Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. przeklejam z głównego wątku :) żeby odrobinę poprawić nastrój,powiem,że odwiedziłam dzisiaj Niręw Ursusie.spotkłam ja na spacerku z panią i malutką dziewczynką -pani uważa( jakże słusznie ,) że dziecko lepiej "się chowa" z psem. Nira piękna, lśniąca, uszy na baczność-taki mini owczar. myslę,że ma tam dobrze, mimo pewnych kłopotów-zjadła różne rzeczy np.nowe buty.dzisiaj Pani była zaniepokojona bo Nira wymiotowała,miała z nią iść do weta gdyby syt.się powtórzyła.miejmy nadzieję ,że wszystko będzie ok. dodam,że pies wesoły, przyjazny, dobrze utrzymany- a Pani bardzo miła i z tego co mówi ma pojęcie o potrzebach młodego psa.
  2. toyota, napisz moze więcej o charakterze suni i jej zachowaniu- no jakieś zdjątka z domu...-pewnie nie masz czasu-ale to moze pomóc
  3. młody i ładny, ma szanse -a czasem kalectwo(brak łapki) ujmuje ludzi za serce..-oczywiście tych co je mają
  4. to ja swoją deklaracje mam wysłać na powyższe konto ,tak?
  5. ale biedne...o kurcze, w trakcie jak pisałam o Nirze bric-a-brac napisała to co powyżej...-biedna Jola.:-( żeby odrobinę poprawić nastrój,powiem,że odwiedziłam dzisiaj [B]Nirę[/B]w Ursusie.spotkłam ja na spacerku z panią i malutką dziewczynką -pani uważa( jakże słusznie :),) że dziecko lepiej "się chowa" z psem. Nira piękna, lśniąca, uszy na baczność-taki mini owczar. myslę,że ma tam dobrze, mimo pewnych kłopotów-zjadła różne rzeczy:shake: np.nowe buty.dzisiaj Pani była zaniepokojona bo Nira wymiotowała,miała z nią iść do weta gdyby syt.się powtórzyła.miejmy nadzieję ,że wszystko będzie ok.
  6. musisz zamieścic zdjecia, sam opis pieska to za mało...no i ogłaszajcie "na mieście " bo na dogomanii małe szanse na domek, każdy tu ma zwierzaki..
  7. ja tez mam doła a mąż kategorycznie odmówił przyjecia 7 zwierzaka :(
  8. daliście linki na wątkach psów?-bo tutaj niewielu zagląda..
  9. [quote name='lika1771']U Ginn jest miejsce za 200+karma i zwrot za dojazdy do weta.Co o tym myslicie? Jezeli karma cenowo bedzie w miare to moja corka bedzie kupowac.[/QUOTE] to bardzo atrakcyjna propozycja, ja daję 20zł stałej -trzeba pozebrac po ciotkach..
  10. że tez nie udaje sie zniechęcić pana do prowadzenia schronu...
  11. oj to słodziak:) a ja się pochwalę, też będę mieć wnuczkę w maju! -jakie to fajne!
  12. Isabel :) -myślałam,że juz porzuciłaś dogomanię! jaki stan zezwierzęcenia?::evil_lol:
  13. bazarek na rodzinkę ze stodoły: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223727-ksi%C4%85%C5%BCki!Na-suni%C4%99-i-8-szczeniaczk%C3%B3w-w-przytulisku-quot-znajdki-quot-do-04-03-2011?p=18719822#post18719822[/url]
  14. bazarek na psią rodzinkę:[url]http://www.dogomania.pl/threads/223727-ksi%C4%85%C5%BCki!Na-suni%C4%99-i-8-szczeniaczk%C3%B3w-w-przytulisku-quot-znajdki-quot-do-04-03-2011?p=18719822#post18719822[/url]
  15. my tak przywieżlismy suczke ze stacji benzynowej w Rawie Mazowieckiej- wzięła ja moja sąsiadka i sunia ma się świetnie.-więc myslę,że ten pan też wziął szczyla do domu,zwłaszcza ,że psiaczek ładny.
  16. piękne szczylki,zwłaszcza ta hieneczka fajna
  17. . napisała anyamaya "teraz nie wiem co z tym badaniem skory/ jutro mam dzwonic w sprawie tego wymazu ze skory Lolka, czy mnie w ogole przyjma . nie wiem czy mi sie uda zeskrobac to ,bo na razie nie ma zadnego wrzodzika do wycisniecia . sprobuje potrzec tym wacikiem mocno po skorze.[/QUOTE] wymaz to przeciez sami skrobią w lecznicy;)
  18. pomoc pilnie potrzebna!
  19. [quote name='mimiś']wyskrobie jakiś grosz-podaj,proszę nr konta[/QUOTE] a ja nie dostałam:eviltong:
  20. powysyłaj nr konta, zawsze sie coś zbierze,bo kilka osób deklarowało jakiś grosik ;)-nawet gdyby nie wymagała leczenia to chociaż na karme...
  21. wyskrobie jakiś grosz-podaj,proszę nr konta
  22. potrzebny transport dla suni ze znajdek: "czy ktoś może pomóc przewieźć tą małą sznaucerkę od P Joli - z Marek do figu - w czwartek do godziny 22 na Tamkę (śródmieście) albo w piątek do godziny 10 do południa do Izabelina - mała może przyjechać do mnie, tylko ten kawałek trzeba ją podwieźć - proszę zwrócę koszty paliwa"
×
×
  • Create New...