Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. czy Znajdus ma juz domek?
  2. będe podbijać ten wątek i prosić o kasę jednakowoż...:cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/tunika-na-pomoc-przytulisku-u-bajk21-do-15-11-a-173310/#post13476131[/URL]
  3. a ja w imieniu P Joli przypomnę , że cały czas potrzeba kasy-zeby to wszystko ogarnąć:shake: mało osób tu zagląda, bo mało tu "medialnych " przypadków, ot -bezdomne i chude,czasem chore, ale juz bezpieczne u p.Joli. jednak przy tylu stworzeniach koszty przekraczaja mozliwości jednej osoby ,-same wiemy,jak to jest w przypadku kilku domowych zwierzaków.... i zła jestem,bo nie mam pomysłu jak pomóc niestety:cool3: ps.zoja, [B]serowy miłosnik[/B]!!?-a cio to?:evil_lol:
  4. "sunia do umarcia"-jak łatwo wydawać takie wyroki..ale sama chciałaby zyc 200lat zapewne
  5. [quote name='mimiś']po pekince został ogromny dług do spłacenia!! pooomocy!!- moze ktosik ma wolny grosik?[/QUOTE] co moge więcej? :razz:
  6. są sliczne, takie astkowate chyba?. ale tu wszyscy maja kupę inwentarza i trudno o domki:shake: pozostaje praca u podstaw, ogłoszenia, reklama psiaków...
  7. moge podjechać i cyknać foty-jeśli DT sie zgodzi..
  8. wykarmić te wszystkie nieszczęścia-nie sposób bez pomocy:shake:
  9. po pekince został ogromny dług do spłacenia!! pooomocy!!- moze ktosik ma wolny grosik?
  10. no tak, a jeszcze jak długi za leczenie zwierzaków straszą z kazdego kąta to załamka:shake: długi za operacje pekinki, za leczenie kociego oka, -nastepnych nie uda sie juz wyleczyć na krechę... ludkowie,moze ktos ma wolny grosz[albo dwa] prosimy...
  11. madcat, chyba wyrozbojowałas kogoś z tylu fantów.:evil_lol: niemieckiego Alchemika kupiła cioteczka DarkWater-jutro powinno wpłynąć 15zł:multi:
  12. moze któras cioteczka uczy sie niemieckiego?;) [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13439621#post13439621]"Alchemik " po niemiecku!-na Tarę i Myszkę-do 11.11. - Dogomania Forum[/url]
  13. mysle,ze przyda loby sie wiecej infor. na temat zachowania psiaczka-czy kontaktowy, [osowiały]lgnie do człowieka-a moze nie-taka tam.. -charakterystyka:evil_lol:
  14. Basiu, Tobie nie odmówię. 10zł /m-c-poprosze o nr konta
  15. ja bym nie czekała na dobra wolę pań -czasu było dosyć w analogicznej sytuacji powiadomiłabym wszystkie słuzby
  16. byłam pewna ,ze sprawa juz wyjasniona:crazyeye: -co stało się z psem, którego miejsce pobytu jest tak pilnie chronione!?
  17. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to jest TA Klamka? z Krezela??? zęby wypadły mi na podłogę:evil_lol: nareszcie cos miłego na tej smutnej dogomanii..a to sie wredocie poszczesciło!!
  18. i jak sie rozwiązała ta bulwersująca sprawa?[bo mam nadzieję,że sie rozwiązała:cool3:]
  19. i cisza . a pare słów wyjaśnienia załatwiłoby sprawę...
  20. Florida, gdyby to chodziło o mnie , siedziałabym już u ciebie na głowie , nie dając sie zrzucić dopóki nie zobacze psa-a tak serio: sprawa jest b.powazna, przypuszczalnie pies jest zdrowy-ale co przezywa ta dziewczyna [ivette]i jej rodzina:shake: -dajcie namiary, telefon, COKOLWIEK. [pozwalam sobie na komentarz[zwykle tego unikam:cool3:] bo sprawa jest priorytetowa i Ivette musi pozbyc sie obaw-zrozumiałych w tej syt.] psy sa wazne ale ludzie też!!
  21. Homerek, jaki szczęsliwy! ma chłopak fart,że trafił na wspaniałą osobę!:loveu:
  22. to znaczy,ze sie jakis czas już plącze:shake:
  23. pies nie widzi całkowicie? wygląda b.ładnie-moze ktos go szuka
  24. może cos tak na szybko- Bronię miski przed innymi psami,ale przepedzaja mnie-jestem taki mały i coraz słabszy..czasem ktos mnie zabierze na spacer- biegam wtedy i skaczę ! jestem bardzo wdzięczny za odrobinę zapomnienia..ale chwila radości trwa krótko . Wracacie do swoich domów i swoich ślicznych, wesołych psów -a ja tu zostaję, niepotrzebny i niechciany.. zmieszczę sie w najmniejszym kąciku, jem bardzo niewiele- a dam ci za to całą moją miłość !! tylko pośpiesz się ,proszę.! życie małego pieska jest takie kruche.. Ale dopóki istnieje odrobina nadziei ...czekam..
×
×
  • Create New...