[quote name='Asiaczek']Może spryskaj w pokoju jakimś odświeżaczem do powietrza i zrób mały przeciąg. U mnie to z zasady pomaga...[/quote]
Hmmm...spróbuję :)
[quote name='Asiaczek']
A jeżeli "nieszczęście" przytrafiło się na podłodze, to umyj podłogę mydłem w płynie (najpierw 2-3 krotnie wodą), a potem choćby mydłem do rąk (ale w płynie).[/quote]Yhym...gdzieś tam leży na półkach MwP :lol:
[quote name='Asiaczek'] Jeżeli natomiast na dywanie, to... Różowa Siła...:lol:[/quote]:diabloti: aha...dzięki :cool3: też gdzieś na półce w łazience leży...