Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. 04-09 jest impreza dozynki" ale mamy szanse wystąpić ze swoim kramikiem także 24,09-:"pozegnanie lata" [Reguły,gmina Michałowice] jednak potrzeba sporo fantów! czy ktos wie jak stoimy z fantami?-ja mam co nieco ale potrzeba duzo więcej
  2. [quote name='Karolalalala']Mimiś - czy to już pewna data? Musimy szykować ekipę zatem. :) Pozdrawiam urlopowo![/QUOTE] to raczej pewna data, szykujcie się bo "mojej " Anki nie bedzie[słuzbowy wyjazd]-potrzebna bedzie pomoc:sad:
  3. 04-09 są dożynki w Michałowicach-myslę,że warto być
  4. eh..ja zajrzałam, bo juz 3-ci miesiąc mam takie sliczności na dt-wypisz wymaluj Luna, szalony "poświst"
  5. niech sie mury pną do góry-oby zdążyc przed zimą!
  6. malutka już nie cierpi... tak mi przykro Jolu, robiłas wszystko co możliwe...
  7. bazarek na znajdki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210663-Dla-czytaj%C4%85cych-na-Znajdki-CHWILOWO-BEZDOMNE!!-DO-10-07?p=17197576#post17197576[/url] [B]bric-a-brac:[/B] przekopiowałam wstep od Ciebie-nie pogniewasz się,co?:oops:
  8. bazarek na znajdki- http://www.dogomania.pl/threads/210663-Dla-czytaj%C4%85cych-na-Znajdki-CHWILOWO-BEZDOMNE!!-DO-10-07?p=17197576#post17197576 bric-a-brac: przekopiowałam wstep od Ciebie-nie pogniewasz się,co?:oops:
  9. ja tylko podrzucę...-a moja suka [znaleziona ]też siedzi...i nikt jej nie chce..:-(
  10. dobry pan własciciel nawet od paintbollowców brał kaskę na pieski... [url]http://sabotage.waw.pl/component/option,com_fireboard/Itemid,2/func,view/catid,2/id,2958/[/url] " Zgłoszenia scenariuszy przyjmujemy do 26 lipca pod adresem: [EMAIL="//[email protected]"][email protected][/EMAIL]. My je opublikujemy, a Wy wybierzecie w co będzieice chcieli zagrać. Koszty: I dzień wpisowe 60 pln (w tym 20 pln przeznaczonych jest na schronisko dla piesków)" -to co prawda stary wpis z 2009r, ale smaczny!
  11. Aga35- nie widze swojej [stałej]wpłaty na lipiec-20zł - mam nadzieję ,ze nie pomyliłam danych i doszło?
  12. o Wszyscy Święci!!!! tyle szczeniaków!:crazyeye::shake:
  13. dzwonił ktoś po skrzacika?
  14. niestety, adopcje stoją ,ja też mam młodą znajdę [sunie] od miesiąca i z ogłoszeń nie było [B]ani jednego[/B] telefonu!:shake:
  15. dziewczyny, moze przyda sie theospirex 150[46 tabletek] wazny do 2013 -to jest tez teofilina tylko pod inną nazwą?-jeśli tak to poprosze adres na pv
  16. [quote name='Igam']Bardzo chętnie. A gdzie będzie loteria?[/QUOTE] impreza jest w Michałowicach/k.Pruszkowa. niestety mnie wypadło wesele w najblizszej rodzinie, dobrze byłoby gdyby ktoś mógł przyjechać z Jolą -bo tak naprawde to nie ma nikogo do pomocy na dłuzej-moje koleżanki mogą tam być "z doskoku".Igam, ja fanty mogę odebtac jedynie w Ursusie[w pracy] albo w domu[pod Pruszkowem.
  17. tylko zaglądam, niestety pomóc nie mogę-sama mam nieplanowanego tymczasa któremu szybko muszę znależć dom..:shake:
  18. nareszcie znalazłam chwilkę aby odpowiedzieć na miłe zaproszenie :lol: .niestety na razie finansowo nie pomogę bo od 2 tygodni przybyła mi 7 paszcza do wykarmienia[zagłodzona sunia, której wkrótce załoze wątek na dogo] i niedługo chyba sama bede prosiła pomocy od dogomaniaków:shake:
  19. ja mam do oddania, ale nie wiem czy jakikolwiek z tych leków przyda się psu: pantoprazol,nolicin,clexane[zastrzyki], megace,diclofenac,theospirex, tramadol, ketonal
  20. jaki to przesliczny psiaczek!! w tych Pobieczanach to jakaś chirurgia plastyczna odchodzi, tylko ciotki nie przyznają!
  21. czy przeciwbólowe: ketonal, tramadol nadają się dla psów?
  22. żeby trochę podrosły to może znalazłyby dt, a tak....
  23. to do mnie tez wyslij...
  24. proponuję zakup ogłoszeń na bazarku,jeżeli nie masz czasu robić- na przykład tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207552-Og%C5%82oszenia-30-5z%C5%82-60-10z%C5%82-na-Dyzia-i-Mishk%C4%99-do-17-05-do-g.22.00[/URL] -za pare groszy dziewczyny natrzaskaja ogłoszeń malutkiej... -bo szansa ,ze tu bezposrednio znajdzie domek jest minimalna-wszyscy tu sa ogromniezapsieni :shake:
×
×
  • Create New...