Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. biedny żelek- taki fajny psiaczek..
  2. [quote name='angelisiaaa']Cześć wam , nie czytałam wszystkich stron więc nie jestem dobrze zorientowana o czym dokaldnie jest rozmowa ale..... Co tydzień jeżdzę z Warszawy do Nasielska , w piątek do niedzieli , również w święta,wolne dni !! ponieważ mam tam chłopaka i rodzinę , czy jeśli przyjadę do nich i zadeklaruje pomoc przy pieskach jako wolontariusz , nie bedą robili kłopotów? Bo wiem ze zdarzaja sie i takie schroniska ... - jak napisalam wyżej dyspoonuję transportem więc jeśli cos gdzies kiedys pocoś to proszę śmiało pisać !! Mogę podać także nr kontaktowy na priv Proszę o jakies informacje !! ponieważ przebywając tam mam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo wolnego czasu w weekendy i dużo chęci Mogę tym maluszkom i starszaczkom poświęcić trochę siebie[/QUOTE] spróbuj dowiedzieć sie COKOLWIEK..te informacje będą bezcenne, bo chyba[B] nikt [/B]tam nie bywa..no i zapytaj z głupia frant o ten wolontariat-ciekawe co odpowiedzą
  3. cos sie dzieje " w temacie" żelek i spółka?
  4. z Poznania jest duzo dziewczyn:lol: to można domek przeswietlić.
  5. Lara, przelałam 29zł-za 2 allegra, pogrubione -wyróznione-zgadza sie kwota?
  6. cisza u Alika... bo to taki zwyczajny bureczek.. [a ja czekam na nr konta;-)]
  7. Lara, podaj proszę nr konta-przeleje od razu kaskę
  8. chyba chodziło o wyróznione/pogrubione -moze tak być dziewczyny?
  9. Lara, a ja bym poprosiła o osobne allegro dla żelka-może jego wzruszajaca historia[porzucony, pogryziony..] pomoze znależć dom. jeśli podasz nr konta to przeleję Ci kaskę za 2 allegrax14zł=28zł[ czyli zbiorcze i dla żelka] -zgodzisz się? proszę pięęknie... to zdjęcie w pudełku tekturowym jest bezbłędne
  10. podajcie nr konta - tego biednego Żelka trzeba szybko gdzieś upchnąć :-(
  11. dajcie nr konta , opłace chłopakowi chociaz 1 dzień pobytu w lecznicy..
  12. o to swietnie Cioteczko zadziałałaś :klacz:
  13. Uregulowałam jeszcze grudniową wpłatę.cieszę się ,że dziadeczek ma kochająca panią i opieke -to zdjęcie w reczniku jest rozkoszne:loveu: . przenoszę sie ze swoja deklaracja na innego psiula i zawieszam wpłaty na Ariela, gdyby jednak coś -tfutfu- sie wydarzyło i pieniążki były bardzo potrzebne, proszę o pv. zaraz , wróć - Lidziu, ja blondynka i moze nie zrozumiałam:oops: czy wystarczy kasy na dt bez mojej małej wpłaty?
  14. czy Zelek ma dość ogłoszeń? moge wykupić na bazarku jeśli potrzeba...
  15. trzeba zrobić wyróznione allegro-chętnie zapłacę- umie która ciotka?
  16. nowy bazarek książkowy-podbijcie czasem, proszę-albo kupcie coś, kochane;-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199579-Ca%C5%82a-biblioteka-na-chore-szczyle-spod-werandy-w-Rasztowie!-do-15.01.11?p=16049376#post16049376[/url]
  17. może w tak zwanym miedzyczasie piesek znajdzie dom łatwiejszy do sprawdzenia..z ta nadzieja podnoszę
  18. wiecie, jakichs tłumów tu nie ma, żelek dorasta, -a gdyby domek przeszedł weryfikacje, mozna by wziąć w opiekę-umiescic w dziale "maja dom ale potrzebuja pomocy"... , temat głównie dla dziewczyn mieszkajacych w poblizu. finansowo lepiej pomóc tak niz np.utrzymywać psiaka w hotelu. a w tytule mozecie wpisać ,ze domek w gorz.wlk. do sprawdzenia -moze ktos sie zgłosi..
  19. kurcze, jakie to smutne-takie szczyle a juz chca eliminować najsłabszego
  20. zakończyłam reaktywowany bazarek ksiązkowy: rozliczonko : Agnieszka 103-8+ 5 wysyłka=13zł Aska7-3x8+8 wysyłka=32zł jotpeg 2X 8+7 wysyłka=23zł razem ------------------- 68zł!:lol: a nawet troche wiecej, bo dziewczyny zaokrąglały nieco. [B]zakończył sie równiez bazarek figomanii:[/B] asia-s -perfumki za 40+ książka za 10zł=50zł + 6zł przesyłka polecona =56zł Aga -sweterek za 15zł+ 6zł przesyłka polec.=21zł ona03-tunika za 17zł+ 6 przesyłka polec = 23zł razem: 100 zł[równo!] dla psiaczków!! Dziękuje klientkom:multi: a bajk21 poproszę aby w wolnej chwili potwierdziła otrzymanie pieniążków.;-)
  21. Kochana Isabel : radosnych, spokojnych Świąt w towarzystwie Najbliższych -tych dwunożnych i tych w futerkach;-)
  22. biedny grubasek..dobrze,że pozytywnie reaguje na koty itd
  23. to piekny psiak, gdyby ktos go odchuchał w dt miałby ogromne szanse na ds, na takie kudłacze jest popyt..a w ogóle wiadomo ,ze to pies? bo moze sunia.
×
×
  • Create New...