Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. No to na piewrwszą stronę... po pomoc! [URL]http://www.pseudohodowle.ovh.org/[/URL]
  2. Myślę, że warto sprawdzić u weta... Tak... na wszelki wypadek... http://www.pseudohodowle.ovh.org/
  3. Fotki będą?... [URL]http://www.pseudohodowle.ovh.org/[/URL]
  4. Zdrowia wszystkim życzymy! I... apetytu! [URL]http://www.pseudohodowle.ovh.org/[/URL]
  5. ............. :razz: Setna strona się zbliża... nieubłaganie... [URL]http://www.pseudohodowle.ovh.org/[/URL]
  6. A banerki i zdjęcia nadal się nie wyświetlają..
  7. Mosii, przepraszam za brak wpłaty, ja juz taki niechluj urzędowy jestem, zawsze zwlekam... ale wpłacę 40 złoty.
  8. Nie pozwolimy zapomnieć o Kremowym! [URL]http://www.pseudohodowle.ovh.org/[/URL]
  9. Co tam na wybrzeżu słychać?... Jaka pogoda, bo u nas, na Śląsku bardzo ładnie i ciepło. Zerknijcie: [URL]http://www.pseudohodowle.ovh.org/[/URL]
  10. Co się znowu dzieje, Supergogo?... Wiosenna depresja?... [URL]http://www.pseudohodowle.ovh.org/[/URL]
  11. Bambusku, bardzo się cieszę, że doczekałeś pomocy! Teraz zdrowiej, a cioteczki znajdą ci domek jak z bajki...
  12. może... dziś wracamy już do normy... naśmiecone tradycyjnie... ja się czasem zastanawiam, czy ja mam psy czy homiki... :evil_lol:
  13. Dobrze, że mamy Wandulkę! :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  14. Patsi, a czemu nie wrzucacie wcześniej informacji?... :roll:
  15. Gdybym zaglądała na "Inne", może bym pomogła w tak dramatycznej sytuacji, ale namiary na wątek znalazłam dopiero teraz na wątku grafitowej... Wrzucajcie czasem linki znajomym na gg też...
  16. 21.31... minęło więcej niż 15 minut, ale serwer faktycznie świruje... Czekamy więc dalej...
  17. Tobiemu trzeba zafundować banerki... Może Lupe się ulituje?
  18. Swoją drogą, co swój kot, to nie jakiś tam dachowiec ulicznik, takiego musowo pogonić... :evil_lol:
  19. Ponieważ Grant ma już domek, teraz kolej Melby... swój podpis wzbogaciliśmy o banerek Melby!
  20. Tak, banerki zgasły... zdjęcia znikły... niedobrze!
×
×
  • Create New...