-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
Junior, z domu-na łańcuch i do Juniorka los się uśmiechnął w DS !
mimiś replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
zapisuję puchacza :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Dziewczyny, które jeździły na festyny w 2011 roku, potrzebne jesteście :evil_lol: Kto był w Michałowicach? [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/michalowice-2011/[/url] Potrzebna mi data konkretna, kiedy to było. Może jakiś opis? I nazwisko tego pana z ostatniej foty na dole. No i jeszcze ten wójt, to był wójt gminy .... jakiej? I druga impreza: [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/festyn-chyba-wrzesien-2011/[/url] pomyłka. 2 link to MICHAŁOWICE-18-06 [wszystkie zdjęcia, Ula], a 1 link Pęcice, dozynki,04-09. 1 fota-sołtys Reguł Eugeniusz Strzelecki i Jola,, 2 i 3-Wojtek Asiński,aktor. Cioteczki królewskich rozmiarów zapraszam na bazarek dla bipka i rudej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221695-Na-Bipka-i-Rudzi%C4%99-spodnie-sweterek-XXL-chusta-bluzeczka-46-do-30.01.g22.00?p=18468072#post18468072[/url] -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
mimiś replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
a ja na Bipka i Rudą : [url]http://www.dogomania.pl/threads/221695-Na-Bipka-i-Rudzi%C4%99-spodnie-sweterek-XXL-chusta-bluzeczka-46-do-30.01.g22.00?p=18468072#post18468072[/url] -
gallegro, od dawna poczytuję sobie "wasze" wątki i trochę zazdroszczę,że tak świetnie sie dobraliście [jako para]- to cudownie kiedy ma sie wsparcie i akceptację dla swoich działań.mój TZ "znosi" dzielnie moje tymczasy oraz te które miały być tymczasami a zostały rezydentami-ale jednocześnie daje wyraz dezaprobacie :( a ten dziadeczek jest przesłodki, miło popatrzeć
-
allegro i gumtree-chyba stamtąd jest najwiekszy odzew.bora, ja wyadoptowałam sukę po 8 miesiącach -niezbyt urodziwego,dorosłego,duzego kundla[własnie z allegro]-Twoja jest sliczna i malutka, popros sąsiadów o wyrozumiałość, powiedz,że intensywnie szukasz domu, a przy okazji im wiecej osób wie -tym wieksza szansa ze jedna pani drugiej pani...
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
mimiś replied to kora78's topic in Już w nowym domu
mozna wtrącić? Lolo to stary, schorowany, niewidomy i kłapiacy dziobem pies. Szanse na adopcję-prawie zerowe[prawie, bo cuda się zdarzają-ale...nie za często, prawda?] zrozumiałam,ze anyamaya rozważa zostanie DS-ale boi się [słusznie!] ,że wtedy wszystkie wydatki i problemy spadną wyłącznie na nią. narazie jest trochę kasy.więc nie ma co oszczędzać "na zaś "-bo w wypadku lolka to "zaś" może długo nie potrwać:shake: [B]kasę nalezy zwrócić w całosci [/B] bo wydatek był uzasadniony i już.-z tego co widzę jesteśmy jednomyślne w tej kwestii :lol: anyamaya- myślę,że swietnie opiekujesz sie tym staruszkiem , dzięki :) miło poczytać ,a już to obejmowanie za szyję- wyobrażam to sobie! -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
mimiś replied to kora78's topic in Już w nowym domu
przelałam 15zł za styczeń[13.01]- uważam,ze ile dt powie -tyle trzeba zwrócić, w końcu to kasa na taką własnie ewentualność -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
biedne psiaki,tyle czasu i nikt ich nie wypatrzył.... -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
mimiś replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
podrzucę,pomoc potrzebna!! -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
mimiś replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
ode mnie 20zł stałej,bric :) -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
mimiś replied to ana666's topic in Już w nowym domu
cudny Ząbal.tez mam takiego małego agresorka-ostatnio szpetnie narwał sie na dużą sukę -moją "tymczaskę " od maja:roll: - wbiła mu ząb w udo i narobiła siniaków na brzuchu- zaraz nabrał szacunku.a ja mam teraz taki stres jak są razem-boję sie powtórki ,więc Fafik siedzi całe dnie w domu a na dwór pod kontrolą ....chętnie wymienię ową sukę na Ząbka - Kasiu,machniom?:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a to "szczęściarz" którego dzisiaj odwiedziłam :) ma wspaniały dom! Państwo Lakusia są przemili i widać,że bardzo pieska polubili -Laki czuje sie tam jak u siebie-rozdaje buziaki,łasi się jak kot i chodzi cały czas za Panią. ten pies ma wspaniały charakter! [IMG]http://images49.fotosik.pl/1250/cd92eb7ecc65d1f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1297/935d0bf9e041b26c.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1242/98028806c5fc9cbf.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1243/8e379d69723baccb.jpg[/IMG] -
ASIK-potrącony i zostawiony na pewną śmierć - pokochany, ma już domek :)
mimiś replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
dobrze,ze przezył nockę -oby sie udało -
ASIK-potrącony i zostawiony na pewną śmierć - pokochany, ma już domek :)
mimiś replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
jaki biedny szczurek... -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
mimiś replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
kado,chociaz ta jedna u ciebie bezpieczna, jak zobaczyłam to zdjęcie w klatce,zanim doczytałam o co chodzi.... -
Amputowali mi łapeczkę...Ptysia ma juz domek :)
mimiś replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
śliczna kicia!-dobrze,że zdrowieje:) -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
mimiś replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
czekamy!:) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jolu :ZDROWIA, ZDROWIA I zeby Świeta przyniosły troche radości i spokoju,a Nowy Rok- niech będzie pieniężny i obfity w dobre adopcje!! Nam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT! -
przelałam 10zł- raczej jako wyraz solidarności niz rzeczywistej pomocy... dla rozlużnienia atmosfery : dzisiaj znowu moje suki złapały się z suką tymczasową[nie wiem dlaczego!-nagle wybucha wojna] - ja złapałam gar z woda po pierogach wigilijnych i chlusnęłam na psy.poniewaz nie wywarłam oczekiwanego wrażenia -jako dyscyplina dodatkowa rzuciłam garem.psy uciekły z podejrzeniem zawału.gar nie przeżył,straciwszy ucho i połowę emalii..:-(