-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
O... widzę, że zaczynamy zdobywać internet!... brawo!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
mieliście radzić w sprawie sprzątania stajni Augiasza... mam dalej bajzel na kółkach... :roll: i nowego tymczasowicza... :p -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
halbina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Też bym raczej nie kąpała przed zabiegiem... :roll: Do rana może wyschną... a gdzie fotki drugiej pięknoty z kąpieli?... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jak to na dogomanii... pewnie admin strajkuje też... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr'][quote name='Danusia12'] swoja droga strajkuja na okraglo i to wszyscy poczta, nauczyciele, lekarze, uczniowie, ostatnio adwokaci, a nawet kiedys burmistrz jakiegos miasta, nawet bogacze kiedys strajkowali przeciwko euromilionowi na Champs-Elysees, bo nie podobalo im sie , ze ktos moze sie wzbogacic z dnia na dzien. Dwa lata temu metro nie dzialalo miesiac czasu z powodu strajku, wiec byl przymusowy urlop. [/quote] Fajnie w tej Francyji... ale i unas strajkują już prawie wszyscy, więc doganiamy Europę... :evil_lol: -
wrócimy tu jeszcze!
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/12/222cd031a00f671emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/18/9a3d6ed718f7f141.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/5cdf502a0e645f35med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/ce99616d60c4c5a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/18/2cee83dd10d29faemed.jpg[/IMG]
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74292&page=14[/URL] Melduję, że Aśkak dojechała i szczeniorek jest już u mnie. Sikać nie chciał na razie, pić ani jeść też nie... Bardzo miluśny, grzeczniusi i przytulaśny. Stado obwąchało "nowego" i po chwili dało mu spokój. Mały ciśnie się na kolanka, a jak pańcia nie chciała wziąć, to usiadł przy nodze i grzecznie siedzi. [URL]http://images30.fotosik.pl/12/222cd031a00f671emed.jpg[/URL] [URL]http://images24.fotosik.pl/18/9a3d6ed718f7f141.jpg[/URL] [URL]http://images30.fotosik.pl/18/5cdf502a0e645f35med.jpg[/URL] [URL]http://images25.fotosik.pl/18/ce99616d60c4c5a7med.jpg[/URL] [URL]http://images23.fotosik.pl/18/2cee83dd10d29faemed.jpg[/URL] Jutro na 9.00 wybieramy się do cioteczki Formicy, żeby malucha przebadała i odrobaczyła, to tak na początek... Zdjęcia będą, jak tylko dorwę Anię w... bo ja jeszcze nie mam odpowiedniego sprzętu...
-
Witaj, Dago! Dałaś znać na boksery? a naszym specjalistkom od rasy?
-
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
halbina replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jest obiecująco! Hurraa!!! -
[quote name='jonQuilla']zgadzam się...ja także nigdy piękniejszej galerii nie widziałam To i ja dorzucę coś od siebie... Salsa w dniu kiedy na zawsze pożegnała się z łańcuchem i przyjechała do miasta : [url]http://img124.imageshack.us/my.php?image=dsc01098ry6.jpg[/url] Salsa po 4 tygodniach (tyle jest u mnie) [url]http://img515.imageshack.us/my.php?image=zmianarozmiarussl23741jlk2.jpg[/url] zmiana nie jest jakaś zniewalająca...bo minęło dopiero kilka tygodni, ale jednak :)[/quote] Salsa na pewno jest spokrewniona z moim Platonem... :evil_lol: Czy ma wątek na dogomanii>
-
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
halbina replied to paros's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się i to baaaaardzo! I na zdjęcia czekamy... -
[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6262/p7055324zqq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8789/p7055327zpy2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8784/p7055317zus9.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/9716/p7055318zrl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/6306/p7055320zha5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img474.imageshack.us/img474/8361/p7055276zxy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/3499/p7055285zgj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4227/p7055300zle4.jpg[/IMG]
-
Kraków - dwa szczeniaczki. JUŻ W NOWYCH DOMACH
halbina replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr'][B]Słuchajcie![/B] [B]Będę musiała jechać do Wiednia 20.07 i nie wiem kiedy wrócę... Portek jedzie ze mną, ewentualnie zostaje u brata, ale z maluchami nie mam co zrobić :cry:[/B] [B]Nie pomyślcie, że nagle zachciało mi się jechać na wczasy, mam tam rodzinę i niestety są problemy, muszę jechać pomóc cioci i posiedzieć z wujkiem, który jest ciężko chory :cry:[/B] [B]Po raz kolejny głośnik w telefonie mi umarł, ale jak tylko to opanuję będę dzwonić do Buni, maluszkom trzeba znaleźć nową mamkę:( Będą miały już ponad miesiąc, może to będzie jakieś ułatwienie...[/B] [B]Mam znajomą, której mama kocha zwierzęta i też często im pomaga, może uda się ją namówić. Po 35 dni życia już można odstawić buteleczkę.[/B][/quote] Czy problem już załatwiony? -
Szukamy domku...
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie... czeka mnie sprzątanie stajni Augiasza, tzn własnej chałupy... :oops: :placz: :placz: :placz: od czego zacząć?...:crazyeye: :roll: jakieś porady?... :p :evil_lol: -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
halbina replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Lupe, prosimy o banerki... -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
halbina replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
nie udało się?... :shake: :-( :shake: :-(