniałam sobie o koniach w tamte wakacje na rajdzie do stadniny...potem drugi rajd, no a niedawno (od miesiąca chyba :lol:) zaczełam narzekać, że chce na konia :D i wreszcie znalezli czas żeby pojechać :)
  9. [quote name='Grysik_Pysi']Czołem...widze, że nagła zmiana ilości postów :eviltong: PS:Ej...a ja miałam 11 postów :mad:[/quote]:eviltong: [quote name='gogunia']Hej!, szkoda, u mnie też była burza, przykro mi, że nie pojechałaś do stadniny:shake: , jak ja jechałam do stadniny to było śłońce, jak dojechaliśmy to była burza, ale zaraz się polepszyło i jeździłam:multi: :p[/quote]Hehe.....dziś byłam...:cool3:
  10. [quote name='*luthien*'][B]a to cemuuu? :([/B][/QUOTE] A nic, nic...bo dziś zem była na koniach i było fajnie a potem jak już pojechaliśmy ze stadniny to kłótnia wybuchła :razz: ktoś mnie wkurzył :cool3:
  11. Ojej...ile prezenciaków :loveu: Zadzwonię...:eviltong: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5599/p10104986662224444xt7.jpg[/IMG]
  12. A ja jestem modna, a ja jestem modna...:D i smutna...:(
  13. [IMG]http://psygora.blox.pl/resource/DSC02892.JPG[/IMG] Jaka piękna.....psinkaaaaa............:loveu:
  14. Ale pojedziemy tylko w jednym dniu, bo nie da się namówić na oba dnie...
  15. Moi bracia to mi już tysiące kawałów wymyślili...:D np. jak poszliśmy (właściwie pojechaliśmy :lol:) do sklepu to mister Piotr wziął dwa słoiki koncentratu i powiedział "takie mogą być" :lol:
  16. [quote name='ß@$!@']No, to ja mam tak, że nie widze tzn. widzę,ale rozmazane to, co jest daleko i mam niby nosić okulary, też 0,5 :roll: haha, ale też mi leżą gdzieś zakurzone:evil_lol:[/QUOTE] O własnie ja też...to co daleko to takie troche rozmazane...ale jakby sie przyjrzeć i patrzyć tak pół godz. to sie dowiem co tam pisze :eviltong: a moja koleżanka mi powiedziała, ża ma nosić okulary a w ogóle nie nosi i jak poszła na sprawdzenie to jej okulistka powiedziała, że jak będzie tak nosić to za niedługo nie będzie musiała, bo sie poprawia :eviltong:
  17. A jest jakieś jeszcze nowsze zdjęcie? :lol: bo potrzebuje, żeby go na psy.pl ogłosić...
  18. Do góry hop, bo zasługujesz na dom :(
  19. Właśnie sobie przypomniałam, że musze na psy.pl go przenieść :oops:
  20. Lemoniado-a czy byłby możliwy transport aż do Miechowa? Bo może bym zrobiła plakat na kompie, wydrukowała i rozwiesiła...:roll: w Miechowie jest pare osób, które by sie nadawały...
  21. [quote name='*luthien*'][B]Mam tyle samo, znaczy -0,5:lol:. To malutko, to jest wada naturalna... [/B][/quote] uff...a ty nosisz soczewki? :lol: PS:Mi okulistka powiedziała "Prosze wykupić OKULARKI" :roll:
  22. Czy mogę się wtrącić do tej interesującej rozmowy? :cool1: PS:Erga-pływaczka super! :loveu:
  23. Dzięki :roll: ja ślepa nie jestem :eviltong: (0,5 to dużo czy nie :hmmmm:)
  24. [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/g2.jpg[/IMG]] Super sie bawi :)
  25. Trzymajcie kciukasy, żeby mój brat nie musiał pracować w dniu wystawy :(
×
×
  • Create New...