-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
szczeniak - mała Bezunia wygrała z parwo - ma dom
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
dług do spłacenia... znam ten ból... -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
tylko się ciepło ubierz, Gosiu... spacerek masz murowany... a u mnie chłodnawo... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
bardzom wdzięczna... o oszołomach będę informować na wątku... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
to jeszcze pomarudzę... w parametrach są jako dorosłe psy... przepraszam! -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
to się pewnie nie umiesz doczekać już?... jak chcesz, odwiedź moje szczeniaki w czwartek... po 16.00 jestem w domu już... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
hmmmm... możesz tam jeszcze wstawić link do [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=warunki[/URL] albo informację, że zostaną wydane po wizycie przedadopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej, w której podstawowym warunkiem jest wyrażenie zgody na przeprowadzenie sterylizacji? Piękne allegro, Bjutko i modlitwa pięknie poprawiona! wzruszyłam się... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
dziękuję Ci, Bjutko, choć pewnie teraz nie zamęczą telefony... ech... -
[quote name='Jaaga']Wiecie co, ja mogę tymczasować psy, ale nienawidzę odbierać telefonów czy maili w sprawie szczeniąt. Z dorosłymi jest inaczej, bo każdy ciachnięty. Jutro zacznę chyba krzyczeć do telefonu. Dziś dałam go mamie, bo nie byłam już w stanie odbierać tych rozmów. Jedna kobieta uparła się na Klusię. Chciała ją dla babci. Babcia miała pieska ze schroniska, ale był chory i po dwóch dniach go oddały z powrotem :angryy:. Miały czekać na niego, aż wyzdrowieje, ale chcą jednak innego. Pytanie: co byłoby z Klusią, gdyby zachorowała? Mail od osoby, która pyta, czemu wymagam sterylizacji, bo ma suczke i ją pilnuje. Suczka nie jest sterylizowana i jest szczęśliwa. Czyli co, wysterylizowana Klusia straciłaby szczęście? Wytłumaczcie mi drogie kobiety, jak komuś może chcieć sie pilnować cieczek u dwóch suk, żeby zaoszczędzic na jednorazowym zabiegu, dodatkowo zapobiegającym chorobom typu ropomacicze czy rak? Mam suki hodowlane i cieczki są dla mnie koszmarem. Jak ktoś może chciec to przechodzic bez potrzeby:crazyeye:? Chyba na razie wstrzymam sie z ogłaszniem Klusi :roll:. Zapytam sie jutro o mozliwość wczesnej sterylizacji suczki. Wszystkie 3-mies. kotki z mojej hodowli ida do nowych domów wysterylizowane. Nie wiem, czy u suczek można zrobić podobnie?Jesli tak, to mała zostanie jeszcze u nas i poddam ja zabiegowi. Zdecydowanie wracam do tymczasowania dorosłych psów.[/QUOTE] Znam ból tych rozmó.. .dlatego wolę maile... Wstępna selekcja polega na posłaniu warunków adopcji i umowy adopcyjnej. Też już miałam ochotę bluzgać parę razxy... ale na razie to mnie się dostaje, że nie chcę wydać psa za darmo temu, kto go chce... argumenty, że ja go karmię, utrzymuję i decyduję do kogo trafi... nie znajdują zrozumienia... SZOK!
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jest już kilku chętnych, jeden domek zapowiada się bardzo fajny i to niedaleko! W sobotę państwo obejrzą psiaki i jeśli sie spodobają, to umówimy sie na wizytę przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. PAństwo mieli pieska 14 lat, kilka dni temu odszedł za TM. -
[quote name='leskoaga']Przepraszam, że tak bez ładu i składu się właduję, ale mam Halbino straszny problem. Nie mogę znaleźć Totowego wątku. Mój profil został, ale stary wątek jak i fotoblog zniknęły. Czy to możliwe??[/QUOTE] Leskoago, oczywiście jesteś tu mile widzianym gościem! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148795-A-to-jest-nasz-TOTO[/URL]
-
[quote name='leskoaga']Przepraszam, że tak bez ładu i składu się właduję, ale mam Halbino straszny problem. Nie mogę znaleźć Totowego wątku. Mój profil został, ale stary wątek jak i fotoblog zniknęły. Czy to możliwe??[/QUOTE] Leskoago, oczywiście jesteś tu mile widzianym gościem! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148795-A-to-jest-nasz-TOTO[/URL]
-
czekamy i kciuki zaciskamy!
