-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='ß@$!@']szyfr do skarbonki :cool3:[/QUOTE] aaaaa....też jestem ciekawa...:D
-
[quote name='*luthien*'][B]czemu chlopu?[/B]:stupid:[/QUOTE] Mówią, że to ja mam wackową...ale zaraz wszystko się wyjaśni :evil_lol: no właśnie sie babo ciebie pytam...czy wolisz kobito czy chłopu :D
-
[quote name='ayshe']:roflt: :roflt: :roflt: puli...aaaa....padlam.....:megagrin: .bposzsz moja ilosc przekracza wszelkie pojecie bo 15stke przekroczylam-adopcyjne i babcie-czas was zakopac.muszeee sie zalapac na okreslenie "domowa"muuuusze:knuje: .bo tak to ani szkolic,ani kochac...przerabane:splat: :drinking:[/quote] Ło....bo jak nie to za kratki za maltretowanie zwierząt! :diabloti: przekraczasz norme i dlatego te biedne zwierzęta u ciebie umierają w samotności we własnych bobkach...jak tak można :placz: :roflt:
-
[quote name='ß@$!@']Bo ona jest INNA :diabloti:[/quote] "[COLOR=black]Ona[/COLOR] [COLOR=black]była[/COLOR] [COLOR=black]inna[/COLOR] świat [COLOR=black]na[/COLOR] [COLOR=black]nogi[/COLOR] [COLOR=black]wciąż[/COLOR] [COLOR=black]rzucała[/COLOR] [COLOR=black]ona[/COLOR] [COLOR=black]była[/COLOR] [COLOR=black]inna[/COLOR] [COLOR=black]ktoś[/COLOR] [COLOR=black]dziś[/COLOR] [COLOR=black]zadał[/COLOR] [COLOR=black]jej[/COLOR] [COLOR=black]ból[/COLOR] [COLOR=black]ona[/COLOR] [COLOR=black]była[/COLOR] [COLOR=black]inna[/COLOR] [COLOR=black]wciąż[/COLOR] [COLOR=black]miłości[/COLOR] [COLOR=black]tak[/COLOR] [COLOR=black]pragnęła[/COLOR] [COLOR=black]czy[/COLOR] [COLOR=black]pokocha[/COLOR] [COLOR=black]mnie[/COLOR] [COLOR=black]czy[/COLOR] [COLOR=black]serce[/COLOR] [COLOR=black]odda[/COLOR] [COLOR=black]mi[/COLOR] [COLOR=black]znów[/COLOR]" .....śpiewać mi się zachciało....:evil_lol:
-
[quote name='*luthien*'][B]czemu nie dopsz niedobroto?:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/QUOTE] A bo tak mi się....niepodoba :loveu: kobito...albo chłopu jeśli wolisz :diabloti:
-
[quote name='ß@$!@']aaaa nico :evil_lol:[/quote]No....:diabloti: [quote name='*luthien*'][B]Basiu puszcze ci teraz sygnala :cool1:[/B][/quote] No i co mi to do tego...:eviltong: [quote name='ß@$!@']dopsz :loveu:[/quote] nie dopsz :loveu:
-
A co ma, lub niema powiedzieć? :hmmmm:
-
[quote name='ß@$!@']taaa! to u Was sąsiadowskie :evil_lol:[/quote] No....a co? :eviltong:
-
[quote name='*luthien*'][B]a skad ty masz cala ich rodzine?:D:D:D[/B][/quote]A kupiłam....:p [quote name='ß@$!@']no baa! pomiędzy tymi 2 wacuszkami jest wackowa :cool3:[/quote]no...a u sąsiada Wacek...:evil_lol:
-
[quote name='ß@$!@']Masz wackową :roflt:[/QUOTE] Ta...i dwa wacuszki :evil_lol:
-
[quote name='ß@$!@']Justyna! :-o do czego stosujesz tego domestosa?! Do mycia swojego wacka?! :roflt:[/quote]Ja nie mam wacka...:eviltong: [quote name='*luthien*'][B]i czesia:roflt:[/B][/quote]A Czesia to znam tylko jednego...mojego tatę :evil_lol: [quote name='haska_12']Najlepiej o liściach dębu i klonu :diabloti: :eviltong: :diabloti:[/quote] O tak, tak :diabloti: [quote name='Marzenka18']jejciu, domestosy, liście, wacki... Ciekawie się robi :p[/quote]Ciekawie? A u mnie mogło by być inaczej? :evil_lol: :lol:
