-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
halbina replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
Mordeczka!!! :loveu: :loveu: :loveu: -
niestety, mogę podnosić i trzymać kciuki... tyle... :roll:
-
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
a mnie dziś mówiła, że musi nadrobić ćwiczenia, bo jej wstyd, że Kama nie zna jeszcze wszystkich sztuczek... i nawet przebąkiwałą coś o wagarach, żeby się wstydu najeść nie musiała z powodu zaległosci... Well... ci kujoni zawsze tak mają... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.prus.pl/dol/film_dol.jpg[/URL] [URL]http://www.agrafka.art.pl/dol/index.php[/URL] [URL]http://www.krawat.pl/tv/dol.htm[/URL] [URL="http://www.agrafka.art.pl/dol/21.php"][IMG]http://www.agrafka.art.pl/dol/klub.gif[/IMG][/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:???: :niedowia: :eek3: :look3: :ekmm: :stop: :great: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jaki dół, Menrzusiu?... będziem pocieszać całą noc... :glaszcze: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dobranoc!:loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Hmm... musze to przemyśleć... w tym się kryje jakiś głębszy sens... :roll: Niestety, obaj panowie słaniają się i "zwracają" uwagę... Biedactwa... -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
halbina replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Carmen, czekamy na Twoje dzieło! Jest bardzo potrzebne... Oskarkowi i ludziom... -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedaczysko... :loveu: :-( :loveu: :-( :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Halbina - jesteś okrutna :placz: :placz: :placz:[/quote] po pierwsze... bywam okrutna (już to gdzieś słyszałam...) po drugie... jestem za równouprawnieniem płci... a Inka jest wysterylizowana... po trzecie, gdyby się facet nie szarpał na smyczy, to by klejnoty zachował... więc... uważaj, Menrzusiu i Ty! :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']co ja słysze....:crazyeye: menrzusiowi ptasior opadł :crazyeye: uuu nie dobrze chłopie, nie dobrze :evil_lol: czyżby już Cie dopadała niemoc :eviltong: a tak wogóle to miło tu tak wejść i się pośmiać bo ogólnie mam zły dzień :mad:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to jednak?... a na wątku Platona jakoś się [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6250730&postcount=616"][B]nie chciał[/B] [/URL]utożsamić z płcią samczą, reprezentowaną przez Platona i Byrona, które dziś straciły klejnoty... :evil_lol: Asiorku, a co się stało? nudności od rana?... :razz: -
A teraz zdjęcia Inki z wyprawy na piknik leśny... pańcia się też załapałą na fotki, choć niewatpliwie to dożynka byłą główną atrakcją imprezy... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp3e,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/027753b055c60f06fed12b3de9e582bd,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp7v,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/967eb94c1bde067edd78f135915c8b3a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp3u,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c4e9638f20cbca9e1bd91dc5f8981f97,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp4r,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d24a7efcfb95600bf8144a36c2da78ce,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp8r,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/924d5a41781a0716082ec18b3c56984b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp5y,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e46f17df4a7f2d29858de6dab3bbbc67,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp76,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/96c565296c455844521fddd66658785f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp9g,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/750deca6165f80003775960972839f85,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,7w7ww2gga7gg,9sp5a,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e458b0b06ff8f14a204a76338454f023,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Z przykrościa zawiadamiamy, że zostaliśmy dziś haniebnie pozbawieni klejnotów rodowych i - co za tym idzie - męskości... Tym samym nie będziemy w stanie przekazać puli genowej następnym pokoleniom... Byron i Platon Tak więc moje stadko zostało ostatecznie zabezpieczone. Inka - wysterylizowana przed adopcją, :loveu: Junior - wykastrowany za młodu, bo znaczył wszystko... także pańcię... :oops: :mad: Platon - wykastrowany, by trochę ostudzić jego zapędy wobec konkurencji :p Byron - wykastrowany... bo wszystkie zwierzęta są równe, jak twierdzi Orwell :roll:
-
Przekochany bokserek Szero, znaleziony w Zabrzu. MA DOM! :)
halbina replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfad2aed7049478a.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/bfad2aed7049478amed.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:angel: i :saint1: w jednym ... :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :bye: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']A wal i nie krępuj się :cool3:[/quote] a jednak się krępuję... i - jak widać - po blondyniemu tak - kryguję... :oops: dobrej nocki! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']A czy ja Tobie Halbinko coś zakazywałem??:hmmmm:[/quote] mam już zacząć wyliczać?... promocyjnie tak?... :evil_lol: