[B][SIZE=4]No to impra :niedowia:[SIZE=2] dziś rocznica przybycia Niki do naszego domu. 27 maja 2006 roku kochany [U]paulo[/U] i AgaG (bodajże :lol:) przywieźli do mnie Nikusię...:loveu: dziękuję im bardzo, bardzo, bardzo :cry: dziękuję też w imieniu Nikusi osobą takim jak: .Ania. ,Luna007 , anouk92 , Toska , kiwi , rebellia , pixie , jnk , Dabrowka , Aga_Mazury , Jamnik , GreenEvil , Tweety , Patia , mar.gajko , Elso , zuziaM , Magdarynka , Agnieszka-Małek , AlmaMater , basiaap , rk66 czyli wszystkich, którzy zaglądnęli na tamten wątek adopcyjny...dziękuję też ARCE :loveu: No.... a teraz impra :multi:
EDIT:Zapomniałam kiedyś dać [URL="http://justys95.wrzuta.pl/film/eGzQ2H5V1y/filmik"]filmik[/URL] :lol:
[/SIZE][/SIZE][/B]