Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Paulina_mickey']yeah 200 strona:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]oł je....:multi: [quote name='marzenna79'][IMG]http://www.rotfl.ltd.pl/data/media/121/jvlmjy73.gif[/IMG] [COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B]Wszystkiego najlepszego z okazji 200 stronki.[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]:BIG: [/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]:tort: [/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]:cunao:[/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B]:laola:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B]:laola:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]Pozdrawiam Justynko i Nikusiu !!!:multi::loveu:[/SIZE] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote]Dziękujemy za te urocze łoczyska....:sweetCyb:
  2. wchodze w ostatni dzisiejszy wątek i mówie...DOBRANOC!!! :D
  3. No wiem, wiem...:lol: rozumiem już o co chodzi...:lol:
  4. jesteś szalona, mówię Ci. Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić. Nie jesteś aniołem, mówię Ci. Jesteś szalona....:eviltong:
  5. nie żartuj...nie masz połowy banera :eviltong: a nie......masz już czarownic...zko :cool3:
  6. Basia...czemu ci połowe banera zjadło? :roll:
  7. moge ci zeskanować jeśli już go dorwe, ale nie wiem czy wyjdzie mi tak jak powinno tj. czytelnie ;)
  8. [quote name='Behemot']Ja tam się nie samochodach nie wyznaję :cool3: ale to nie był kombi tylko samochód z takim zwykłym bagażnikiem.[/QUOTE] A ten w kombi jest niezwykły? :evil_lol: ja mam taki i jakoś nie widze nic nadzwyczajnego :evil_lol:
  9. dzięki...:D może kupie popojutrze...albo zdąże przed zamnięciem kiosku...:roll:
  10. [quote name='_ChiQuiTa_'];) ;) ;) ;) tytytfdfdfdfdfdfdf[/QUOTE] czyli żyje :evil_lol:
  11. Witamy! :D Ta fota jest rewelacyjna! :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/54/12357402320b7a3a.jpg[/IMG]
  12. [quote name='B@$!@'] Noo i weszłam na dogomanie :loveu::evil_lol:[/QUOTE]No i prawidłowo....:lol: :p
  13. No...już jutro...:D i pewnie nie kupie, bo ide do okulisty akurat jutro...:placz:
  14. A ja chcę zostać JH-em, ale musze nabrać doświadczenia w oglądaniu :lol: a potem dopiero zaczne wystawiać...nieswojego psa :D
  15. No właśnie...ale ja głupia byłam...mogłam już sie wydrzeć...:roll: byłaby zabawa :D
  16. No to teraz ja...widziałam jak ktoś woził psa (to było bodajże w lutym) w samochodzie w [B]klatce transportowej [/B]:-o już miałam go zatrzymać i sie na niego wydrzeć, że tak sie psy nie przewozi...pies ma przecie prawo jazdy :evil_lol:
  17. [quote name='Pianka']Gratulacje 200 strony:multi:[/QUOTE] Dzięki!!! :multi: ...........:evil_lol: fajnie....
  18. [quote name='Dobcia']Proszę się nie śmiać!:eviltong: Ostatnio zgubiłam pedał, udana jestem, no nie? Zresztą co to by była za wyprawa bez przygód?:cool3:[/quote] Ja tak kiedyś miałam...na środku ulicy :evil_lol:
  19. [quote name='nane'][CENTER][SIZE=7][COLOR=white]:loveu: Nasze gratulacje szybciuchno biegniesz do przodu :loveu: [/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] To dzięki Rogzom :evil_lol:
  20. [quote name='gabryska']Ano podobno, bo sprawdziłam na ich stronie :] Ale w kiosku dzisiaj szukałam, i jeszcze nie było :roll:[/QUOTE] No to szczęście, bo jeszcze bym nie zdążyła i by ktoś wykupił :D
  21. I jeszcze się Ajek nie odnalazł?!? :placz: już minęło tyle czasu....:( wstyd, normalnie wstyd...:(
  22. [quote name='gabryska']Podobno od dzisiaj nowy, czerwcowy numer :][/QUOTE] podobno? :lol:
  23. [quote name='ß@$!@']MIRIAM??!![/QUOTE] co? :hmmmm: PS:200 strona!!! :roflt:
  24. [quote name='*luthien*'][B]no a nie rozruzniasz mej plci? :P :roflt:oczywiscie ze kobito:cool1: :cool1: :cool1: [/B][/QUOTE] ło...bo się aż spociłam od myślenia...:evil_lol:
×
×
  • Create New...