-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
przerażona, ale chyba na razie ilością kocich podopiecznych bardziej... Wanda szuka już 15 domków... i chyba jednak będzie zmuszopna rozdawać te kociaki w workach na grillu... :roll:
-
Klusek czuje się dobrze, ale pańcia gorzej... za długo się zasiedziałam w nocy, byliśmy na spacerku, o 5.00 dopiero położyłam się... nastawiłam budzik, żeby zdążyć do Formicy na 10.00 najpóźniej, bo poza małym, jeszcze dwa moje kastraty miały dziś wizytę... niestety, chwilowy brak prądu spowodował, że budzik nie spełnił zadania, a ja smacznie przespałam równo do 12.00... :oops: Nikt się nie awanturował, że potrzebuje sikać albo jeść... I tak... wizyta małego u weterynarza zawieszona do poniedziałku... Mały jest bardzo fajny, nieśmiały raczej i grzeczny, dużo śpi, trzyma się nogi na spacerkach, śpi z pańcią... Nie powiedziałabym, że jest niezsocjalizowany... bardzo garnie się do człowieka, jest w niego wpatrzony jak w obraz... Dostał biały serek i ładnie zjadł każdą porcyjkę, dziś także suche dla szczeniaków...
-
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej... nie dość, że nie ma domku, to jeszcze go gryzą... :-( -
mam nadzieję, że mimo iż allegro już jest (Marchewo, dziękujemy!) to i "wyciskacz łez" się jeszcze przyda, choć fotki mówią same za siebie... :-( :-( :-( i tu wstawiłam opowieść Szekspira - psa łańcuchowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6301124&postcount=82[/URL]
-
[COLOR=black][FONT=Verdana]Szekspir był wielkim pisarzem, bo opisywał dramatyczne przeżycia ludzi. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ja jestem psem, ale mam na imię Szekspir, bo moje losy też są tragiczne…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Chociaż mam najwyżej 9 miesięcy, wiem już, jakie czeka życie łańcuchowego psa. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Od kiedy pamiętam, miałem już obrożę na szyi, a do niej przywiązany łańcuch. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Chciałem być dobrym psem i służyć swojemu panu, a on zapominał dawać mi jeść i pić… zapomniał nawet o tym, że ja rosnę i że trzeba mi przecież zmieniać obrożę na większą…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]I tak ja rosłem, a obroża (a miała około 3 cm. szerokości) robiła się coraz bardziej ciasna i ciasna, dusiła mnie i raniła okrutnie, wrastała dosłownie w moje ciało… Kiedy zacząłem się dusić, a rana piekła już niemiłosiernie, postanowiłem spróbować uwolnić się z tej katuszy… szarpałem się, szarpałem długo, aż wreszcie się udało… W szaleństwie głodu i potwornego bólu pognałem przed siebie… Resztkami sił dobiegłem do stacji PKP w Sochaczewie i upadłem… Leżałem tak dwa dni...[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Tylko jeden człowiek pochylił się nade mną, tylko jeden zdecydował się mi pomóc…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]I tak trafiłem do schroniska. Tutaj jest lepiej niż na łańcuchu, choć i tu otacza mnie las krat i osacza samotność… Ale mam zawsze miskę wody i drugą jedzenia… Tutaj leczą moją szyję i czasem nawet pogłaszczą… [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Chcę być dobrym psem, ale nie chcę więcej łańcucha! Proszę, daj mi dom i swoją miłość, a ja dam ci wszystko, co mają do dania dobre psy! [/FONT][/COLOR]
-
tymczasu dla suni potrzebuje Formica... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71887[/URL] a tutaj będzie trzeba stałej akcji tymczasowego schronienia dla suk po sterylkach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74292[/URL] Cieszymy się przeogromnie, że znalazł się dobry domek!
-
że zaczyna być ogłaszany...
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:seeyeah: :smilecol: :hand: [quote name='Danusia12']wieczna opozycjonistka - [B]precz z zakazami!!!! :loveu: [/B][/quote] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']To te kuwety różowe są? :crazyeye:[/quote] :splat: :laugh2_2: :wink: :ices_bla: kolorki jakies takie... zabronione wyszły... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[COLOR=magenta]różowo mi... ;) [/COLOR] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No to zmykam... poudawać, że coś sprzątam... tym razem kuwetę... :cool1: dobrej nocki wszystkim życzę! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']wszystko uchodzi tymbardziej, z piatkami zaczna nowy rok szkolny:diabloti:[/quote] pomyślę... jak do końca sierpnia sama nie posprzątam, to skorzystam na 100%... :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']znowu przez telefon klotnia, wnerwia mnie ten moj tz jak nic bede siedziec za morderstwo albo okaleczenie TZ-ta ...[/quote] Widzisz, Menrzusiu, tak to z Żonkami bywa... :p Ty też uważaj... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']zatrudnij swoja klase i postaw wszystki piatke uwina sie z tym szybciej i wszyscy beda zadowoleni:diabloti:[/quote] well... ale wakacje teraz... i... nie uchodzi... chyba... :oops: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bodziulka']ja wywalam wszystko z szaf na środek, albo za pokój, ścieram kurze itp, a potem układam wszystko ładnie na półki, to co zostaje, ląduje w koszu ;) :evil_lol:[/quote] nareszcie jakaś konkretna rada, dzięki, wypróbuję! choć u mnie w szafach porządeczek panuje, gorzej z tą resztą... a wywalać nie mam sumienia... :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']To nie sprzątaj :evil_lol: :diabloti:[/quote] Toż właśnie nie sprzątam... ale zaczyna śmierdzieć... a na wietrzenie jakby za zimno...:roll: :evil_lol: -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
halbina replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Tak... Amor vincit omnia! (miłość wszystko zwycięża)... Niech tam cioteczki wymiziają obydwoje ode mnie... bo osobiście nie mogę, niestety... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']nie, no....po dogomanii może biegać wieczorkiem - cały dzień należy do Ciebie :cool3:[/quote] tak... ale ja się jeszcze muszę z całym stadem obrobić, wyjść na kilka spacerków... no i wyspać też...:oops: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
radzić tylko... najlepiej, żebym na dogomanię przestałą włązić przez tydzień i zabrała sie do roboty... :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
przecież piszę, że stajnie mam... :placz: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jeszcze jeden... :P ale malutki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=65[/URL]