nie jest brzydki...nie odbierzcie tego,ze chce was pouczać ,ale na wątku jest bardzo mało danych .nawet nie bardzo widać jakiej jest wielkości-wydaje sie mały,ale same wiecie .poza tym,czy to staruszek z demencją [mozna odnieśc takie wrazenie-nie wchodzi do budy].czy kontaktowy, jak do innych zwierząt? w jakim stopniu ograniczony ruchowo.. oczywiśćie NIE WIEM czy gdyby te wszystkie info były pies znalazł by dt.ale moze.wybaczcie, ale czasem podjęcie decyzji jest bardzo trudne,im wiecej danych , zdjęć - tak sobie dywaguję,wiem,że jestescie zarobione po uszy