-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ale mógłby Menrzuś napisać, jak się miewa stadko... -
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl4K7FbxRI/AAAAAAAADAc/oY6VXKniJlA/s640/PB220061.JPG[/IMG] poznałyśmy dziś Pelargonię - Borę, bo tak się obecnie nazywa. Jej pani to moja koleżanka z pracy, kobieta wspaniała,poprzednia jej dożyca była uratowana ze schronu... strasznie wyniszczona... Bora ma wspaniały charakter, ale te łapy... załamka... [URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=16938[/URL]
-
ano dawali, to i wzięłam... w końcu kolekcjonuję... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl2jwQFCWI/AAAAAAAAC-E/ln9blII2i3k/s512/PB220019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl2mlGVOrI/AAAAAAAAC-I/NWyyqxZY1bc/s640/PB220020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl3o4mErjI/AAAAAAAAC_s/NbyQRL4shMQ/s640/PB220047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl34TwvNJI/AAAAAAAADAI/c_YVi-Mtgak/s640/PB220055.JPG[/IMG]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[img]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl1AGgNaII/AAAAAAAAC74/Ep_uqxmzgNg/s720/PB220268.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl1HLi9rMI/AAAAAAAAC8A/fdcfJzA4tqA/s640/PB220270.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl1JfZaj2I/AAAAAAAAC8E/lBczVVscE8Y/s640/PB220271.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl1M2TPdEI/AAAAAAAAC8I/Elf0vCilX3o/s640/PB220272.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl1RCqS3LI/AAAAAAAAC8M/mfVc8mLtlx0/s640/PB220273.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl1X0JBPTI/AAAAAAAAC8Y/PRt783IGx0I/s720/PB220275.JPG[/img] Platon nie bardzo chciał pozować... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[img]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0rjzpr2I/AAAAAAAAC7g/cTGQCULn5CI/s512/PB220262.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0u-Egc3I/AAAAAAAAC7k/KgghYkcxJso/s640/PB220263.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0yprcEjI/AAAAAAAAC7o/DTe47Kk60x4/s640/PB220264.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl01-cTYUI/AAAAAAAAC7s/y924A6G3c84/s640/PB220265.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl05Tq80cI/AAAAAAAAC7w/InU92khLmsM/s640/PB220266.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl08UorQBI/AAAAAAAAC70/OgsyTyn9Mvg/s640/PB220267.JPG[/img] dodamy jeszcze -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Widać, widać:) Śliczne:) A co to za piękny ich towarzysz ?[/QUOTE] to moja dożyca - Inka -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
na razie nie bardzo... głównie jedzą i śpią... największa klucha barzo pieszczata... -
[img]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0UXG6CTI/AAAAAAAAC7A/oWFMjOd4-sM/s640/PB220255.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0YSVdGdI/AAAAAAAAC7E/c4Lry0WAhlo/s720/PB220256.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0ckSxpWI/AAAAAAAAC7I/D5flPDfXYmA/s720/PB220257.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0gsMLz-I/AAAAAAAAC7M/S7ZvgTgRqIw/s720/PB220258.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0kmGK9iI/AAAAAAAAC7U/-haGH6RN1M0/s512/PB220259.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0nMEkdOI/AAAAAAAAC7Y/ZUvuWKtWRk4/s512/PB220260.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0pfGgGpI/AAAAAAAAC7c/v9yK_wkEgmI/s512/PB220261.JPG[/img] podobamy się?
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[img]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0UXG6CTI/AAAAAAAAC7A/oWFMjOd4-sM/s640/PB220255.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0YSVdGdI/AAAAAAAAC7E/c4Lry0WAhlo/s720/PB220256.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0ckSxpWI/AAAAAAAAC7I/D5flPDfXYmA/s720/PB220257.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0gsMLz-I/AAAAAAAAC7M/S7ZvgTgRqIw/s720/PB220258.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0kmGK9iI/AAAAAAAAC7U/-haGH6RN1M0/s512/PB220259.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0nMEkdOI/AAAAAAAAC7Y/ZUvuWKtWRk4/s512/PB220260.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0pfGgGpI/AAAAAAAAC7c/v9yK_wkEgmI/s512/PB220261.JPG[/img] podobamy się? -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[img]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/Swl0SGn0h2I/AAAAAAAAC68/264weQUTFU8/s640/PB220254.JPG[/img] widać cuś? -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
zaraz obfocę maluchy... wypatrujcie fotek... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
zaraz obfocę trzech muszkieterów... wypatrujcie fotek -
w gore kochanie
-
w górę psico, pokazuj się dogomanii!
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
halbina replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
szylkretkę będę pokazywać chętnym, bo tacy są, tylko czekam na namiary na nich... a co do krówka... mój Lipton też się zasiedział... -
a dziękuję... przedtem miałam punkty karne... i ostrzeżenia... ale też płomyczki hi hi...
-
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
halbina replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
są śliczne, więc nie dziwota, że znajdują domki... -
13 piątek nie do końca pechowy. Fifi czarna dożyca w nowym domu!
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
błyskawicznie to idzie, Glutofio! cieszę sie! -
nie wiem, ale nowe dogo pożarło moje płomyczki... buuuuuuuuuuuu
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
halbina replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']marlenka, rzucasz palenie? to jakis nałóg :evil_lol:[/QUOTE] ja rzuciłam 8 września... [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/papiero.jpg[/IMG]