Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Nerul']No wiesz bedziesz musiala isc do Związku podpisac jakies różne rzeczy, zatwierdzisz przydomek i na wystawy pędzisz... A suke hodowlaną to zalezy jaką rase bedziesz hodowac bo ja bym chciala Malamuty :D[/QUOTE] A ja haszczaki, ale jeszcze myśle...:lol: a wymyślanie przydomka to najfajniejsza w tym rzecz...! :D reszte to mąż załatwi (jak już go będe miała) :lol:
  2. Ojej Marzenko...:loveu: nie mogę zliczyć ileż ja dostałam od Ciebie życzeń...:p dziękuje, dziękuje, dziękuje jeszcze raz! :D
  3. [quote name='Nerul']Zatroszcze sie o to ze bedziesz hehe xD[/QUOTE] A niby jak? Podsuniesz mi suke hodowlaną i mnie ta hodowla tak wkręci, że automatycznie będe hodowcą? :lol:
  4. no może...;) ale jeszcze pomyśle nad tym...:) nie wiem czy nie wolałabym mieć 2-3 (góra 4 psy) niehodowlane (no rodowody mogą mieć :lol:) a jak będe mieć tą hodowle to ciekawe czy też będe w prasie...:lol:
  5. no i np. nasza forumowa gogunia ;) jej mama jest hodowcą ogarów...a w jej domu są 4 psy....:)
  6. no ja bym chyba tak chciała...jak się urodziłam to pies był tylko na wsi....tam jezdziliśmy co drugi dzień, ale jakoś mnie nie lubił ;) ale już offa robić nie będe...:lol: po prostu temat o niczym na temat....:evil_lol:
  7. no, no właśnie ;) za ogólnie i za prosto gadali...:lol: o niczym właściwie...
  8. Mi też sie spodobał ten artykuł tylko troche odbiegali od tematu...:roll: to znaczy gadali o miłości którą często dziedziczy się po rodzicach-hodowcach, ale potem zaczeli gadać, że ktoś tam miał taką wielką miłość, że mu potem trudno było itp. itd. etc. a ja miałam nadzieję, że pogadają o czymś poważnym a nie o tym o czym sama moge się domyślić ;)
  9. Niki odpowiada: Cześć Premierku :) u mnie dobrze, dobrze sie trzymam jako tako, siedze w szafie i jeszcze drę papiery :diabloti: :evil_lol: i dzięki, że wpadłeś, bo widze, że taki zalatany bez internetu jesteś...:loveu:
  10. zapraszasz nią do jej galerii? :lol:
  11. A wy myślicie, że jak będziecie tak o tym pisać to gdy Kinga czy jak jej tam to to przeczyta, zmięknie jej serduszko, wezmie sie za szukanie i znajdzie Ajka i będzie tak niby pomagać psom jak by nigdy nic? Nie, raczej tak nie będzie :roll:
  12. czego koło 40?
  13. Jaka śliczna psina :loveu: pięknie wyrosła....:)
  14. [quote name='Weron_ciau']emano Justyś. to może z tej okazji jakieś fotki? :>[/QUOTE] no jak na razie czasu nie mam...odrabiam zadania domowe :roll: może potem :eviltong:
  15. łoł....szalejesz xD a kolorek ściany no superowy....oryginalny :lol:
  16. dziękujemy Pianeczko i Basieniu...:loveu: a ja musze się uczyć na niemiecki i musze opowiadać o takim fragmencie z "Pana Tadeusza" na polski...:roll:
  17. O co wam chodzi tak w ogóle? :hmmmm: EDIT:Ale fajny psiaczek...:D kogo??? [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5047/2506061943qv8.jpg[/IMG]
  18. Domyśliłam się....;) sławni ci nasi dogomaniacy....:D
  19. [B][SIZE=4]No to impra :niedowia:[SIZE=2] dziś rocznica przybycia Niki do naszego domu. 27 maja 2006 roku kochany [U]paulo[/U] i AgaG (bodajże :lol:) przywieźli do mnie Nikusię...:loveu: dziękuję im bardzo, bardzo, bardzo :cry: dziękuję też w imieniu Nikusi osobą takim jak: .Ania. ,Luna007 , anouk92 , Toska , kiwi , rebellia , pixie , jnk , Dabrowka , Aga_Mazury , Jamnik , GreenEvil , Tweety , Patia , mar.gajko , Elso , zuziaM , Magdarynka , Agnieszka-Małek , AlmaMater , basiaap , rk66 czyli wszystkich, którzy zaglądnęli na tamten wątek adopcyjny...dziękuję też ARCE :loveu: No.... a teraz impra :multi: EDIT:Zapomniałam kiedyś dać [URL="http://justys95.wrzuta.pl/film/eGzQ2H5V1y/filmik"]filmik[/URL] :lol: [/SIZE][/SIZE][/B]
  20. zachorowały?
  21. Ale, ale jak to....:( kiedy? Zgubiła sie? zmarła?
  22. A może wykasuj ten post...bo nie wiem czy by się ucieszyła jakbyś jej prawa łamała...:roll: wygwiazdkuj jej nazwisko :lol:
  23. [quote name='ß@$!@']furkawki :roflt:[/quote] e....a co to jest? :hmmmm: [quote name='ß@$!@'] W Jastrzębiu Zdrój ?:cool3:[/quote]A czmuż sie dziwisz? Czy to jakieś dziwne miasto? :lol:
  24. [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8472/50456359ko9.png[/IMG] Ale śliczny zabawny piesiunio :loveu: a jakie ma różki :evil_lol:
  25. [quote name='ß@$!@']Hejj ludzie! Za niedługo 200 stronka:cool3:[/QUOTE] co ty gadasz....jeszcze dużo :roll:
×
×
  • Create New...