[quote name='Chanelle'][COLOR=DimGray]Ale śliczna paskuda. A zęby jakie białe, hoho. Mała zdobędzie tytuł miss wspaniałego uśmiechu :evil_lol: [/COLOR][/quote]
No ja bym chciała....:diabloti:
[quote name='*Monia*']Niki powinna reklamować pastę do zębów :evil_lol: , śnieżna biel, nawet misio się jej nie oprze.;)[/quote]
O tak :loveu:
[quote name='chihuahua']Jaka ona straaaaaaszna!!!!![/quote]
:look3:
[quote name='Dagusia1992']atak na zabawke :evil_lol: jakie białe zębólki :lol:[/quote]
dzięki....:p
[quote name='Pianka']Takiego ładnego misia gryźć:mad:[/quote]
:lol: