[quote name='Kinia']Nie ma to jak chowanie sie z w cieniu:)[/quote]
O tak, zwłaszcza jak jest gorąco. ;)
A dziś mnię jakaś baba wstrętna wkurzyła :cool1: I jeszcze do tego nie wiem kto to jest. Idę sobie pod blokiem nr 19 z Nikusią, grzecznie, bez hałasu, pies na smyczy przy nodze, a owa pani odwraca się do mnie po czym wydobywa z siebie słowa treści mniej więcej takiej "Co ty tu robisz Wywiałówna?! Na swoją trawę! To nasze jest! Ja do was nie przychodzę to czemu wy na naszą trawę!?! Do siebie a nie tutaj!" :razz: Mogłabym powiedzieć coś niecenzuralnego, ale ograniczyłam się do zmarszczenia brwi i niereagowania w żaden sposób na chamstwo i nietolerancyjność. Poszłam dalej tak jak zamierzałam wcześniej a ona stała z daleka i coś pokrzykiwała. Jakaś pani jej się spytała ze zdziwieniem, nie słyszałam dokładnie co, bo daleko już byłam, ale coś jak "O co chodzi?". ;)