byłysmy ponownie w lecznicy, Misio ma pobraną krew. wczorajsza wizyta kosztowała 20zł, dzisiaj przemiła pani doktor z lecznicy na Bohaterów Warszawy[specjalnie pisze , bo sie należy !] zrobiła badanie krwi po kosztach-za 45zł,[naprawde tanio] P. Mirka moze odebrać fakturę za 2 tygodnie dopiero-w laboratorium na Powstańców Sl.bodajże.
Wynik badania ma być jutro rano. a psina wygląda marnie, jest spokojny, tylko przy pobieraniu krwi zapiszczał,taka bida z nedza ten psiulek..:-(
dziękuje za wpłate togaa, porozmawiałam sobie z p.Mirka i widzę ,że nie jest jej lekko..a jednak zgarnęła Misia bo..." szedł taki strasznie samotny..". warto pomóc takiej osobie