-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='luzia']Niestety nie :shake:[/quote] :mad: [quote name='Pinczerek-Jacky']To na co czekasz :cool3::cool3:?[/quote] Właśnie...trza jej słuchać lusia :p
-
[quote name='Dorkaa']Jak ona tam wlazła :D Pies i bal w mocnym punkcie, cudowne ujęcie, super tło, troszke zieleni, nie przepalone :)[/QUOTE] Jakby coś było źle to by nie wygrały :loveu:
-
Przecież mu bardzo nie poświeciło po oczach...;)
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]może, niedługo będę chodzić na jazdę konną :multi:[/COLOR][/QUOTE] Gdzie, gdzie? :D
-
A ja właśnie nie lubię myszki Miki i Donalda :cool3: :evil_lol: PS:Masz galerię na DGM?
-
Już się skończyła ;) Ale dziś była Myszka Miki i Kaczor Donald :cool3:
-
A gdzie są? :lol:
-
Idź, idź oglądnij sobie i wracaj! :) :D
-
Zaaznaczyłam, że 1 godz. choć nie zawsze...tylko raz dziennie +2 razy po ok.20 min, ale czasem nam się nie chce godz. spacerować po łąkach...:lol:
-
Chciałam to powiedzieć :mad: 300-sta! :D :D :D PS:A gdzie reszta psa? :evil_lol:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ty zawsze mówisz, że kiedyś będą zdjęcia - tylko zazwyczaj baaaardzo długo ich nie ma :p[/QUOTE] Zgadzam się z tobą...:D
-
...ale zaraz będzie 300! :p No to opowiadaj jak było w tej szkole, że tak fajnie! ;)
-
[quote name='Helga_psiaki']co tam u Niuni słychać? macie wspólne fotki?[/quote] Gdzieś tam były foty Nikusi i mnie, ale nie wiem gdzie...zrobie, zrobie tylko nie wiem kiedy :eviltong: [quote name='Pinczerek-Jacky']:-o:-o Ale fajny ten komplecik :cool3::cool3:[/quote] Dzięki...:lol: :oops: [quote name='chihuahua'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Slodkich snow , wiem , ze juz dawno po dobranocce i powinnam spac , ale nie krzyczcie!!![/SIZE][/FONT][/quote] No właśnie....:mad: ale i tak witaj! :loveu:
-
[url]http://img266.imageshack.us/img266/1802/80974608bo2.jpg[/url] Fajowski piesiunio...:loveu: :p
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Dobry :lol: Widze nowe fotki WKONCu :multi::loveu::loveu::loveu: Nowa smyczka i obrozka :loveu::loveu: z Rogza xD??[/quote] ze smrogza raczej xD tania-za 5 złoty, ale na łąki sie nadaje :p na co dzień innej używam, ale ta też jest w miare fajna :cool3: [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]No a ty mi chyba Niki ostatnio troszke utuczylas???:p[/FONT][/SIZE][/quote]A skąd...:diabloti: to przez futro :eviltong: [quote name='Helga_psiaki'][URL]http://images23.fotosik.pl/95/db08c2dc74bacb3c.jpg[/URL] super fotka :multi::loveu:[/quote]Dzięki Helga! :sweetCyb:
-
[URL="http://images24.fotosik.pl/95/736bd9e3d90b48f4.jpg"][IMG]http://images24.fotosik.pl/95/736bd9e3d90b48f4.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images29.fotosik.pl/95/e6c7118c53a71822.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/95/384b678951c175fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/95/3d3baa9d1ee9247e.jpg[/IMG] rzeczka... [IMG]http://images26.fotosik.pl/94/986fb3becaedf17a.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/86/2263eec821019599.jpg[/IMG] Tyle...:) :eviltong: to znaczy mam jeszcze filmik, ale nie chce mi się wysłać :cool3: Basia:Nie mam pojęcia ;) PS:Musiałam wszystko przesuwać i edytować posty, bo zapomniałam jedną fotę wkleić :roll:
-
[IMG]http://images28.fotosik.pl/94/14418a9a41a7107f.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/95/937b7386bcc5bd6f.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/86/f94d978b8b8dba27.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/95/842bfe78f18ec1b9.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/95/1a99b9b98ecb10a1.jpg[/IMG]
-
[B][SIZE=3]Kilka fotek ze spacerku :)[/SIZE] Najpierw przed domkiem... [IMG]http://images28.fotosik.pl/94/cfee6fd798fbe78c.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/95/db08c2dc74bacb3c.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/86/d70f3ced1d22a8fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/94/4926793f93e8e79b.jpg[/IMG] Powoli oddalając się od domu (ale i tak daleko nie poszliśmy, bo nie oszę na długie spacery aparatu ;)) [IMG]http://images30.fotosik.pl/95/3c3f1e44332d053b.jpg[/IMG] [/B]
-
Heh :lol: właśnie miałam dać, ale muszę iść :mad:
-
Mnie denerwuje na pedigree to, że czasem wygrywają zdjęcia o wiele gorsze od tych z 2-gich, 3-cich miejsc :roll:
-
Yhymmmmm...:cool3:
-
Nie chce mi się...:eviltong: boję się trochę, bo mój brat ma fotki z urodzin kolegi i raz mi się już raz niektóre pousuwały przy przenoszeniu zdjęć :cool3:
-
[quote name='Pimpek'] Wracam,daję parę fot Pimpkowych z łąk,zmniejszam foty Krakowskie, daję foty Krakowskie, pasi ?:cool3:[/quote]Yhym...wszystko dobrze tylko 3 razy szybciej :eviltong:
-
[quote name='ß@$!@']Ucielas Nikusie!![/quote] :diabloti: [quote name='Pimpek'][URL]http://images13.fotosik.pl/117/3bf3d3a8703fafe8.jpg[/URL] Kto to ?:cool3:[/quote] Sąsiad...;) PS:A no i zapomniałam, że mam foteczki Niki na aparacie :p