-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
kocham Was, Dziewczyny! -
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
halbina replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
a moje siedzą... -
Bjutko, ależ się uśmiałam z opowieści o podróży PKP... i wzruszyłam na widok Aspena! Foty nastrojowe, tak trzymać!
-
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
Martynko, chcesz mnie pobić?... dlaczego?... -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny i Chłopcy! Maluszki z Warszawy... za dwa dni czeka je schronisko... DT na cito! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174693-6tygodniowe-szczeniaki-za-dwa-dni-trafia-do-schronu-Warszawa-POMOCY/page2[/URL] -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
szybko jakiś fajny banerek! szukamy dt i ściągamy cioteczki... (u mnie trzy nieszczepione maluchy teraz...) -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
bidulków w potrzebie całe stada... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174693-6tygodniowe-szczeniaki-za-dwa-dni-trafia-do-schronu-Warszawa-POMOCY?p=13602951#post13602951[/URL] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
spaniel do małych nie należą... to raczej średnie psy... a w ich przypadku jeszcze domieszka krwi po ojcu nn... wielka niewiadomo, jak duże wyrosną... -
a to niby czemu? Mambulec ją porwał?
-
szczęśliwego nowego życia, Mokko!
-
mam nadzieję, że ktoś cię pokocha...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Gosiara może liczyć na przytulanki z psiakiem, do domu raczej nie weźmie... ma stadko kotów... a swoją drogą to faktycznie psiaki nie są jeszcze ogłaszane, a już jest kilku chętnych... ale... nie zapeszajmy! -
absolutma rewelacja Szafirku, najlepszego domku życzę!
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Pieski wydam po pierwszym szczepieniu, kiedy skończą 6 tygodnie i będą już w miarę samodzielne... a może dopiero po świętach, żeby uniknąć zagrożenia, że ktoś potraktuje je jako fajne prezenty pod choinkę... warunkiem wydania jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastrację/sterylizację w wieku ok. 7 mies. do 1 roku. Nie mogę zagwarantować, że to będą spanielki... mama ich była rudym spanielem, ale ojciec... ?... nn -
powalające! tak to jest z reklamą...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia0701']Czy jest możliwość adopcjii któregoś z tych piesków?? Jestem bardzo zainteresowana! Są śliczne![/QUOTE] chłopcem czy dziewczynką? proszę napisać o sobie i swoim doświadczeniu z psami... czy rodzina wyraża zgodę na adopcję? jakie warunki oferuje Pani dla psiaka? -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Nasza Klusia chyba wyrodziła się, bo jest zupełnie niepodobna do rodzeństwa :evil_lol:. Jest najmniej spanielkowata. Włosy rosną jej wszędzie, najwięcej na głowie ;). Jest puszystą, kudłatą kluską, na krótkich nóżkach. Dama wcina tylko Starter RC i mięso z ryżem :eviltong:. Ma podany Advocate na robale i dziś została zaszczepiona.[/QUOTE] Jaago, kiedy wrzucisz fotki? ja też odrobaczyłam drugi raz maluchy (dwaj chłopcy i dziewnczynka - najmniejsza jest!), ale zaszczepię najwcześniej za tydzień gdzieś... potem poogłaszamy i będziemy wybierać domki... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
dwa z trzech to panowie... zadziory z chłopaków, że ho ho... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
możesz, Gosiu, ale chyba dopiero za jakiś tydzień... mam teraz strasznie napięty plan... -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.sowz.org/index.php?id=red[/URL] na tej stronie znajdziecie przykłądy ludzkiego bestialstwa wobec zwierząt... dotąd najbardziej bolesne było chyba to: Utopiony Martwy [URL]http://www.sowz.org/psy/martwy/1.gif[/URL] Przy tym przypadku pozwolę sobie na dygresję. Redagując te materiały zmierzyć musiałam się z ogromem bestialstwa, ale to zdjęcie wstrząsnęło mną najbardziej. Siedziałam wpatrzona w odłamek betonu, a po policzkach ciekły mi łzy. Powiedziałam komuś, że to zdjęcie najbardziej boli, ale nie wiem czemu. Odpowiedź była prosta: Bo to jedyne zdjęcie, na którym stworzenie jest martwe . Tak, to prawda. Do tej pory to jedyne takie zdjęcie. Co opisuje, każdy może zobaczyć sam. [URL="http://www.dogomania.pl/psy/martwy/3.jpg"][/URL] Sprawa Nelly powinna znaleźć się na tej stronie... tych psiaków, o których ostatnio słyszymy także... -
podziękuję... mam swoje szczeniaczkowepotworki... i kocie też...
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
w przeciwieństwie do swojej sąsiadki miał odwagę pokazać twarz... wstyd... prymitywny światopogląd...