Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/d605ab2ea57ca4f6.jpg[/IMG] hihi... [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/ef3ccaacf3437c24.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/5/d2d9c8be24b6f5ec.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/f4731b09fbfec7c3.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/5/0a8eff7c20af1c3d.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/5/c40ccf9ec0e9241f.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/8fa5b1aa85b439be.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/2e38484678cf7ad2.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/06e0db1dfe77159e.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/7a5b7036508c0a0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/5/9bca94388ac890ee.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/5/6a51ee746134f32d.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/2de92c6e70bf8e9c.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/034d37110da9f0eb.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/5/311c191d6b0296b4.jpg[/IMG] Tyle z aparatu.... PS:Jeśli raczyłam komuś przypadkowo zrobić zdjęcie twarzy to b.przepraszam i mam nadzieję, że nie będzie przez to wielkich kłopotów...reszte zdjęć z wystawy dam JUTRO lub POJUTRZE jesli będe mieć czas ;)
  2. Odświeżam swoją (i Niki) galerię dając foty z Krakowa...z wystawy. Mialam taki przypadek, że się okazłąo w Krakowie, że nie ma dużo baterii do aparatu, dlatego więcej robiłam komórką...ale dziś ich nie dam tylko te z aparatu ;) [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/b6073e126682dafb.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/91c5b509cb2e956c.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/95c86f54978aac5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/c00e40f41242e37a.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/5/e7c36181597b5212.jpg[/IMG] Łops...troche mi podeszła...tyłek podszedł szanownej właścicielki szpica :lol: [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/030d75fe3bca3407.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/20fe42c2c48bb901.jpg[/IMG] Haszczaki...:loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/b5f8da1b2581fad6.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/5/516d72c66da9dd3b.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/513eb2cc4e21807f.jpg[/IMG] Zaraz ciąg dalszy...
  3. Dziękuję bardzo! :D życzę sukcesów ;)
  4. [quote name='YaBear-CubCammy']a ma ktoś może z Jh fotencje?[/QUOTE] No ja mam pare ;) tylko komórka brata, więc zobaczycie jutro, albo dalej...
  5. [quote name='YaBear-CubCammy']zostalo to jakos uwiecznione?[/QUOTE] Ja robiłam zdjęcia z komórki...bo sie dopiero na wystawie okazało, że baterie do aparatu prawie rozładowane :roll:
  6. [quote name='Atena']Justys, tylko mi nie mów, ze żałujesz wystawy:eviltong:[/QUOTE] Nie żałuje, ale gdy trzeba było czekać pół godziny to mogłabym sobie poczytać (mój brat akurat spał na siedzeniach :evil_lol:)
  7. [quote name='Reyes']Awiesz ze chyba masz racje - 4 był prawda?[/QUOTE] ...z jakimś chłopcem, który wciąż kręcił się tu i tam ciągnąc psa za sobą ;)
  8. [quote name='Agnes B.']ja mam pare zdjęć. Niestety nie widziałam występu zwycięzcy klasy 0 i drugiej połowy klasy 1:placz: Fotki nie są najlepszej jakości (ba, są straszne:diabloti:), ale chyba lepsze takie niż, żadne:razz: Za chwile je tutaj wstawię;)[/quote] O Bowsko....:mdleje: czekamy i dziękujemy o wielka ;)
