-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
w sumie to dobrze, że tak wyszło z tą starszą panią... teraz niż za kilka tygodni...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174265-Trzy-w-jednym-Horror-koszmar-tragednia-POMOCY-Sunia-umiera?p=13557892&viewfull=1#post13557892"][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/sigs/koszmar.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.tvs.pl/informacje/18634/[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item829291361_koszmar_psiej_matki_i_jej_dzieci.html[/URL] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/item829291361_koszmar_psiej_matki_i_jej_dzieci.html[/URL] [URL]http://www.tvs.pl/informacje/18634/[/URL] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[URL]http://pies.onet.pl/forum.html?hashr=0forum:MSwyNjksOCw2MzA3NTI4MiwxNjczNDQ5MTgsNzUzNzA0NywwLGZvcnVtMDAxLmpz[/URL] tu wkleiłam info... Nemo może... a może jednak nie... (Nemo znaczy nikt...) -
Halbino dla Ciebie. Radzio zwany Dudusiem [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SvvvyUbRTRI/AAAAAAAAAbI/KrDBSFUtxyo/s512/PICT0034e.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/Svvvt5tdbFI/AAAAAAAAAbE/sAfXFVk8cxc/s576/dudek2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/Svvvkx_k5OI/AAAAAAAAAa4/YmJ2hFcB7DU/s576/dudek.jpg[/IMG] Glutofia wkleiła foty na Molosach... to i przeklejam na wątek Radzia!
-
ja też trzymam! fantastyczna z niej panna!
-
Wszystkie Murzynki w nowych domach! Dziękuję za pomoc!
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
chciałąbym móc pomóc... ale mam dwa swoje psy i kocura, na tymczasie kociego podrostka i malucha trzymiesięcznego no i trzy szczeniaki trzytygodniowe... trochę mnie to już przerasta pod każdym względem: finansowym, czasowym... Klaudus, czy założyłaś im wątek na Miau? Mają ogłoszenia? Powiem tak... idą Święta... adopcje trochę ruszą... takie prezenty gwiazdkowe... ech... ale może to dla nich szansa... -
szczeniak - mała Bezunia wygrała z parwo - ma dom
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
podrzucę... -
fotki, jak zwykle, zabójcze... i obiekty i ujęcia... hi hi
-
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
halbina replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
tak... grunt to być młodym, zdrowym i pięknym... a najlepiej długowłosym i rodowodowym... -
w ogłoszeniach nie pomogę... poproście może DG32, to anioł!
-
trzymamy kciuki
-
biedna w sumie ta Heksa... od roku... heh
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
halbina replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
no koszmar po prostu... biedny psiak... -
Mała sierotka czeka!Już w DS w Chorzowie-Batory:)
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
hurrrrrrra -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie mają, ale chwilę się jeszcze wstrzymajmy -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
wujcio Platon... z pewną taką nieśmiałością... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7sw_cA9I/AAAAAAAADFc/Vm3d7nAeQVU/s640/PB220177.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7wLsPxbI/AAAAAAAADFg/IGbgx9m4ykQ/s640/PB220178.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7z7Mv-dI/AAAAAAAADFk/W71323w56GE/s640/PB220179.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl73eD5l-I/AAAAAAAADFo/1uvsiHEsH7c/s640/PB220181.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
qwklejamy, wklejamy i ?... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7lXz9PXI/AAAAAAAADFU/G4G0yu_Et-k/s640/PB220170.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7gnjsFTI/AAAAAAAADFM/nITyqz03FZ8/s640/PB220168.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7jPaNFcI/AAAAAAAADFQ/OWSQ4WwC90w/s640/PB220169.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
13 strona... nie lubię 13 strony [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7eHYrr-I/AAAAAAAADFI/Q8HNCKj_kog/s640/PB220167.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7bi0yijI/AAAAAAAADFA/fEPhOnOZxVQ/s512/PB220166.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7Y8g22gI/AAAAAAAADE8/h2XLL9xvtws/s640/PB220165.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7XVbk2GI/AAAAAAAADE4/hqQa-ttLDQc/s640/PB220164.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
i jeszcze cuś... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7NXSiJaI/AAAAAAAADEo/xxE9smHB32U/s640/PB220159.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7K4R-HjI/AAAAAAAADEk/fseDjfdaZ0s/s640/PB220158.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7QfSjprI/AAAAAAAADEs/tHlvkOWTVuo/s640/PB220160.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7U4z2ZvI/AAAAAAAADE0/S3CzzlJA1ZM/s640/PB220162.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
taka cisza... to coś wrzucę... [img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl66BzYPFI/AAAAAAAADEM/HJ52kY89Ayo/s640/PB220152.JPG[/img] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl6_pCoafI/AAAAAAAADEU/PWGnpGn7Ihw/s640/PB220154.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl68j1z3pI/AAAAAAAADEQ/MkMrJHH6jyc/s640/PB220153.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7CJTNxiI/AAAAAAAADEY/HmPjVQv6ItE/s640/PB220155.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl7FLg6VbI/AAAAAAAADEc/KSkBXKFNjUs/s640/PB220156.JPG[/IMG] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
zgroza... też jestem nauczycielką...