Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. piękny bazarek- będe licytować! :)
  2. Szczuruś -dla mnie bomba!-dorzucę 15zł stałej na tego gryzonia :evil_lol:
  3. jaki piękny owczar!-no kto by sie spodziewał :evil_lol:
  4. powinny wpłynąć 2 wpłaty po 20zł z dopiskiem bazarek mimiś- jesli to mozliwe to prpsze o potwierdzenie :)
  5. spalcie Basię na stosie-ciekawe ile jeszcze osób dopisze się z głosami potępienia-wiele to wnosi, zaiste ..
  6. przesliczna sunia- coś sie zmieniło? odezwał sie ktoś z ogłoszeń?
  7. na bazarku na Pysie zakupiono tylko 2 książeczki, niemniej poproszę o jakis nr konta dla kupujących, zawsze to jakis grosik
  8. Agnes, ogłoszenia z fajnymi zdjęciami i czułym opisem! mała jest śliczna, powinna znależć domek bez problemu. a jeżeli nie moze u ciebie zostac napisz w tytule ,ze szuka bardzo pilnie dt!
  9. smutne te pożegnania...i coraz ich więcej za nami . Isabel-przytulam Cię mocno
  10. o, jakis Indiana Jones odkopał naszą zojeczkę... :evil_lol:
  11. ta malutka której sie mniej powiodło i jeszcze czeka na domek-zdrowieje?
  12. [quote name='zuzlikowa']Liczyłam, że BUDRYSEK jednak wstawi fotki... Jak widzę BUDRYSEK nie ma jak i kiedy wejść na internet , więc po powrocie ze spacerów powstawiam fotki przesłane mi przez nią na drugi dzień po zabiegu... Macie też tak, że nie umiecie nadążyć za potrzebami? :([/QUOTE] -notorycznie :evil_lol:
  13. no i gdzie te obiecane foteczki? :(
  14. czekamy na powieść: " Dasza ,fe!" :multi:
  15. malutka ma ode mnie 20zł stałej[ nr konta plizz:)
  16. czy suczka zbiera na dt? czy na hotel?
  17. mały bazarek dla Ptysi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216880-Kocie-ksi%C4%85%C5%BCki-na-koteczk%C4%99-Ptysi%C4%99-z-amputowan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-u-quot-Budrysek-quot-do-04.11.-g-20.00?p=17896779#post17896779[/url] podrzućcie czasem ,ciotki-pliss
  18. ja tu sobie tylko cichutko zaznaczam temat...
  19. ja ustawicznie apeluję o pomoc-do tych dobrych duszków,które tu przypadkiem zaglądną...
  20. no to czekamy na wieści ! a ja przypominam,że druga sunia choruje i prosi o pieniążek na leczenie!
  21. [quote name='paula82']pani dzisiaj już dzwoniła, pytała o wymiary Nili bo kanapę jej zamawia :cool3: zabaweczki i karma już zamówiona, mówi, że doczekać się już nie może, kiedy Nilka przyjedzie.[/QUOTE] -jakie cudne miny robią te małe..nie dziwię sie pani :)
  22. [quote name='mimiś']biedactwo.:( zapraszam raz jeszcze po książeczki (link do bazarków 2 posty wyżej) bo rachunek za leczenie powiększa się ...[/QUOTE] zakończyły sie bazarki- niestety, jakoś nie poszło najlepiej, tym bardziej dziękuje trzem osobom które kupiły ksiązeczki. :multi: Z bazarków wpłynęło 40,50gr i tę kwote przelałam przed chwilą na "znajdki" .bajk21, bardzo prosze o potwierdzenie jak pieniążki dojdą ;)
  23. Dyzio w domku-!! :) oby tam grzecznie siedział
  24. ale masakra. idę na bazarek dorzucić cegiełkę.5 zł nie majątek a trzeba pomóc..
×
×
  • Create New...