Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. aż żałuję, że nie poznałam osobiście Brydzi wczoraj...
  2. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  3. mam problem z klawiaturą w laptopie... zalałam ją herbatą...:cool1:
  4. Fajdo zadzior, Inka by mu na to nie pozwoliła... Brydzia święta jest... Gluciu, podrzuć wątek czarnej dożycy, która trafi do mojej znajomej... i wrzuć mi na gg link do Radarkowych fot, proszę...
  5. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. superowo:cool3:
  7. [quote name='MartynaP'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86110.html"]Bjuta[/URL] :mad: skąd ty wiesz co na mnie działa :shake: tymczas mogę dać,ale finansowo leżę wiec muszą mieć zapewnione mleko i pożniej wizyty u weta-odrobaczenia i te sprawy[/QUOTE]:loveu::loveu::loveu::cool3:
  8. biedulinka... dobrze, że ją zabrałaś, Jotko!
  9. [quote name='Bjuta']Halbinko, udało nam się wypchnąć Kajtusia i Dino do hoteliku! :multi::multi::multi: Grzeją tyłeczki pod Wieliczką.... Muszę się podzielić swoją radością! :loveu:[/QUOTE] Cieszę się, Bjuto! :loveu::cool3:
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kanydata-na-listopad-173295/"][COLOR=#000000]Krakvet - wybieramy kanydata na listopad![/COLOR][/URL][U][COLOR=#800080] fundacja "Szara Przystań"... [/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080]prosimy o głos poparcia... [/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080]prosimy o przesłanie dalej! [/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080]formica, halbina, gosiara, ania_w[/COLOR][/U]
  11. [U][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kanydata-na-listopad-173295/[/URL] [/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][/COLOR][/U][U][COLOR=#800080]fundacja "Szara Przystań"... [/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080]prosimy o głos poparcia... [/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080]prosimy o przesłanie dalej! [/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080]formica, halbina, gosiara, ania_w[/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/czterej-pancerni-platon-inka-byron-junior-halbinka-o-ogromnym-sercu-32488/index342.html"][/URL]
  12. Jedna suczka trafiła w okolice Mławy do Szukacz, która zalogowała się na dogomanii i tu wypatrzyła maleństwo... Dom z ogrodem i psica do towarzystwa. Drugą małą zawiozłyśmy z Formicą do Cisca, do pani Ani. Zamieszkała z jej rodziną i zwierzakami... Trzecia trafiła do mojej koleżanki z pracy, pani Iwony... Jak jest rozpieszczana, podziwiacie na ostatnich fotkach... Mała została zabrzanką i jest jedynaczką zwierzęcą...
  13. 15 najpopularniejszych ras psów: [url=http://pies.onet.pl/730,16,1,15_najpopularniejszych_ras_psow,galeria.html]Onet.pl Pies[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/730,1,1,15_najpopularniejszych_ras_psow,galeria.html"][IMG]http://m.onet.pl/_m/df9a75dbf4c0e79bd9f96ca21b4fbe84,21,1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/730,16,0,galeria.html"]Małe zdjęcia[/URL] Miejsce 1. zajął... [B][URL="http://pies.onet.pl/109,rasa.html"]dog niemiecki[/URL][/B]. Nie jest to zapewne najpopularniejsza rasa psów w Polsce, ale była nią na wystawie poznańskiej, stąd tak wysokie miejsce w naszym rankingu. Niezwykle elegancki, ogromny (psy mają co najmniej 80, a suki co najmniej 72 cm wzrostu), pokryty gęstą, lśniącą, krótką sierścią dog bywa nazywany królem psów. Ta bardzo stara rasa pełni obecnie funkcję wyłącznie reprezentacyjną – dogi są dużymi, dającymi poczucie bezpieczeństwa przyjaciółmi człowieka. Pewne siebie, zrównoważone, nigdy nie nadaktywne, mogą być dobrymi towarzyszami osób samotnych albo licznych rodzin. Dobrze tolerują dzieci oraz inne zwierzęta w domu. Z uwagi na rozmiary i stosunkowo wrażliwy organizm wymagają dobrej jakościowo karmy i troskliwej opieki. Nie są to psy dla osób o bardzo niskich dochodach... po prostu są zbyt kosztowne w utrzymaniu. Absolutnie nie nadają się też do kojca, z uwagi na warunki fizyczne (krótka sierść, wrażliwość na ekstremalne temperatury), ale i psychikę – dogi kochają mieć bliski kontakt z ludźmi.
  14. Piechciu, zmień tytuł, że panny już w swoich ds i prosimy o przeniesienie wątku... :cool3:
  15. fajne foty, fajna psina... a Ania_w obfoci małą?
  16. my od terrorystów odpoczywamy tymczasowo...;)
  17. dobre wieści... zdjęcia wyczekiwane...
  18. Cudo, to fakt... i ma już wymarzony, rozpieszczający domek...:cool3:
  19. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SvXTdwejj6I/AAAAAAAABtQ/1hSmpME2Myc/s640/IMG_5836.JPG[/IMG]
  20. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SvXTdwejj6I/AAAAAAAABtQ/1hSmpME2Myc/s640/IMG_5836.JPG[/IMG]
  21. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SvSt3NPUbsI/AAAAAAAABrM/Kodw-aplTss/s640/IMG_5806.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SvSt9NELN3I/AAAAAAAABrQ/K4pNAtjLkPg/s640/IMG_5807.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SvSuCspRKqI/AAAAAAAABrs/dFeislD-EWI/s640/IMG_5810.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SvSuH6fDJiI/AAAAAAAABrw/dq5e-m_fXok/s640/IMG_5818.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SvSuN-gR-BI/AAAAAAAABr0/mtUDO0ftPyo/s640/IMG_5831.jpg[/IMG] __________________
×
×
  • Create New...