Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. Awit,przelałam 20zł dla Ninki -jako deklaracje styczniową -moze sie przyda na transport skoro ninka jeszcze nie w hotelu
  2. [quote name='bric-a-brac']Dziewczyny, które jeździły na festyny w 2011 roku, potrzebne jesteście :evil_lol: Kto był w Michałowicach? [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/michalowice-2011/[/url] Potrzebna mi data konkretna, kiedy to było. Może jakiś opis? I nazwisko tego pana z ostatniej foty na dole. No i jeszcze ten wójt, to był wójt gminy .... jakiej? I druga impreza: [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/festyn-chyba-wrzesien-2011/[/url] pomyłka. 2 link to MICHAŁOWICE-18-06 [wszystkie zdjęcia, Ula], a 1 link Pęcice, dozynki,04-09. 1 fota-sołtys Reguł Eugeniusz Strzelecki i Jola,, 2 i 3-Wojtek Asiński,aktor. Cioteczki królewskich rozmiarów zapraszam na bazarek dla bipka i rudej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221695-Na-Bipka-i-Rudzi%C4%99-spodnie-sweterek-XXL-chusta-bluzeczka-46-do-30.01.g22.00?p=18468072#post18468072[/url]
  3. a ja na Bipka i Rudą : [url]http://www.dogomania.pl/threads/221695-Na-Bipka-i-Rudzi%C4%99-spodnie-sweterek-XXL-chusta-bluzeczka-46-do-30.01.g22.00?p=18468072#post18468072[/url]
  4. [quote name='gallegro']No cóż, o takie związki najłatwiej jest na... dogo ;-). -ba! kiedy budowaliśmy nasz związek nikt jeszcze nie słyszał o dogomanii. a komputer na Wydziale cybernetyki miał wygląd i gabaryty szafy gdańskiej :evil_lol:
  5. gallegro, od dawna poczytuję sobie "wasze" wątki i trochę zazdroszczę,że tak świetnie sie dobraliście [jako para]- to cudownie kiedy ma sie wsparcie i akceptację dla swoich działań.mój TZ "znosi" dzielnie moje tymczasy oraz te które miały być tymczasami a zostały rezydentami-ale jednocześnie daje wyraz dezaprobacie :( a ten dziadeczek jest przesłodki, miło popatrzeć
  6. nie jest najgorzej, oby tylko charakterek się poprawił ;)
  7. allegro i gumtree-chyba stamtąd jest najwiekszy odzew.bora, ja wyadoptowałam sukę po 8 miesiącach -niezbyt urodziwego,dorosłego,duzego kundla[własnie z allegro]-Twoja jest sliczna i malutka, popros sąsiadów o wyrozumiałość, powiedz,że intensywnie szukasz domu, a przy okazji im wiecej osób wie -tym wieksza szansa ze jedna pani drugiej pani...
  8. mozna wtrącić? Lolo to stary, schorowany, niewidomy i kłapiacy dziobem pies. Szanse na adopcję-prawie zerowe[prawie, bo cuda się zdarzają-ale...nie za często, prawda?] zrozumiałam,ze anyamaya rozważa zostanie DS-ale boi się [słusznie!] ,że wtedy wszystkie wydatki i problemy spadną wyłącznie na nią. narazie jest trochę kasy.więc nie ma co oszczędzać "na zaś "-bo w wypadku lolka to "zaś" może długo nie potrwać:shake: [B]kasę nalezy zwrócić w całosci [/B] bo wydatek był uzasadniony i już.-z tego co widzę jesteśmy jednomyślne w tej kwestii :lol: anyamaya- myślę,że swietnie opiekujesz sie tym staruszkiem , dzięki :) miło poczytać ,a już to obejmowanie za szyję- wyobrażam to sobie!
  9. przelałam 15zł za styczeń[13.01]- uważam,ze ile dt powie -tyle trzeba zwrócić, w końcu to kasa na taką własnie ewentualność
  10. ja podtrzymuję 20zł/m-c[tyle płaciłam zanim Ninka wylądowała w domu,wydawało się -stałym.]
  11. biedne psiaki,tyle czasu i nikt ich nie wypatrzył....
  12. podrzucę,pomoc potrzebna!!
  13. podrzucam i zapisuję -nie wiem jak pomóc :(
  14. ode mnie 20zł stałej,bric :)
  15. cudny Ząbal.tez mam takiego małego agresorka-ostatnio szpetnie narwał sie na dużą sukę -moją "tymczaskę " od maja:roll: - wbiła mu ząb w udo i narobiła siniaków na brzuchu- zaraz nabrał szacunku.a ja mam teraz taki stres jak są razem-boję sie powtórki ,więc Fafik siedzi całe dnie w domu a na dwór pod kontrolą ....chętnie wymienię ową sukę na Ząbka - Kasiu,machniom?:evil_lol:
  16. a to "szczęściarz" którego dzisiaj odwiedziłam :) ma wspaniały dom! Państwo Lakusia są przemili i widać,że bardzo pieska polubili -Laki czuje sie tam jak u siebie-rozdaje buziaki,łasi się jak kot i chodzi cały czas za Panią. ten pies ma wspaniały charakter! [IMG]http://images49.fotosik.pl/1250/cd92eb7ecc65d1f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1297/935d0bf9e041b26c.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1242/98028806c5fc9cbf.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1243/8e379d69723baccb.jpg[/IMG]
  17. dobrze,ze przezył nockę -oby sie udało
  18. kado,chociaz ta jedna u ciebie bezpieczna, jak zobaczyłam to zdjęcie w klatce,zanim doczytałam o co chodzi....
  19. ja sobie tez zapiszę -moja znaleziona oneczka cały dzień nosi szyszki, patyki a piłkę to nawet na spacery zabiera, taka "robotna" , ta rasa musi pracować..
  20. śliczna kicia!-dobrze,że zdrowieje:)
  21. Jolu :ZDROWIA, ZDROWIA I zeby Świeta przyniosły troche radości i spokoju,a Nowy Rok- niech będzie pieniężny i obfity w dobre adopcje!! Nam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!
  22. przelałam 10zł- raczej jako wyraz solidarności niz rzeczywistej pomocy... dla rozlużnienia atmosfery : dzisiaj znowu moje suki złapały się z suką tymczasową[nie wiem dlaczego!-nagle wybucha wojna] - ja złapałam gar z woda po pierogach wigilijnych i chlusnęłam na psy.poniewaz nie wywarłam oczekiwanego wrażenia -jako dyscyplina dodatkowa rzuciłam garem.psy uciekły z podejrzeniem zawału.gar nie przeżył,straciwszy ucho i połowę emalii..:-(
×
×
  • Create New...