Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. a ludzie bardziej zainteresowani są nimi czy starszymi psiakami?
  2. czekamy na wieści... i trzymamy wciąż kciuki, żeby były dobre...
  3. a jakie są szczeniaki w schronisku w tej chwili?
  4. No to wizytujemy samą górę...
  5. jedno jest pewne... Oskar chce żyć!
  6. A może po prostu odwiedź "pana" i przekaż mu od nas pozdrowienia... :mad: :evil_lol:
  7. cuda się zdarzają... ale czy zawsze, kiedy są wzywane?...
  8. Matusz, czy do tej aukcji można powrzucać więcej fotek? ja bym dorzuciła...
  9. [quote name='matusz5'] Tutaj jest już wszystko poprawione a tu!... aukcja przepięknie zrobiona!
  10. [quote name='matusz5']tu już jest poprawione Niestety nie wszystko... :roll:
  11. Żarty żartami, ale Wanda przesadza z tymi kociakami... trzeba jej pomóc szukać domków!!!
  12. [quote name='Sabina02'][B][SIZE=3]Jeszcze!!!!! Jeszcze!!!![/SIZE][/B] :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:[/quote] W moim podpisie macie jeszcze Oskarka... przygotować husteczki!
  13. Ależ oczy zielone... to nie piorunek, to smok w kocim ciałku... :evil_lol:
  14. A mój pierwszy pies, kiedy miał nosówkę i nie chciał jeść..., dawał się "szczuć" na naleśniki... pańcia odrywała kawałek, mówiła warcząco/gardłowo "dawaj!"... i pies, skomląc, chwytał i zjadał... Moim zdaniem, to depresja... na to tylko miłość pomoże...
  15. właśnie... konkurs! to z podpisem: I tak nie dam się zepchnąć z łóżka... [url]http://img49.imageshack.us/img49/4695/dscf0001sv4.jpg[/url]
  16. [quote name='Kanzaj']Filmik jest tak wzruszający, ze chyba tylko kamień nie będzie ryczał jak bóbr...[/quote] O Boże! to ja jednak kamień jestem, bo choć się wzruszam, to nie płaczę... :roll:
  17. halbina

    Metamorfozy

    [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=dWufFUHZgxI[/URL] film dla Oskarka autorstwa Carmen
  18. [quote name='Carmen'][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=dWufFUHZgxI[/URL] odnowiony filmik[/quote] przepiękny wzruszający filmik... oby przyniósł szczęście Oskarkowi!
  19. Jeśli jesteś dobrym człowiekiem, dobrze trafiłeś! Jeśli jesteś szlachetny, nie przejdziesz obojętnie! Jeśli jesteś odważny, spójrz w oczy Fiony! Jeśli jesteś wrażliwy, może odkryjesz jej tajemnicę… Jeśli życie jest jak płomień, jej przygasa w tej chwili dramatycznie… Dlaczego, przecież ma najwyżej dwa lata, jest piękną młodą suczką? Czy dlatego, że ktoś porzucił ją w lesie i nie umiała zdobyć pożywienia? Czy dlatego, że jest chora i nie może jeść? Czy dlatego, że tak bardzo tęskni za kimś, kto kiedyś podawał miskę jedzenia i pieścił jednocześnie? Czy też dlatego, że nie chce już walczyć dłużej o życie, które przyniosło jej tylko głód, cierpienie, tęsknotę i samotność? Nie wiemy tego i – może – nie dowiemy się nigdy, ale walczymy o życie Fiony i prosimy i Ciebie, żebyś przyłączył się do tej walki! Jedno, co wiemy, że Fiona jest w stanie skrajnego wyczerpania i grozi jej śmierć głodowa… i próbujemy przywrócić ją do życia! By wygrać tę walkę potrzeba ogromnego serca, pieniędzy i domu… Obecnie, dzięki ludziom dobrej woli, Fionka jest w klinice na Strzeleckiego w Warszawie, gdzie zostanie zdiagnozowana i będzie leczona. prosimy o wsparcie finansowe: Numer konta: 78213000042001038801430001 VWBank ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19 14-100 OSTRÓDA Kontakt: [email protected] lub PW matusz5
  20. Chyba zaniedbaliśmy Milusia?... :roll: :-(
×
×
  • Create New...