Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Ach ten Platon... :mad: Za co ja go tak kocham, niech mi ktoś łaskawie przypomni, bo mam Alzhaimera, czy jak tam temu Niemcowi, co mi słowa kradnie... A Formicy ktoś ukradł... śnieg! Uczciwego znalazcę lub złodziejaszka prosimy o oddanie - najlepiej dostarczyć na Sylwestra w góry! :evil_lol:
  2. Taka opowieść wigilijna... bez happy endu?... :-(
  3. No cóż, Magdo, opowieść raczej nie nasyci naszych apetytów... :razz:
  4. A jak się wybiera psy do schroniska, według jakiego klucza?
  5. A możliwe, możliwe... Platon nie zdążył nadjeść jej na tyle, żebym i ja to mogła stwierdzić organoleptycznie i werbalnie...
  6. Platon miał święta w iście rodzinnej atmosferze! Pańcia na każde zawołanie. Wspólne leżakowanie, przytulanie i wszystko, o czym pies tylko zamarzy. Choć może Bąblowi bardziej się to podobało nawet. Platon woli jednak aktywne formy spędzania czasu. Kocha biegać i skakać, nawet, kiedy pogoda nie dopisuje, ale cóż - w końcu to jeszcze szczeniak i energia go rozpiera! Bilans świątecznych strat opisałam już na wątku Bąbla... przekopiuję może, bo mnie ściska w dołku na samą myśl... "Bilans świąteczny: Babel zauroczył moich przyjaciół z Chorzowa. Niestety nie moga go zabrać, jedno z nich jest uczulone na wszystko, co się rusza i ma sierść (mają żółwia), drugie - pracuje po 24 godziny na dobę, ale opinie ocenę naszemu słodziakowi wzorową. Bąbelek był przemiły dla gości - nie narzucał się nikomu, nie żebrał ani o jedzonko, ani o spacerek, ani o pieszczotki... No może troszkę pańci... :p W ogóle dementuję wszelkie podejrzenia, jakoby był to kundel kanapowy! Bąbel to rasowy kolanowiec! :lol: Bilansu ciąg dalszy: W czwartek pańcia toszkę zaniemogła, połozyła się na chwilkę i zasnęła w otoczeniu swojego stadka z pilotem w ręku. Kiedy się obudziła, stadko wiernie drzemało przy pańci, tylko Platon czuwał... a raczej przeżuwał... pilota :mad: Cóż, będziemy zdrowsi wstając każdorazowo do telewizora, nieprawdaż?... Pod choinkę zwierzaki dostały pańcię na wyłączność! Żadnych wyjść, żadnych samotnych godzin oczekiwania, pańcia cała i na każde zawołanie... Spanko, wtulanko, spacerki i ulubione żarełko (cóż, że w czwartek trochę przypalone)... Jednym słowem... raj... Z choinki zrezygnowałam... Tym, którzy się dziwią powiem, że nie żałuję! Wiecie, ile jest igieł w choince? Ja na pewno bym się dowiedziała, na razie wiem, ile jest włosów w szczotce do podłogi... :evil_lol: A na koniec informacja dla operatora PLUSa: w najbliższym czasie raczej nie skorzystam z promocji wysyłania sms-ów za 5 groszy! I najprawdopodobniej w ogóle zaoszczędzę... albo sprawię sobie najnowszy typ komórki, bo w tej kupionej w tamtym roku Platon odkrył jej wewnętrze bleee... i to całe fuuuj... niestety, nie tylko to metaforyczne (trudne słowo!)... :shake: No to WESOŁEGO PO ŚWIĘTACH!!!..."
  7. Ale kiedyś, jak miałam psy odwiedzałąm weterynarza dwa razy w roku, teraz robię to chorobliwie często...
  8. No to odetchnęłam z ulgą! W takim razie czekamy wieści! A kiedy zmienimy temat i przeniesiemy wątek?
  9. No to jak tam "maleństwo"?... Czekamy na opowieści wigilijne i świąteczne! A może i na zdjęcia! Norbitko, czy Ty masz jakieś prywatne kontakty z opiekunami Samuela? Mam nadzieję, że masz!
  10. Niestety, Bąbel musi znaleźć dom i to szybko! Pobyt u mnie wyraźnie mu nie służy. Znowu nie czuje się dobrze, tym razem dokucza mu kaszel. Chyba zaraził się od Platona, bo ma takie same objawy jak Platon kiedyś, a i teraz czasem tak się zatchnie i przez chwile prawie dusi... U Platona zdarza się to tak raz na jakiś czas, ale widać nie wyleczył się zupełnie, mimo antybiotyku i prawie miesięcznej kuracji syropem prawoślazowym. Co to może być?... A Bąbelek męczy się coraz bardziej. Znów trzeba będzie prosić Kasię o pomoc. Wstyd mi. Chyba nie opiekuję się zwierzakami najlepiej... :oops:
  11. Oj tęskni się, tęskni... Ale obyśmy tęsknili jak najczęściej!
  12. "Maleństwo"?... Czy ja aby nie pomyliłąm wątków?... :evil_lol:
  13. Na jaki dom czeka Tina, jak myślicie? A może opowiedziała o tym wymarzonym w wigilijną noc?
  14. Azorku, szukaj swego ukochanego domku!
  15. A może kocica chciała sprawdzić, czy to nie pluszowa zabawka pod choinką?... :evil_lol: Biedna Figa!
  16. Psy czekają w Gliwicach, Zabrzu i w wielu innych miejscach...
  17. Niunia kochana, jak wszystkie aniołeczki!
  18. Nurio, wszystkiego dobrego!
  19. To może zapytamy rogówki, co ona na to?... :p
  20. Ach te talenta... :evil_lol:
  21. Wszyscy mi to radzą... coś w tym jest... :evil_lol: Tylko co ja powiem Ambrze?...
  22. Trampie mój, Trampie! Czarujemy domek wspaniały dla Ciebie w ten magiczny czas!
×
×
  • Create New...