-
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
co tam u Was?... też nie masz czasu i sił pisać sprawozdań? -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
no to nie zazdroszczę za bardzo... telefonów z Gdańska np... hi hi ale wśród tysiąca telefonów pewno znajdą się dwa wymarzone domki! pamiętaj zbierać fajne kontakty... szczeniaków jest multum... w schronisku w Sosnowcu ponoć ok. 30 -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
bardzo Wam dziękuję, jesteście fantastyczne! Już mam trzy emaile w sprawie psiaków... ale nie mam teraz czasu, będę późnym wieczorem... ojca szczeniąt nie znamy, suczka zapowiada się na mniejszą, chłopcy będą wielkości spaniela na pewno... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Św. Mikołaju, jesteśmy dziećmi, choć psimi... Nie znamy naszego tatusia, a mamusia nasza była rudą spanielką. Bardzo nas kochała i dbała o nas, ale kiedy mieliśmy trzy tygodnie, zabił ja pociąg. Byliśmy jeszcze bardzo mali i nieporadni. Na szczęście znaleźliśmy się pod opieką dobrych ludzi, którzy zaopiekowali się naszą czwórką. Teraz jesteśmy już dość duże (mamy już 6 tygodni), aby zamieszkać w ludzkich rodzinach, jak przystało na domowe pupile. Jesteśmy zdrowe i zadbane, zostałyśmy odrobaczone i będziemy zaszczepione, mamy też swoje książeczki zdrowia. Umiemy wesoło merdać kuperkami na widok człowieka i kiedy nas przytula, rozdajemy całusy. W nocy grzecznie śpimy w łóżeczku z naszą zastępczą pańcią. W dzień jeszcze dużo śpimy także, ale potrafimy już bawić się piłeczką i innymi zabawkami. Na razie mamy do towarzystwa dorosłe psy i koty, więc możemy zamieszkać w ich towarzystwie. Na pewno też sprawdzimy się jako towarzysze zabaw dzieci, choć na razie mamy ostre ząbki i zdarza się, że trochę podgryzamy. Pani mówi, że już jesteśmy rozrabiakami, ale przekochanymi, więc wybacza nam różne psoty. Nasza tymczasowa opiekunka nie odda nas byle komu, ale martwi się, że możemy stać się "prezentami świątecznymi", a przecież zasługujemy na najwspanialsze domki... takie na całe życie! Kochany św. Mikołaju! Prosimy Cię, podaruj nam takie domki i odpowiedzialnych ludzi, którzy pokochają nas miłością odpowiedzialną i bedą o nas dbać całe życie. Wzamian obiecujemy miłość i radość. I że będziemy się starać być grzeczne. A kiedyś, jak dorośniemy grzeczne na pewno będziemy! Nazywamy się Euro (suczka), Dolar i Rubel (pieski). Czekamy! Pieski znajdują się w Zabrzu, pod opieką fundacji "Szara Przystań". Wydane zostaną po wizycie przedadopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej. Kontakt z wolontariuszem najlepiej na email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. (dzwonić po 19.00!) 793064211 -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
maluchy właśnie szaleją... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Sxsr1wNN_QI/AAAAAAAAEKQ/ydo-Vr_27mY/s720/PC060100.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Sxsr0KTsguI/AAAAAAAAEKM/_X5XuhURi4s/s720/PC060099.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsryvcZRhI/AAAAAAAAEKI/_RG5amWG2Uo/s640/PC060096.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrvFgM9eI/AAAAAAAAEKE/BNmwUd8Br18/s720/PC060095.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrtJJpvtI/AAAAAAAAEKA/ID7cj-vcfNw/s720/PC060094.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Sxsro19BhHI/AAAAAAAAEJ0/JljMGYdYPnc/s640/PC060092.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Sxsrll4jJwI/AAAAAAAAEJw/A8zIBhBtkxc/s512/PC060088.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
ktoś tu swego czasu deklarował zainteresowanie jednym z maluchów... gdzie ta osoba?... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrhLbhyQI/AAAAAAAAEJo/DnRmdppoNkw/s640/PC060081.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Sxsre81RPAI/AAAAAAAAEJk/_38eVau0Npg/s640/PC060080.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrYYZYp-I/AAAAAAAAEJc/pJBMWw1V5NA/s512/PC060076.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrW0xdOaI/AAAAAAAAEJY/kdVJ4WsxgmE/s512/PC060075.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrOgZHuFI/AAAAAAAAEJM/CeWa9ZAi8kw/s720/PC060069.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrKR32u1I/AAAAAAAAEJI/x_ca3F6dxZk/s640/PC060067.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
ach to nowe dogo... noooooooooooooo [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrKR32u1I/AAAAAAAAEJI/x_ca3F6dxZk/s640/PC060067.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrICmHt1I/AAAAAAAAEJE/kcHvFMpp2og/s512/PC060060.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrEDfJbcI/AAAAAAAAEJA/IG3hOIoELBQ/s720/PC060059.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SxsrB9uN78I/AAAAAAAAEI8/Hm4DyeZvSwo/s720/PC060057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Sxsq7hzR8aI/AAAAAAAAEIw/AaAoNhPJu90/s512/PC060054.JPG[/IMG]