04-09 jest impreza dozynki" ale mamy szanse wystąpić ze swoim kramikiem także 24,09-:"pozegnanie lata" [Reguły,gmina Michałowice] jednak potrzeba sporo fantów! czy ktos wie jak stoimy z fantami?-ja mam co nieco ale potrzeba duzo więcej
[quote name='Karolalalala']Mimiś - czy to już pewna data? Musimy szykować ekipę zatem. :)
Pozdrawiam urlopowo![/QUOTE] to raczej pewna data, szykujcie się bo "mojej " Anki nie bedzie[słuzbowy wyjazd]-potrzebna bedzie pomoc:sad:
dobry pan własciciel nawet od paintbollowców brał kaskę na pieski... [url]http://sabotage.waw.pl/component/option,com_fireboard/Itemid,2/func,view/catid,2/id,2958/[/url]
" Zgłoszenia scenariuszy przyjmujemy do 26 lipca pod adresem: [EMAIL="//[email protected]"][email protected][/EMAIL]. My je opublikujemy, a Wy wybierzecie w co będzieice chcieli zagrać.
Koszty:
I dzień wpisowe 60 pln (w tym 20 pln przeznaczonych jest na schronisko dla piesków)" -to co prawda stary wpis z 2009r, ale smaczny!
[quote name='Igam']Bardzo chętnie. A gdzie będzie loteria?[/QUOTE] impreza jest w Michałowicach/k.Pruszkowa. niestety mnie wypadło wesele w najblizszej rodzinie, dobrze byłoby gdyby ktoś mógł przyjechać z Jolą -bo tak naprawde to nie ma nikogo do pomocy na dłuzej-moje koleżanki mogą tam być "z doskoku".Igam, ja fanty mogę odebtac jedynie w Ursusie[w pracy] albo w domu[pod Pruszkowem.
nareszcie znalazłam chwilkę aby odpowiedzieć na miłe zaproszenie :lol: .niestety na razie finansowo nie pomogę bo od 2 tygodni przybyła mi 7 paszcza do wykarmienia[zagłodzona sunia, której wkrótce załoze wątek na dogo] i niedługo chyba sama bede prosiła pomocy od dogomaniaków:shake:
ja mam do oddania, ale nie wiem czy jakikolwiek z tych leków przyda się psu: pantoprazol,nolicin,clexane[zastrzyki], megace,diclofenac,theospirex, tramadol, ketonal
proponuję zakup ogłoszeń na bazarku,jeżeli nie masz czasu robić- na przykład tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207552-Og%C5%82oszenia-30-5z%C5%82-60-10z%C5%82-na-Dyzia-i-Mishk%C4%99-do-17-05-do-g.22.00[/URL] -za pare groszy dziewczyny natrzaskaja ogłoszeń malutkiej... -bo szansa ,ze tu bezposrednio znajdzie domek jest minimalna-wszyscy tu sa ogromniezapsieni :shake: