-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
będziemy trzymać kciuki za zdróko Twoich podopiecznych!
-
śliczna z niej panna, trzymam kciuki za jej domek!
-
każdy ma takie znaczki: żółty i czerwony... ten żółty to reputacja, czerwony służy raportowaniu, żółty to pochwała osoby, czerwony... donosik na danego forumowicza... [URL="http://www.dogomania.pl/reputation.php?p=13544309"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/reputation-40b.png[/IMG][/URL]
-
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ja nie poznałam... naprawdę! chyba nam podmienili psa! :mad: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1962/70797018nt8.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/SYoJNDWCVVI/AAAAAAAABb4/QUxQlMZoDxg/s640/P2040086.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/SZmhZF2rVDI/AAAAAAAACGY/KDJwv0Lg4Z0/s640/P2160488.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/SZmjotVmYoI/AAAAAAAACI0/kHcp1IR7djM/s640/P2160509.JPG[/IMG][/QUOTE] [quote name='DG32'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][COLOR=White]............[/COLOR] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YY-Pt-Sjs6o/SwWVQqcOE6I/AAAAAAAAADE/n0242XKwM5M/0_1.jpg[/IMG][/QUOTE] ot mAlutka... -
szczeniak - mała Bezunia wygrała z parwo - ma dom
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/130224-mAlutka-wygraA-a-walkAE-o-A-ycie-i-o-domek-Zabrze/page130[/URL] mAlutka wygląda tak -
szczeniak - mała Bezunia wygrała z parwo - ma dom
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
zbliżają się Święta... ludzie najpierw będą bardzo zajęci, potem będą szukać prezentó pod choinkę... już się boję... -
za to mogę dodać Ci punkt reputacji... to żółte...
-
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Czy znajdzie sie ktos chętny na wizyte przed adopcyjną w Zabrzu ,centrum? Jutro podam namiary.No,chyba,że się pani jeszcze rozmyśli.[/QUOTE] jest nas kilkoro w Zabrzu... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
tu już w ogóle nie widać -
ponoć najlepiej metodą wpisywania [img]adresfotki[/img]
-
przybywamy kibicować Mambie
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, fot jeszcze nie mam... i tak nie da się wklejać... -
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ależ psica mAlutka... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
DG32 witamy Cię najserdeczniej! Czekam na wklejenie fotek Alutki i tej małej spod Żywca, bo w telefonie mało co widać... Ta nowa dogomania zjadłą moje płomyczki... ech... -
Mała sierotka czeka!Już w DS w Chorzowie-Batory:)
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
kciuki trzymamy! fotek wyglądamy... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
dramat z tymi szczeniakami w Kielcach... zresztą nie tylko tam... śliczne psiaki, a domków nie mają... ja też nie wchodzę na dogo, bo się nei da... wczoraj weszłam na chwilkę, dziś dopiero teraz... fotki będą, niech się tylko da je wklejać... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
maluszki przespały większość nocy, z nami na rogówce, wtulone we mnie... rano pojadły, teraz baraszkują i piskolą... obfoce maluchy dziś... -
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SwK4LBUOQFI/AAAAAAAACwA/Xzs1T6IbVKM/s640/P1010940.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SwK4Hu_NJ4I/AAAAAAAACv8/v7XBX_Z_4S4/s640/P1010924.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SwK4N6kdIyI/AAAAAAAACwE/y2IOA5zubd0/s640/P1010946.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SwK4PpERzPI/AAAAAAAACwI/10esvqF7zEU/s640/P1010947.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SwK4TZiZlvI/AAAAAAAACwM/ts7r6JEeqCA/s640/P1010957.JPG[/IMG] oto ona...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Ale fajnie,a miałaś nie brać tymczasów:diabloti:[/QUOTE] nie brałąm... przywieźli mi... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
NAreszcie znalazłam wątek... koszmar z tą dogomanią... jaja sobie robią, a przecież my tu czasem walczymy o życie i liczą się minuty! musimy mieć możliwość komunikowania się! teraz zaczyna działąć syubskrypcja... Rozmawiałam z Jaagą i miałąm odebrać maluszki z Piotrem (TŻ Formici) po 19.30, ale okazało się, że Ania_w ma po drodze i to ona maluszki przewiozła do mnie. Jeden został u Jaagi, do mnie trafiły trzy czarne kluseczki. Zostały odrobaczone pyrantelum u JAagi i już wychodzą robale, kupki jednak nie najgorsze. Maluchy popiły wody, skubnęły żarełka i poszły spać. -
[IMG]http://pieskidowydania.blox.pl/resource/Kopia_PB070818.JPG[/IMG] Pieski białe to pieski (: pieski czarne to suczki :)
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
roz,awiałam z Erką przez telefon, a z Formicą przez gg. Maluchy przyjadą rano ok. 10.00 do Katowic, do Jaagi, niestety ja z TŻ Formici możemy je odebrać od Jaagi dopiero po 19.30, czekam na sms z adresem i telefonem Jaagi. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
bardzo dobrze by było!