-
[quote name='Weron_ciau']fotomontaż :lol:[/QUOTE] Taaa? Nawet nie widać...:lol:
-
[quote name='Pianka']Domestos zielony, bo się świnstwa pewnie najadł:evil_lol:[/quote]nie powiem co to mogło być...:evil_lol: [quote name='haska_12']Ołłł jakie tematy.. Justynko nie ładnie, nie ładnie :mad:[/quote]:oops: :oops: :oops: nie moja wina...:eviltong: o liściach lepiej gadajmy :evil_lol:
-
[quote name='Sonika']Moje najnowsze zdjęcie... ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/363/a0a95a630c732c29.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jak ładna dzieweczka na ładnym tle :lol:
-
[quote name='*luthien*'][B]:roll:buahaha mila sie znalazla:cool1: :/(i rownie normalna jak ja :p)[/B][/QUOTE] o przepraszam...:D w moim przypadku nie ma piekarzy pod łóżkiem...:roll: bo są wampiry...aaaaaa....
-
[quote name='*luthien*'][B]nie przeklinaj zboczencu:cool1: zegam sie:eviltong:[/B][/QUOTE] Ja też, bo przed chwilą zobaczyłam ze jest 11...papatki zboczeńcy od liści...:D
-
[quote name='*luthien*'][B]to ty jestes tym duchem co mi pod lozkiem czasem siedzi??????:-oon wyglada jak piekarz:oops: czy wy tez miewacie piekarzy pod lozkami????[/B][/quote]nie...bo ja akurat jestem (w przeciwieństwie do ciebie) normalna :icon_roc:
-
[quote name='*luthien*']sama:scream_3: czasem sie ktos przyszweda:roflt::evil_lol:[/QUOTE] no chyba nie mówisz o mnie...:diabloti:
-
[quote name='*luthien*'][B]buahaha:evil_lol:jaki znow czesio?chyba nie przyjaciel Wacka?:roflt::roflt::roflt: [/B][/quote]Przyjaciel...[B]członek[/B] Czesia...:roflt:Czesia z klasy 2B :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='*luthien*'] [B]no a nie?:evil_lol:[/B] :cool1:[/quote]A skąd ja mam ku.wa wiedziec? :eviltong:
-
[quote name='goldenka245'] Z bradem! Co ty! nie wiesz?:crazyeye:[/quote]A no tak...zapomniałam o nim :eviltong:
-
[quote name='*luthien*'][B]nie:eviltong: ja spie w lozku:D:D:D [/B][/QUOTE] A z kim? :D
-
[quote name='*luthien*'][B]hahaha ty ty ty :eviltong: zboczencu:roflt:[/B][/quote] To Czesio jest zboczeńcem! :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='*luthien*'] [B] Justynko prosze cie nie wprawiaj niepelnoletnich w ten temat [/B][B]:roflt:[/B][B]:roflt:[/B][B]:roflt:[/B][/quote]pełnoletnia sie znalazła...:shake:
-
[quote name='gogunia']Cześć Justys:loveu:, Niki ładna:loveu:;) A o co chodzi z tym [B]ROGZEM[/B]?:D[/QUOTE] To taka fajna rasa psów...podobna do yorków tylko czarna...brudna :roflt: może przeczytaj ten oto wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67071[/url]
-
Już wiem, już wiem...już wiem jak się robi taką cenzure w paincie :D
-
[quote name='*luthien*'][B]jakiego znow Wacka?:roflt:wacus:loveu:[/B][/quote] No siusiora...... :roflt: