Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. uff! -pewnie teraz straci klejnoty rodowe, coby go nie kusiło:evil_lol:
  2. te małe tak mają.mój Fafik rzucił sie na ONka sąsiadów,niejakiego "Rambo"-na szczęscie zdołałam capnąć krasnala zanim Rambuś wyszedł z szoku:cool3:
  3. a jeszcze doszły chore na babeszjozę szczeniaki[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/flaming.gif[/IMG]
  4. bajk21...nie wiem co napisać.biedne szczylki...:-(
  5. oneczek strasznie niesmiały ale śliczny
  6. no i co z biedakiem?znalazł domek?
  7. malutka psineczka...mogę tylko cie podrzucić
  8. Tarunia miała dobre zycie i bardzo sie kochałyście...Justa jestesmy z Tobą bo kazda z nas to przeszła:-(
  9. [quote name='elmira']No dokładnie, to co zwykle-winny pies:roll: A jaki bezczelny. Sam przyszedł, sam się uwiązał przy budzie i sam się zagłodził i poranił. A wszystko to dlatego, żebyci dobrzy ludzie mieli kłopoty. Normalnie zaraz sie popłaczę ze wzruszenia nad ich losem:cool3:[/quote] taaak ,to przykre,kiedy porządnych obywateli spotyka taka nagonka.
  10. bazarek ksiązkowy na pekineczkę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/gaiman-caroll-kossakowska-kryminal-na-szczeniaki-kociaki-u-bajk21-do-17-10-a-148698/[/url]
  11. uh, to dopiero babcia erotomanka:evil_lol:
  12. zaraz zrobię jakieś bazarki na pekineczkę-przydałoby sie zdjęcie;)
  13. sliczny, biedaczek -to zwiększa jego szanse..
  14. no nie, ja wymiękam[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/flaming.gif[/IMG] -pomooocy dla tej czeredy!!
  15. bazarek :[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/poradniki-na-szczeniaki-kociaki-u-bajk-21-do-15-10-a-148323/#post13112274[/url]
  16. matka natura jest doprawdy zbyt szczodra...:shake:
  17. wyprany, pachnący psiaczek szuka kanapy!!
  18. jest przepiekna, wierzę ,ze komus sie spodoba!
  19. mozna wpisac opinię o panu doktorze- Marek Klamczynski, weterynarz, Wołomin - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl ale uwaga:- "Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.- ale chyba juz znacie ten link?-nie czytalam calego wątku.. aha, doczytalam sie..podobno opinie są usuwane przez modów
  20. nie mam siatki.. czy szczeniaki juz zabrane?
×
×
  • Create New...