moze udałoby sie wyciągnąć od gminy chociaz na szczepienia tych psiaków-jak nie to zrzuta konieczna! -moze znajdzie sie na dogo 20 osób skłonne zasponsorować szczepienie jednego zwierza [ 20zł]
Malagos, czytałam watek Pelasi-od samego poczatku jeden z optymistyczniejszych [uff-trudne słowo] na dogo.po tych wszystkich dramatach miło było czytać o jamniczej babulce. chociaz ona miała szczęscie przezyc resztę dni wśród swojego stada.
z okazji Swiąt , niech Ci się spełni i niech sie zapełni miejsce po zimowej jamniczce Pelasi.
Karolcia, alegro małej sie skończyło-moze dałabys jeszcze raz, wyróznione-ja pokryje koszt[podaj konto] -bo strasznie mi tej małej szkoda-ale mój TZ-hobbysta hoduje rybki w oczkach wodnych w ogródku:cool3: wiec nie są to warunki dla niewidomej suni:shake: bo przyznam ze rozmyslałam nad takim rozwiazaniem-chociaz rodzina by mnie zjadła[3 psy i 3 koty]
link do kudłaczy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-PILNIE-potrzebna-osoba-do-wizyty-przedadopcyjnej-w-KATOWICACH[/url]
zagląda ,tylko się nie wpisuje.a Chaplinek był moim ulubieńcem na dogo,jeszcze jak szukał domu. muszę sie kiedyś zakraść i go obejrzec w naturze[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]
czekam na zdjęcia ! agata51 -masz cioteczko tyle radości dzięki Edzi, powinnas chyba uiścic podatek od luksusu, tak myslę...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]