Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Zobaczycie moją "nową" twarz we wtorek lub we czwartek...bede miec łokulary :placz:
  2. [quote name='ß@$!@']No... chyba jedyną osobą, która ma ognika jest Alicjarydzewska :roll: Ahh Witaj Edytka! :multi: Fotki śliczneeee:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Behemot też ma ognika ;)
  3. [quote name='BBeta']Pisałam już, że zaba14 i Szamanka[/QUOTE] A no tak...to czemu nie zmienią? :lol:
  4. [quote name='ß@$!@']bonitka, prosze: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/640/ognikisx4.png[/IMG] ;);)[/QUOTE] [B]Mogę ich[/B] [B]u[/B]l[B]żyć ??? :)[/B]
  5. A kto tu jest modem? :D
  6. [quote name='maziak']pinczerko tyżeś dołączyła w kwietniu a tyle postów masz ... to ty załymi dniami na dogo siedzisz... popatrz na mnie:(... a umnie foty i tu i na kości zapraszam[/QUOTE] nie martw się maziaczko...;) pisz dużo to nią dogonisz....i mnie :evil_lol:
  7. [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7868/wodaipies032nn7.png[/IMG] D.....e ty mi pokazujesz...osz ty :mad: A jeśli chodzi o obrożę... [IMG]http://www.zoomania.pl/images/grrly_obroza.jpg[/IMG] ...to fajna, ale smycz mi się nie podoba ;)
  8. Narzekajcie sobie....a ja ide, bo grzmi u mnie troche :roll:
  9. Czy ten piesek jest na stronie bezdomnych szpiców? Jak nie to ja moge tam ogłosić ;)
  10. Ale mnie luth powaliłaś tym wybiegiem...:roflt:
  11. No wreszcie dałaś jakie możliwe foty :eviltong: fajna ta twoja Erga...
  12. Dawaj te foty :mad: ale już!
  13. [quote name='Meggy']To, że tak powiem tereny mojej rodzinki ;) Pałecznicę znam na wylot ;)[/QUOTE]O fajnie :) a w Pałecznicy mieszkają moi dziadkowie, ale często tam przyjezdzamy...:lol:
  14. [quote name='Bartuś']Mam pytanko ... :P Kto się wybiera na młodego prezentera do Krakowa ??? :lol:[/QUOTE] Ja miałam, ale jednak prezenterem nie będę, ale widzem :)
  15. Była....i przez to nie pojechałam z bratem pojezdzić konno...:roll:
  16. O cześć...twoja? :) [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6927/szynszyl020zf7.jpg[/IMG]
  17. Cześć! Dzięki, że odwiedzasz moją galerię! :D
  18. Nom....szóstke dostałam :D dzięki za wsparcie :)
  19. e tam stara...;) z "wakacji" :lol:
  20. z Miechowa...:lol: (woj. Małopolskie, powiat Miechowski gmina Miechów :lol:)....40 (dokładnie 36 km od Krakowa jak się domyślacie ;)) PS:Już jest 12 czerwca...jeszcze 11 dni do wystawy...:D
  21. [quote name='sylwekw']Dziękuję za uznanie.[/QUOTE] Ale powiedz mi tylko jedno...to pies czy suczka :oops:
  22. To dam ci mój nr. g-g ;) albo sobie sama wez...:evil_lol:
  23. A mi jest duszno i słabo w kościele, ale i tak chodzić muszę...:) chodzę na godz. 16:15 w każdą niedzielę a czasem na godz. 18:00 i i tak jest duszno...:roll:
  24. [quote name='sheltia12']Bardzo mi przykro. Z v-ce zwyciescy europy cieszycie sie bardziej niż z mojej wygranej na swiatówce w poznaniu, II V-ce Zwycięscy Świata Widze ze tutaj gratuluje sie tylko znajomym, trzyma za nich kciuki i podziwia. A jeśli ktoś z poza środowiska wygra to od razu że wszystko było nie fair... Tiaa... Pozdrawiam, Ania Kulawiak[/QUOTE] A ja nawet nie wiedziałam...:oops: przepraszam i Gratuluję WSZYSTKIIIIMMMM!!!Tobie najbardziej! :D
×
×
  • Create New...