-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Z Inowrocławia znalazłam [URL="http://www.dogomania.pl/members/96015-elinka"]Elinkę[/URL].[/QUOTE] dzięki, napisałam pv -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
A może Pan Paweł?... Dzień dobry. Nazywam się Paweł jestem studentem I roku Ratownictwa Medycznego. Chciałem się zapytać czy moje warunki są odpowiednie. Mieszkam na Rokitnicy (Blok). Jest pan/pani pewnie doświadczoną osobą chciałem napomnieć że jak to na studiach muszę chodzić na ćwiczenia i wykłady i czasami może mnie nie być z 6 godzin w domu chciałem spytać czy pies może tyle być sam oczywiście potem jestem do jego toważystwa... Są to 3 letnie studia. Pies byłby zabierany ze mną pod Cieszyn do Dzięgielowa - wolno-stojący dom duży ogród. Pozdrawiam Paweł - czekam na odpowiedź. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jaago, ci państwo brzmią dość rozsądnie mailowo... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [FONT=arial][COLOR=#000000]Witam,jestem bardzo zainteresowana adopcja (pieska lub suczki) jest obojetne. Przeczytalam ogloszenie na Allegro i mam nadzieje ze adopcja sie powiedzie. Czy jest mozliwosc odebrania szczeniaka miedzy Wigilia, a Nowym Rokiem gdyz my mieszkamy w niemczech i bedziemy na odwiedzinach w tym okresie. Mieszkamy kolo lotniska katowickiego wiec z odbiorem nie bedzie problemu. Jezeli byly by jakiekolwiek pytania z Panstwa strony to prosze o wszystko pytac. Bardzo prosze o odpowiedz. Z powazaniem Marek [/COLOR][/FONT] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy email: "Czy te psy są nauczone czystości ???Dalek są od stacji ? Gdzie ? Czy mogą być trzymane w bloku ? Może po nowym roku zaadoptuję jednego . Urosną duże (wysokie ) ???? Proszę o odpowiedż" adres księżniczka...@... -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
tak, kochane są jak śpią... też mam jednego kochanego śpiocha i pieszczocha, pozostałe rozrabiaki wydałam :P -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Powiem Wam, że ci państwo z Inowrocławia tak mnie ujęli, że naprawdę warto się postarać o ten domek dla suczki! -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
fajne stadko! podrzucamy i prosimy o wsparcie! -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
mam nową komórkę, nie bardzo nad nią panuję jeszcze... Jaago, pamiętam o Twoim skarbie! W sumie ja tu mam wiele ofert... ale przebieramy i wymagamy... gdybym miała 10 samczyków spanielkowatych, to bym może miała dla nich przyzwoite domki... ale suczka? to dopiero wyzwanie! Uwaga, Dolar pojechał do Bielska-Białej do domu z terenem, potem wkleję fotkę... będzie miał pana i pańcię... a w lipcu dzidziusia państwa. Państwo młodzi, ale rozsądni i doświadczeni, zakochani po uszy w szczeniorkach... nie wybrzydzali co do płci, to umówiłam się na odwiedziny za czas jakiś na wizytę poadopcyjną i samczyka wydałam... po godzinnej rozmowie, obejrzeniu sterty fot i wywiadzie... niedawno zmuszeni byli uśpić pieska 14-letniego. A Rubel zostanie zabrzaninem, pani i jej dorosły syn mieszkają razem, mieli psy od zawsze, piesek odszedł 5 dni temu, nie mogli żyć bez zywego stworzenia i szukali maluszka... Pani ma album ze zdjęciami pieska, mieszka niedaleko nas, będziemy ją nawiedzać na pewno! Umowy adopcyjne podpisane! -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zapiszę wątek -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czy mamy kogoś na dogo z Inowrocławia?... potrzebowalibyśmy pomocy - wizyty przedadopcyjnej u państwa... zapowiadają się super! a potem jeszcze transport ze Śląska do Inowrocławia... -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
dlaczego? napisz cos więcej, Gosiu... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
trudno byłoby w moim przypadku... sama muszę je sobie fundować i sama wybierać... [INDENT]będę musiała odtworzyć to i owo... gg i listę kontaktów pewnie też... to trochę potrwa... dziś mnie raczej nie będzie do wieczora, mam umówione dwie wizyty zapoznawcze... z państwem z Zabrza i Bielska, trzymać kciuki za spanielki! [/INDENT] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
hmmm... mam telefon nowy... laptop takoż... jak nie kijem go, to pałką :P -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
słodko śpi... -
[quote name='erka']To super,że halbina pamięta:), a jak tam "jej" szczeniorki , są jakieś widoki na domki?[/QUOTE] [URL]http://picasaweb.google.pl/halbina2009/PsioKotyPrzedswiateczne[/URL]# wojuję z kompem... na razie przegrywam sromotnie... ale w tej chwili potrafię użyć klawiatury... w sprawie spanielków telefony są, emaile też... w sobotę być moze dwa będą "u siebie"... a na suczkę mam super domek tylko że w Inowrocławiu...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
jest co oglądać... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SyF97e49fXI/AAAAAAAAFzI/1JGygzQOUpg/s512/PC070011.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Halbina wszystkich pozdrawia! Czyta sobie co tu piszemy więc trzeba jednak uważać, a nie odpisuje, nie dlatego, że już nas nie lubi, tylko, że nakarmiła swojego laptopa herbatą i laptop chwilowo udostępnia jej tylko opcje "kopiuj" "wklej". Szczeniory zaszczepione, rozbrykane i szczęśliwe. Szykują się 2 dobre domy - Zabrzański i Bielsko-Bialski (ten drugi nawet z ogrodem, ale i z niemowlęciem w drodze). W sobotę przyjadą do Halbinki, poznać się na wzajem. Trzymamy kciuki![/QUOTE] walczę z kompem... na razie beznadziejnie... ale urochomiłam klawiaturę i wpuściłąm foty, więc podziwiajcie sobie w albumie, foty się wpuszczają, więc wszystko będzie dopiro juto chyba... [URL]http://picasaweb.google.pl/halbina2009/PsioKotyPrzedswiateczne#[/URL]# -
[quote name='Monika z Katowic']A teksty o szczeniaczku Fajdo rewelacyjne:) Uśmiałam się zdrowo.[/QUOTE] halbince padł komputer i pewnie jej nie będzie jakiś czas [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]