Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. Wyglada jak Krecik z czeskiej dobranocki
  2. Nobel brzmi tak...nobliwie. a Parszywek-wiadomo, swój chłopak:evil_lol:
  3. śliczna jest. a bedzie ładniejsza!
  4. Parszywek jest ok.;)[tak sie chyba nazywał szczurek Rona w Harrym potterze?]
  5. piekny, tylko troche nieumyty;) ale maleństwo!
  6. nie sa brzydkie... takie biedne ,przestraszone maluchy
  7. miałam kiedys podobna kudłatkę.... nigdy jej nie zapomnę-była moim najukochańszym psem
  8. bedzie sliczna po fryzjerze
  9. moze na kieleckiego hotelowicza, bo tam , zdaje sie -kicha z kasą
  10. przelałam 20zł-z rozpedu nie wpisałam nicku -[ w tytule: czarny, pogryziony-wpłata za grudzień-] alez jestem roztargniona!:cool3:
  11. a cos o charakterze sunii wiadomo?[do ludzi i innych zwierzat?]
  12. ja potwierdzam swoja deklaracje-20 zł/mc dopóki pies nie znajdzie domu
  13. no to melduje sie odwiedzajaca![IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
  14. Grisiaczku, nie piszesz, nie dzwonisz...:evil_lol: chyba wszystko dobrze?
  15. podaj na pw nr konta, pliss-wpłace grosik
  16. wiadomo co z psiakiem?
  17. czy ten brak informacji wróży dobrze czy nie?
  18. pilna sprawa .moze ktos mógłby pomóc?
  19. nie ma wiadomości od psiaczka?
  20. jest juz diagnoza?
  21. Rufusek-mały, niekłopotliwy psiaczek szuka przyjaciela
  22. psiak jest sliczny-moze ktos go wypatrzy!
×
×
  • Create New...