[quote name='sheltia12']Bardzo mi przykro. Z v-ce zwyciescy europy cieszycie sie bardziej niż z mojej wygranej na swiatówce w poznaniu, II V-ce Zwycięscy Świata
Widze ze tutaj gratuluje sie tylko znajomym, trzyma za nich kciuki i podziwia. A jeśli ktoś z poza środowiska wygra to od razu że wszystko było nie fair...
Tiaa...
Pozdrawiam,
Ania Kulawiak[/QUOTE]
A ja nawet nie wiedziałam...:oops: przepraszam i Gratuluję WSZYSTKIIIIMMMM!!!Tobie najbardziej! :D