[quote name='Paulina_mickey']yeah 200 strona:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]oł je....:multi:
[quote name='marzenna79'][IMG]http://www.rotfl.ltd.pl/data/media/121/jvlmjy73.gif[/IMG]
[COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B]Wszystkiego najlepszego z okazji 200 stronki.[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]:BIG: [/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]:tort: [/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]:cunao:[/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B]:laola:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B]:laola:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=Red][SIZE=6][FONT=Georgia][I][B][SIZE=4]Pozdrawiam Justynko i Nikusiu !!!:multi::loveu:[/SIZE]
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote]Dziękujemy za te urocze łoczyska....:sweetCyb:
[quote name='Behemot']Ja tam się nie samochodach nie wyznaję :cool3: ale to nie był kombi tylko samochód z takim zwykłym bagażnikiem.[/QUOTE]
A ten w kombi jest niezwykły? :evil_lol: ja mam taki i jakoś nie widze nic nadzwyczajnego :evil_lol:
No to teraz ja...widziałam jak ktoś woził psa (to było bodajże w lutym) w samochodzie w [B]klatce transportowej [/B]:-o już miałam go zatrzymać i sie na niego wydrzeć, że tak sie psy nie przewozi...pies ma przecie prawo jazdy :evil_lol:
[quote name='Dobcia']Proszę się nie śmiać!:eviltong:
Ostatnio zgubiłam pedał, udana jestem, no nie? Zresztą co to by była za wyprawa bez przygód?:cool3:[/quote]
Ja tak kiedyś miałam...na środku ulicy :evil_lol:
[quote name='gabryska']Ano podobno, bo sprawdziłam na ich stronie :]
Ale w kiosku dzisiaj szukałam, i jeszcze nie było :roll:[/QUOTE]
No to szczęście, bo jeszcze bym nie zdążyła i by ktoś wykupił :D
[quote name='*luthien*'][B]no a nie rozruzniasz mej plci? :P :roflt:oczywiscie ze kobito:cool1: :cool1: :cool1: [/B][/QUOTE]
ło...bo się aż spociłam od myślenia...:evil_lol: