Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. spóznione-ale od serca: wszystkiego najlepszego!!
  2. martka, widocznie trzeba czasu,Pacynka "chwyta za serce",myslę,że znajdzie się ktoś jeszcze ,ktos kto da jej dom
  3. moze udałoby sie wyciągnąć od gminy chociaz na szczepienia tych psiaków-jak nie to zrzuta konieczna! -moze znajdzie sie na dogo 20 osób skłonne zasponsorować szczepienie jednego zwierza [ 20zł]
  4. Malagos, czytałam watek Pelasi-od samego poczatku jeden z optymistyczniejszych [uff-trudne słowo] na dogo.po tych wszystkich dramatach miło było czytać o jamniczej babulce. chociaz ona miała szczęscie przezyc resztę dni wśród swojego stada. z okazji Swiąt , niech Ci się spełni i niech sie zapełni miejsce po zimowej jamniczce Pelasi.
  5. Karolcia, alegro małej sie skończyło-moze dałabys jeszcze raz, wyróznione-ja pokryje koszt[podaj konto] -bo strasznie mi tej małej szkoda-ale mój TZ-hobbysta hoduje rybki w oczkach wodnych w ogródku:cool3: wiec nie są to warunki dla niewidomej suni:shake: bo przyznam ze rozmyslałam nad takim rozwiazaniem-chociaz rodzina by mnie zjadła[3 psy i 3 koty]
  6. szkoda, tak mi sie ta psineczka podoba.. -a jest ogłaszana cały czas? musi sie znależć dobry domek, a jak z diagnozą -co mówi wet?
  7. fajna stronka, a moja ulubienica zielonooka czyli Sonia -maleńka ponad spodziewanie,moze nadawałaby sie do tego kontaktu Malagos?
  8. link do kudłaczy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-PILNIE-potrzebna-osoba-do-wizyty-przedadopcyjnej-w-KATOWICACH[/url]
  9. nie jest nieestetyczny, a zresztą , esteci to kupują yoreczki z kokardą -jemu potrzeba normalnych ludzi i tyle;)
  10. no tak, od razu wiadomo o co chodzi-pierwsze pomysły często najlepsze!
  11. śliczności! daj je na kudłacze w potrzebie!
  12. a Sonia najładniejsza..takie oczy zielone[chyba?]
  13. mam nadzieję,że niunia si3edzi w ciepłym miejscu-bo pogoda zabójcza
  14. i co z malutką? -bo taka cisza zapadła..
  15. Pacynka jest tak wzruszajaca,-.mam nadzieję ,ze nie tylko mnie zauroczyło to malutkie i domek sie szybko znajdzie
  16. dogo mnie zmyliło i edytowałam 2razy ten sam post:angryy:
  17. Zoja sie gdzies zapodziała i wątek leżakuje...mam nadzieję ,że nie chora..[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/wink333.gif[/IMG]
  18. zagląda ,tylko się nie wpisuje.a Chaplinek był moim ulubieńcem na dogo,jeszcze jak szukał domu. muszę sie kiedyś zakraść i go obejrzec w naturze[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]
  19. to ja poproszę o nr konta-jakiś grosik wytrzepię
  20. czekam na zdjęcia ! agata51 -masz cioteczko tyle radości dzięki Edzi, powinnas chyba uiścic podatek od luksusu, tak myslę...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  21. nie nie nie załamuj sie., -wierzę,ze ktos sie zainteresuje slicznym malutkim jamniczkiem, w końcu to nie kaukaz
  22. Puculek ma domek!! a jaki wdzięczny-trzepie dywany , moze z rozpędu i okna umyje na Swieta!
  23. Pola i Negri to nienajgorzej,mogłyby sie nazywać Apolonia i Chałupiec:evil_lol: dobrze,że znalazły dom.a z ogłoszeń Belli nikt nie dzwonił?:cool3:
  24. żegnaj Taruniu, miałas szczęśliwe zycie i dobrą smierć -z kochająca osobą przy boku
×
×
  • Create New...