Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/f5e358b323.jpg[/url] Zabiiiić!!!!! :mad: :diabloti:
  2. Brawo dla tych, którzy wpłacili :klacz: dzięki nim Alter wciąż trzyma się na nogach :loveu:
  3. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Nie przejmuj się Luth...:cool3: ja ostatnio jak byłam to przyszły jakieś 2 dziewczyny i jedna dziewczynka...ja czekałam na mojego tate aż po mnie przyjedzie i sie z nimi zapoznałam...myślałam że będą nienormalne (jak te o których mówiłaś) ale jednak były bardzo miłe ;) współczuje, bo wiem co to znaczy-nieraz spotykałam się z wredotami :roll:
  4. Uff...już się przeraziłam, bo na bazarku rysunki sprzedajemy i bym musiała znów szukać jakiś psiaków z długami :cool3: już pare razy zmienialiśmy-nie chce żeby kupującym sie w głowach poprzewracało :lol:
  5. Oł je! :multi: Więc pieniążki już niepotrzebne? :)
  6. [quote name='matusz5']hehehe... a ja wszedłem na zgłoszenie kolegi ;)[/QUOTE] Świetny pomysł...:cool3: dzięki...:lol:
  7. No i co to za los Bajki, gdy wciąż spada? :roll:
  8. [quote name='matusz5']a w Olsztynie np było 6 zł, a ja wszedłem za darmo ;)[/QUOTE] :mad:....:lol: Ale w Krakowie na pewno było za darmo, bo przechodziłam przez ciasną furtkę między sforą ochroniarzy :cool3:
  9. [quote name='matusz5']na każdej wystawie sa bliety wstępu[/QUOTE] W Krk nie było...ja weszłam za darmo :cool3:
  10. Metoda płaczu już dawno przestała być modna :evil_lol: [size=1]Ja nawet nie mam pojęcia dlaczego tu przychodzę skoro nie chcę drugiego psa :lol:[/size]
  11. Już jest jutro :evil_lol:
  12. Jakie zaj.ebi.ste zdjęcia :-o :D
  13. Nie otwiera sie :cool3:
  14. [quote name='Asiaczek']Może spryskaj w pokoju jakimś odświeżaczem do powietrza i zrób mały przeciąg. U mnie to z zasady pomaga...[/quote] Hmmm...spróbuję :) [quote name='Asiaczek'] A jeżeli "nieszczęście" przytrafiło się na podłodze, to umyj podłogę mydłem w płynie (najpierw 2-3 krotnie wodą), a potem choćby mydłem do rąk (ale w płynie).[/quote]Yhym...gdzieś tam leży na półkach MwP :lol: [quote name='Asiaczek'] Jeżeli natomiast na dywanie, to... Różowa Siła...:lol:[/quote]:diabloti: aha...dzięki :cool3: też gdzieś na półce w łazience leży...
  15. [quote name='Pinczerek-Jacky']O zesz:roll::roll:[/quote] a no właśnie...:cool3: [quote name='Asiaczek']Ło, Matko! Miałaś co sprzątać...:cool3:[/quote] Posprzątane :p ale zapach został...:razz: i niewielkie ślady...:cool1:
  16. Ja dziś kupiłam new numer! :D
  17. Bewarka

    Kącik koniarzy

    A...zapomniałam powiedzieć, że zazaczyłam odpowiedz w ankiecie "Niestety nie mam"...choć właściwie powinnam powiedzieć, że może za pare lat będę mieć...bo dziadek chciałby konia (a mieszka na wsi) bo wcześniej zachorował i sąsiad musiał się opiekowac koniem a potem sprzedali...teraz troche mu się poprawiło i usłyszał, że się trochę uczę jazdy konnej...:loveu: więc może za rok kupi...:D
  18. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Wy to mnie dowalacie xP musiałam czytać te 6 stron naraz, bo mnie nikt nie zawiadomił o tym wątku...:[ uff...ale to już za mną :D PS:Ja jestem jeszcze początkująca...jak na razie kłusuję, ale nie zawsze wychodzi mi anglezowanie :roll: jade, jade i nagle gubię rytm konia :razz:
  19. Świetne zdjęcie! [size=1]Zapomniałaś tylko o uśmiechu[/size] :eviltong:
  20. I coś wiadomo nowego?
  21. [url]http://img329.imageshack.us/img329/1014/79131580fe2.jpg[/url] Ja tu nic do śmiechu nie widzę :diabloti: dobra...lepiej stąd pójdę :D :lol:
  22. Ale dziś miałam dzień :[ rano jak się obudziłam to cały pokój miałam za..any :roll: a mówiłam mamie co może a co nie dawać Nice jeść...
  23. Witam! :D co porabiacie? U was jak leci? Jak zwierzak się czuje? :)
×
×
  • Create New...