Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. malutki bazarek:[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazkowy-na-psy-policyjne-do-07-g-22-00-a-145627/#post12902216[/url]
  2. przystojny Jesienny Pan;) -[wpłaciłam za wrzesień]
  3. Iwop.współczuję bardzo.[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/glaszcze.gif[/IMG]najwazniejsza psina w moim zyciu nie zyje juz 5 lat,a dalej boli..
  4. oh...biedny Mikunio...:shake:szczeka teraz sopranem...
  5. [quote=Justa&Zwierzaki;12862103 PS . Została mi odebrasna reta i teraz nie wiem jak poradze sobie z ratowaniem zwierząt :-( Mam wielka nadzieje ze nie zostane sama i że jeszcze ktos pomoze .... Jak to-odebrana renta? co się stało?
  6. przelałam te marne 2 dychy:oops: -moze jeszcze ktoś?
  7. o kurcze....[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/flaming.gif[/IMG]
  8. moja faworytka, Sibunia ma dom!! nareszcie jakas dobra wiadomość na tym rozpaczliwie smutnym forum
  9. obejrzałam filmik i teraz gęba mi się nie domyka.chyba tak zostanę :evil_lol: co za szaleństwo, panno Sibo!
  10. uuu ,Saphirko, -jeszcze siedzisz w wyrze? :evil_lol: Mikuś, ugryź pańcię
  11. sucz młoda , Onek śliczny-tylko domki potrzebne:roll:
  12. piękny plakacik-a mnie padła drukarka:cool3:
  13. nie ma tu tłumów:shake: tyle potrzeb ,a kasy wciąż brakuje.ja tylko 20zł /m-c mogę zadeklarować
  14. widać po minach,że te panienki to niezłe ananaski;)
  15. ładne ,ale spore...i gdzie tu znaleźć domy-ja to już nie mam siły pytać, bo słyszę tak głupie odpowiedzi, że mam nieprzepartą ochotę powiedzieć coś wielce szczerego...się ledwie hamuję:mad:
  16. prosimy o wieści o Mikuniu..:multi: jaki piękny teren do biegania ma ten mały farciarz!
  17. nic? NIKT?!! [poza Charly ,oczywiscie]no to kurcze nie mam pomysłu[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/pytajnik.gif[/IMG] jak zachęcić? taki sliczny pies, usmiechnięty...
  18. MaBo- -dzieki Ci dobra kobieto, te starowinki są wzruszające
  19. a będę tak pisać sama do siebie - może akurat zajrzy TEN KTOŚ
  20. cały czas mam nadzieję,że ten słodki pyszczek kogoś urzeknie tak jak mnie
  21. martwi mnie ten wyżlasty piesek-przeżył parwo-ale jak stan jego zdrowia?
×
×
  • Create New...