  9. [quote name='Reyes']yyy co? Ja pojęcia nie mam z czym były 3 i 4 w młodrzej[/quote] Ja też nie :evil_lol: PS:Nie zwracajcie uwagi na moje posty, bo jestem tak zmęczona, że myle wątki, posty, sytuacje... EDIT:Przypomniałam sobie, że był tam chyba leoneberger
  10. [quote name='Reyes']Wyniki z Krakowa sobota (znam mało) Starsza 1.) Alicja Nowak z Basenji 2.) Danuta Ożarowska z pudlem 3.) Prezenter z Lhasa Apso 4.) Prezenterka z Sznaucerem miniaturowym 5.) Prezęterka z Jamnikiem miniatorowym Młoadsza 1.) Aleksandra Szydłowska z Borzojem 2.) Partycja Woźniak z Sznaucerem 3 ?? 4 ??[/quote]Widziałam......:D
  11. [quote name='ewka i haker']a ma ktos moze jaskies zdjecia ??[/QUOTE] Miałam zapytać...bo ja sobiem zapomniałam o tym...:roll: i poszliśmy oglądać wystawiane pieski a o sporcie to żeśmy zapomnieli :oops:
  12. [quote name='ß@$!@']Przychodzi facet do sklepu i mówi: -Są jakieś puzzle? -Są, a jakie? -obojętne, byleby dużo -100? -za mało -500? -za mało -1000? -za mało -2000? -za mało! No to sprzedawca zdenerwowany mówi: -Wie pan co?! To niech se pan idzie, tam za rogiem jest sklep, niech sobie pan kupi bułkę tartą i poskłada rogala.[/QUOTE] Znam tooooo (Y) :eviltong:
  13. [quote name='Goldek']Pogoda dopisze, na pewno!!! Bo jak nie dopisze, to...:angryy::angryy::angryy: :angryy::angryy::angryy: będzie miała ze mną doczynienia!!! !!![/quote] Dziś było dobrze, więc jutro....;) [SIZE=1]PS;Dobra...ja się nie odzywam już, bo znów sobie coś pomylę :oops:[/SIZE]
  14. [quote name='efra-husky']BIS Puppy - pierwsza była Akita Amerykańska a trzeci był piesek siberian husky - PAWNY de Ciuki ;) Na pewno :)[/quote]:splat:pomyliło mi się z innym...
  15. Jąkała wchodzi do sklepu i mówi: -Poooopppprrroooszzzę ch....ch....ch...K*rwa mogą być bułki! :lol:
  16. Jutro raczej nie będę...:roll: szkoda troche, no ale mówi się trudno... [size=1]Boogie...fajne imię[/size] :D
  17. Przypomniał mi się kawał z chlebem i bułkami przez was...:eviltong:
  18. Ale z tym "dopóki ja ich nie założę" to prawda...podobają się, a ja je zakładam to dziwnie wyglądam :D :roll:
  19. papilony są b.znane...na tej wystawie dzisiejszej (w Krk-owie oczywiście) było ich multum ;)
  20. [quote name='gogunia'] A czemu Ci smutno, z powodu Ochotnej :( ?[/quote] Bo teraz są małe szanse, że spotkam Ochotną...:) takiego malutkiego pyrka :loveu: [quote name='gogunia']Tak byliśmy, a ty :smile:??[/quote] taa..ale nie widziałam was...szkoda...
  21. Ej...ja nikogo z DGM nie spotkałam a na pewno bylście :cool3:
  22. Byliście na wystawie? Bo ja was nie widziałam...;) [SIZE=1]Śliczna Ochotna :placz: już tęsknię :evil_lol: [/SIZE]
  23. A ja nie kupiłam, bo na wystawie byłam :placz:
  24. [quote name='Aisa_'] Wiem, że wygrała Akita Amerykańska, a kto zajął trzecie miejsce? Siberian Husky?[/quote]Nie husky, ale...dokładnie nie pamiętam który :oops:wiem, że nie husky...jeśli nikt mi nie zasłonił komórki przy robieniu zdjęcia to powiem :lol:
  25. [quote name='Pinczerek-Jacky']Hej ślicznego masz suczke :loveu::loveu::loveu: A jakie miny strzela :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dałam tutaj zamowienie :P [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29200&page=149[/URL] Fotki :D[/quote] Masz cierpliwość? Bo coś nie zbiera jej się na robienie zamówień :) zresztą chwile musisz poczekać ;)
×
×
  • Create New...