może... faktem jest, że po rzuceniu palenia naprawdę nie czułąm sie dobrze... permamentnt\y ból migrenowy i problemy z nogami (krążenie?), od wczoraj czuję się ciut lepiej... koleżanka w pracy - biolog - powiedziałą mi dziś, że osoby z niskim ciśnieniem mają duży problem z rzucaniem palenia właśnie dlatego, że papierosy podnoszą ciśnienie na jakis czas, a brak nikotyny powoduje właśnie różne takie problemy... chciałabym rzucić palenie z powodu finansów, wydaję po 12 zł. na paczkę dziennie... oczywiście zdrowie też jest argumentem, choć w moim przypadku nie tak ważnym (pewnie jeszcze, bo za kilka lat...)