Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Dzaga']Dołączam sie :diabloti:[/QUOTE] Do czego? Do zabijania? :evil_lol:
  2. Dawaj fotaszki...:D
  3. [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/9504ce046d.jpg[/url] Ale minka...:loveu:
  4. Bewarka

    Kącik koniarzy

    A ja nie mogę oglądać, bo mi się zacina i nic nie widze koni :placz:
  5. Dzięki....:D A ja lece, pa wam! :cool3:
  6. [url]http://i20.tinypic.com/95ve3r.jpg[/url] Ale super....! :D :loveu: A scrabek przefajny :p
  7. [url]http://images13.fotosik.pl/109/6b6458d6b39990b3.jpg[/url] Ślicznie razem wyglądacie...:loveu:
  8. Bombowe fotki :loveu: [url]http://img174.imageshack.us/img174/2646/dsc00181jw6.jpg[/url] Śliczneeeeee...:) [quote name='Iwona1984']...moich przyszłych teściów:diabloti:...[/quote] Gratulacje...? :lol:
  9. Śliczne :loveu: PS:Coś długo trwa ta chwila ;)
  10. No właśnie...przywieź cosik z Krakowa fotek :D
  11. Witam! :D [url]http://img229.imageshack.us/img229/6584/fux020jj9.jpg[/url] Śliczniasty :loveu:
  12. [quote name='Samturia']Asiaczku może już troszkę się spóźniłam z wejściem na kompa ale kciuki od rańca trzymam ;)[/quote] Ja tyż, ja tyż :loveu: PS:A ja jestem mądra (i zdrowa) i nie jadam w KFC :p
  13. Mam nadzieję...:) jak na razie mam samą d...pupę Niki :lol:
  14. :loveu: :mdleje: jaki słodkiiiiiiiii :loveu: :mdleje: :loveu:
  15. No nie :placz: mogłabyś dać zdjęcia w CAŁOŚCI :mad: :)
  16. [quote name='Helga_psiaki']o jakie śliczności :p szkoda ze Nikunię ucieło na ostatniej focie[/QUOTE] No...i została ucięta...mam teraz pół Niki :mad: :evil_lol:
  17. U nas w domciu...:] [IMG]http://images29.fotosik.pl/91/8a0e7dde695347f5.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/117/3bf3d3a8703fafe8.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/115/9f1130d3fc50d6ca.jpg[/IMG] i kawałek Nikusi :) [IMG]http://images12.fotosik.pl/115/d5778dca243e6b84.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]KONIEC! [/SIZE][/B][quote name='Samturia']o... piesek xD[/quote] Yhym...:p :D
  18. [IMG]http://images12.fotosik.pl/115/3378b5868449b113.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/91/8c981d148f78c3e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/91/93b0d58e8113b799.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/91/c341e255a223b318.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/91/0ee27e8b5cdf0592.jpg[/IMG]
  19. [B][size=3]C.D.[/size] [IMG]http://images28.fotosik.pl/91/0198f9a5142d4264.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/91/e2da2d39c3948028.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/117/4721b9afb8bb3d95.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/91/420131353ac118db.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/115/15f58df3d29096d1.jpg[/IMG] [/B]
  20. [B][size=3]No to fotki Ozzyczka i Niki dam![/size] [/B]Ale najpierw [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=JZclCU3XZO4"]filmik[/URL]...:lol: chociaż powinien być na końcu :cool3: [B][IMG]http://images13.fotosik.pl/117/d58eb691a74c59ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/91/84c6ffb0b89970de.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/115/a35f9e35053ccad8.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/117/642ea1b621b46a7a.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/91/fb61c2d493004edf.jpg[/IMG] [size=3]C.D.N.[/size][/B]
  21. Świetna kurteczka :D i Czadzikątko...:loveu:
  22. [url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/ii9.jpg[/url] A mi się to podoba :p
  23. Bo musiałam :eviltong: już tam lece i przewiduje dzisiaj foty Ozzjaczka :loveu:
  24. Bo wcześniej podobno nie było rajstop, więc baby w spódnicach chodziły i jak było zimno to jedną na drugą zakładały i to miało krztałt taki jak ta góra...i podobno stąd wzieła się nazwa "Babia góra" :lol: :cool3:
  25. Chciałam...ale moja mama nie chce, bo "za dużo roboty ze zmienianiem" a poza tym zapłaciła już 3 stówy za okulary i nie chce znów za soczewki płacić...mi to z resztą wisi, bo nosiłam okulary-wzrok mi się nie poprawił, nie noszę okularów-wzrok nadal taki sam ;)
×
×
  • Create New...