Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. wpłaciłam za pazdziernik- tak sobie pisze, bom starsza pani...i skleroza mnie dopada..:evil_lol:
  2. jaka piękna sucz, wygląda jak nastolatka
  3. no co się dzieje, jesli takie maleństwo nie moze zmaleźć domu...:shake:
  4. http://www.dogomania.pl/forum/f1153/akcja-tesco-od-24-9-do-7-10-a-147333/#post13033067
  5. maleństwo nakolankowe chce się przytulić do swojego człowieka..
  6. taki malutki psiaczek...zmieści się w kazdym łózku...małzeńskim, babci,dziecka...[wiem co mówię:diabloti:
  7. mini wyzełki czekają na pomoc.
  8. o ja cię...brat bliżniak mojego Fafika[znaleziony w Ursusie]. jakiemuś bocianowi z dzioba wypadła paczka nad mazowieckim?:crazyeye:
  9. piękne,urzekł mnie ten szczeniak z uszkami jak smigła helikoptera[przedostatnie zdjęcie]-on chyba był chory,biedaczek? czy psiny mają ogłoszenia?
  10. mogę wymiziać tylko wirtualnie-trochę mam daleko.....:] z tym nietrzymaniem moczu to kłopot okropny..tez miałam takiego staru8zka-był mniejszy,więc łatwo było go umyć..
  11. ząbki ma jeszcze hohoho;) piękny uśniech!
  12. musi być, wielbiciele hienolców, łączmy się!!
  13. czytałyscie dzisiejszą "wyborczą"?
  14. [quote name='KONICZYNKA 47']Sunia widocznie staneła w kolejce po uszy dwa razy... .[/quote] -[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/roflmao.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/roflmao.gif[/IMG]
  15. będę siedzieć na tym wątku-te pręgowate są najnaj..Brązowa, wyciągasz z kapelusza same cuda !
  16. niedobrze, szczeniaki coraz starsze...:shake: a takie piękne
  17. przykro mi..[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/glaszcze.gif[/IMG]
  18. ależ spostrzegawcza ciotka!:crazyeye: -no, faktycznie,moze ktos podaruje obrózkę ?
  19. ale gametko, pampersy to niemały koszt, a Justa ma dojmujący brak kasy
  20. malutkie bazarki:http://www.dogomania.pl/forum/f99/sukienka-38-40-na-tare-myszke-schorowane-babulinki-do-08-09-g-22-00-a-145629/ i : http://www.dogomania.pl/forum/f99/szalik-w-koty-na-tare-myszke-schorowane-babulinki-do-08-09-g-22-00-a-145628/
×
×
  • Create New...