-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
czekamy na wieści... i trzymamy wciąż kciuki, żeby były dobre...
-
No to wizytujemy samą górę...
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
halbina replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
jedno jest pewne... Oskar chce żyć! -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
halbina replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może po prostu odwiedź "pana" i przekaż mu od nas pozdrowienia... :mad: :evil_lol: -
cuda się zdarzają... ale czy zawsze, kiedy są wzywane?...
-
Żarty żartami, ale Wanda przesadza z tymi kociakami... trzeba jej pomóc szukać domków!!!
-
Ależ oczy zielone... to nie piorunek, to smok w kocim ciałku... :evil_lol:
-
właśnie... konkurs! to z podpisem: I tak nie dam się zepchnąć z łóżka... [url]http://img49.imageshack.us/img49/4695/dscf0001sv4.jpg[/url]
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
halbina replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kanzaj']Filmik jest tak wzruszający, ze chyba tylko kamień nie będzie ryczał jak bóbr...[/quote] O Boże! to ja jednak kamień jestem, bo choć się wzruszam, to nie płaczę... :roll: -
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=dWufFUHZgxI[/URL] film dla Oskarka autorstwa Carmen
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
halbina replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Carmen'][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=dWufFUHZgxI[/URL] odnowiony filmik[/quote] przepiękny wzruszający filmik... oby przyniósł szczęście Oskarkowi! -
Jeśli jesteś dobrym człowiekiem, dobrze trafiłeś! Jeśli jesteś szlachetny, nie przejdziesz obojętnie! Jeśli jesteś odważny, spójrz w oczy Fiony! Jeśli jesteś wrażliwy, może odkryjesz jej tajemnicę… Jeśli życie jest jak płomień, jej przygasa w tej chwili dramatycznie… Dlaczego, przecież ma najwyżej dwa lata, jest piękną młodą suczką? Czy dlatego, że ktoś porzucił ją w lesie i nie umiała zdobyć pożywienia? Czy dlatego, że jest chora i nie może jeść? Czy dlatego, że tak bardzo tęskni za kimś, kto kiedyś podawał miskę jedzenia i pieścił jednocześnie? Czy też dlatego, że nie chce już walczyć dłużej o życie, które przyniosło jej tylko głód, cierpienie, tęsknotę i samotność? Nie wiemy tego i – może – nie dowiemy się nigdy, ale walczymy o życie Fiony i prosimy i Ciebie, żebyś przyłączył się do tej walki! Jedno, co wiemy, że Fiona jest w stanie skrajnego wyczerpania i grozi jej śmierć głodowa… i próbujemy przywrócić ją do życia! By wygrać tę walkę potrzeba ogromnego serca, pieniędzy i domu… Obecnie, dzięki ludziom dobrej woli, Fionka jest w klinice na Strzeleckiego w Warszawie, gdzie zostanie zdiagnozowana i będzie leczona. prosimy o wsparcie finansowe: Numer konta: 78213000042001038801430001 VWBank ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19 14-100 OSTRÓDA Kontakt: [email protected] lub PW matusz5
-
Chyba zaniedbaliśmy Milusia?... :roll: :-(