[quote name='ß@$!@']
jak na jakimś zdjęciu będzie widać, że np. mam złą postawe, ręce za nisko itp. to nie krzyczcie, bo ja się dopiero ucze...:roll:
[/quote]
:diabloti:
[quote name='ß@$!@']
[url]http://tinypic.pl/out.php/i43442_tnIMG2269.jpg[/url][/quote]
Śliiiicznie wyszliście razem...:loveu: ale konik ładniej :eviltong: