[quote name='mimiś']biedactwo.:( zapraszam raz jeszcze po książeczki (link do bazarków 2 posty wyżej) bo rachunek za leczenie powiększa się ...[/QUOTE]
zakończyły sie bazarki- niestety, jakoś nie poszło najlepiej, tym bardziej dziękuje trzem osobom które kupiły ksiązeczki. :multi: Z bazarków wpłynęło 40,50gr i tę kwote przelałam przed chwilą na "znajdki" .bajk21, bardzo prosze o potwierdzenie jak pieniążki dojdą ;)