[quote name='Kati16']Hej ;) Co u Was?[/quote]
Cześć :multi: A wiesz...szkoła, szkoła, szkoła, weekend...;) A dziś przyszła mi torba :) Nawet nie pamiętałam, który wzór wybierałam. Chyba strzelałam, bo mi przyszła ta :lol::
[IMG]http://www.topgal.cz/products/foto/big/vdb_120_j.jpg[/IMG]
Ale w rzeczywistości jest dosyć duża, szorstka i ma nie tak intensywny i mocny kolor jak na zdjęciu. Koleżankom mamy z pracy (apteki szpitalnej) strasznie się ona spodobała (ta torba), bo ta co jeździ z paczkami zna moją rodzicielkę i akurat była w szpitalu to dała...Jest lepsza niż myślałam, chcecie foty z mojego aparatu? ;)