Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. A ominęłaś... poprzedzającą... :evil_lol: 56...
  2. [quote name='joaaa']:eviltong: no właśnie Halbina, a kto to?[/quote] Kto?:roll: :lol: :evil_lol:
  3. Domek znalazł się sam... dzięki ogłoszeniom, wszystkim za pomoc dziękujemy! Adopcję nadzoruje Formica! A Bąbel, gdzyby zaszła taka potrzeba, będzie mógł zawsze wrócić jak do siebie!
  4. Box - to pies czy Alien?... :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa2/994d7872-2.jpg[/IMG]
  5. Ale Wy się tam gościcie! Bigosik... Grochóweczka... :mad: Proszę się trzymać tematu - tzn psów... My tu głodni siedzimy przy kompie po wiele godzin!
  6. No to pogotowie pocieszeń pilnie wzywane na wątek! :evil_lol:
  7. Wiem, Supergogo! Ja jestem realistką... i zbytnim leniuchem, żeby ich nachodzić, trzeba by przejść prawie do 3-go Maja...
  8. Żądamy dowodów: zdjątka, zdjątka!...
  9. :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :Dog_run: :dog: To jest myśl! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  10. Też się zakochałam! Mizianko dla całego towarzystwa!
  11. To wszystko dlatego, że coś dziwnego tam serwowaliście... nie tylko sobie, ale i psom: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3396/pic0154bm4.jpg[/IMG]
  12. Wiem, o tych wiem! :-(
  13. [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3396/pic0154bm4.jpg[/IMG] Ciekawe, co podawano na tej imprezie?... Witajcie, Dziewczyny!
  14. Obie sunie przepiękne! I obie potrzebują domków... [IMG]http://upload.miau.pl/2/13943.jpg[/IMG]
  15. :question: :great: :hmmmm: :confused: :niewiem: :drinking: :oops2:
  16. Ot, psie i ludzkie dramaty... :-(
  17. Bąbel chyba zauroczył Panią i całajej rodzinę, w tym stadko dzieciaków. Przeprowadzka we wtorek. Ale niedaleko, kilkanaście ulic dalej, więc może się jeszcze spotkamy?... Po powrocie przytulanko, odwiedziny w misce, kilka smaczków w nagrodę, a teraz kotłowanko z Platonem. Za godzinę spacerek, potem spanko pod kołderką. Ciekawe, czy jego nowa Pańcia ma świadomość, że ma zapewnione towarzystwo i w dzień i w nocy... :evil_lol: W końcu to rasowy Bąbel nakolankowy i podkołderkowy!
  18. No Atosku, szukaj domku! Bąbel chyba już znalazł... przeprowadza się we wtorek.
  19. Ciekawe, jak się sobie nawzajem spodobają?... Bąbel potrzebuje czasu, żeby się oswoić i zaprezentować wszystkie swoje walory... U mnie jest dwa miesiące, ale dziś wiem, że to przekochany psiak... A tak się starałam nie angażować emocjonalnie w ten związek... To miało być takie "małżeńswto" z rozsądku... i to na miesiąc...
  20. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/1908/snb102792ou2.jpg[/IMG][/URL] Piękniś! A ten ogon lisi... :razz:
  21. Sabciula wspaniała! Szkoda, Jolu, że tak nas zaniedbujesz, bo pozbawiasz nas Waszego towarzystwa i tak przepięknych widokó :cool3: A ja chcę zobaczyć królewnę na stojąco, nie tylko księżniczkę na ziarnku grochu... Całujemy Was!
  22. No i wyruszył z Formicą i jej TZ... trochę poszczekiwał i opierał się na progu... ma wróćić za jakąś godzinkę z tej randki...
  23. [quote name='Danusia12']Dzięki, będzie wisiał obok dzieła Halbiny na ścianie tego pokoiku :):) Dziń jest długi, znajdziesz czas do wpisania czegoś ładnego:) Menrzuś[/quote] Moje wypociny na jednej ścianie i to obok arcydzieła Ludwika Jerzego Kerna?... :Cool!: :Cool!: :Cool!:
×
×
  • Create New...