Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. mało osób tu zagląda a wbrew nadziei problem pozostał
  2. wilczur pełna gebą.uchole jeszcze sie namyslają: stać czy zwisac, ale reszta jak u dorosłego psa:lol:
  3. zwykły? przecież to przepiekny kudłatelk!
  4. kurczę, skad wziąć te domy...
  5. meganka, juz pytałam czy jest info na ogólnych-odpowiedziałas ,ze tak- ale ja nie widze ..tu na mazowieckie nie wszyscy zaglądaja ,może puscic jeszcze na szybko wątek na psach w potrzebie ogólnym..-bo innych pomysłów brak:shake:
  6. to jeszcze 5 zostało..psiaki w górę !
  7. szczeniaki pokazujcie sie bo czasu mało...
  8. czasu coraz mniej:-( pieski prosza o dt
  9. mało czasu. moze nowe foty poruszą serca..
  10. [quote name='meganka5']dobra to to ja do weta pojadę może foty pozwoli porobić i popytam jak i co....a słuchajcie czy znacie kogoś z dogo kto jest z okolic katowic-przedadopcyjna się tam szykuje (dla kropki-sunia z drugiego wątku), ktoś kogo znacie i mozecie polecić??[/QUOTE] dobry pomysł ,dobre foty to podstawa
  11. [quote name='holly101']Zrobiłam własnie przelew z bazarku - 340zł :) Niedługo przygotuję następny - pewnie już po świętach...[/QUOTE] budżet psiaczków trochę podreperowany dzięki holly101:klacz::klacz:
  12. może wrzucić info na ogólny-tu nie wszyscy zaglądaja ..
  13. zdjecia są na stronie schroniska-magda podał link;) -o spózniłam się
  14. szczeniak piekny, przydałyby sie fotki innych szczeniorów przy okazji?
  15. Canaveral-staff- tu deklarujją ,że oddadzą na DT szczyle-Krotoszyn [url]http://www.dogomania.pl/threads/198359-Pilnie-potrzebny-DT-lub-DS-dla-zamarzaj%C4%85cego-szczeniaczka-%28[/url] trzeba odpuścic to co nie wyszło i pomóc tam gdzie pomoc bedzie przyjęta z wdzięcznoscią
  16. Misio mieszka praktycznie na granicy ursusa[Warszawa]- rzut beretem na Włochy;-)
  17. " Niesamowita jest! Cudowna! Jedyna!" - zgadzam się z Przedmówczynią!;-) piekna i słodko wygląda
  18. ja czytałam kiedys konińskie wątki, wydawało mi się,żę nawet pracownicy[kierownictwo?] piszą na dogo np.tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175503-Lawenda-s%C5%82odka-ma%C5%82a-suczka-%28Konin%29[/url]
  19. chodzi o to, ze w tej lecznicy terminy na operacje maja zajete az do któregoś tam stycznia:shake:
  20. dziekowac to nie ma za co-bo jesli okaze się,że mozna operować to dopiero bedzie potrzebna pomoc -ja niestety mam defekt mózgu i BOJĘ SIE jeżdzić po Wawie samochodem:oops: Do i po Ursusie gdzie pracuje, jakos opanowałam scieżki, ale za skarby swiata nie pojade do Centrum na ten przykład:shake:
  21. anetek100 ,jesli mozna doradzić: najlepiej zadzwoń koło południa, jak juz będa wyniki odebrane- bedzie cos wiadomo o stanie zdrowia Misia;).
  22. byłysmy ponownie w lecznicy, Misio ma pobraną krew. wczorajsza wizyta kosztowała 20zł, dzisiaj przemiła pani doktor z lecznicy na Bohaterów Warszawy[specjalnie pisze , bo sie należy !] zrobiła badanie krwi po kosztach-za 45zł,[naprawde tanio] P. Mirka moze odebrać fakturę za 2 tygodnie dopiero-w laboratorium na Powstańców Sl.bodajże. Wynik badania ma być jutro rano. a psina wygląda marnie, jest spokojny, tylko przy pobieraniu krwi zapiszczał,taka bida z nedza ten psiulek..:-( dziękuje za wpłate togaa, porozmawiałam sobie z p.Mirka i widzę ,że nie jest jej lekko..a jednak zgarnęła Misia bo..." szedł taki strasznie samotny..". warto pomóc takiej osobie
×
×
  • Create New...