Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. nie wiem co napisać .wszystko co się ciśnie jest niecenzuralne:(
  2. [quote name='malagos']Festyn ma trwać od godz. 10 do 18, tu jest program: [URL]http://www.dzienziemi.org.pl/2012/index.php?prog=f#f[/URL][/QUOTE] dzięki :) moze sie pozbieram ale pewnie trochę póżniej
  3. ja sie coraz bardziej skłaniam ku poglądowi,że gdyby głupota umiała fruwać mielibysmy na dogo wypasioną sekcję ornitologiczno-entomologiczną:shake:
  4. Awit, przekaz proszę ten grosz na Szarika...i trzymajmy kciuki zeby Nince nie była już potrzebna kasa na hotelik:kciuki:
  5. napiswzcie moze o wielkości suczki-ona wygląda na sporą na zdjęciach-a moze w rzeczywistości nie jest tak duża?
  6. ale bez zdjęć to one tu dt raczej nie znajdą....:shake:
  7. to czekamy na zdjęcia:)
  8. [COLOR=#000000]przepraszam -ale to wazne, jutro demonstracja przeciw mordowaniu psów na Ukrainie!-Warszawa [/COLOR][URL]http://www.stopmordowaniu.pl/index.php/2012/05/18/demonstracja-przeciwko-zabijaniu-psow-na-ukrainie-przed-euro2012-i-marsz-sprzeciwu/[/URL]
  9. jutro demonstracja przeciw mordowaniu psów na Ukrainie!-Warszawa [URL]http://www.stopmordowaniu.pl/index.php/2012/05/18/demonstracja-przeciwko-zabijaniu-psow-na-ukrainie-przed-euro2012-i-marsz-sprzeciwu/[/URL]
  10. wypiękniał Lolo u anyamaya... cudowny domek wygrał na loterii ten stetryczały kudel..:evil_lol:
  11. zagłosowałam w krakvecie-na razie jest dobrze;)
  12. jasne, ,on był przeznaczony dla Wierki,tylko myslałam,ze ona ma ogłoszenia.już podaję.:) Bric-przelałam na Wiercie 2 dyszki -doszło?
  13. w końcu podałam do og łoszeń Kaktusa: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226552-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-ps%C3%B3w-z-Tomaszowa-%21-d-o-20-05-GRATISY-%21%21%21%21/page7"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226552-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-ps%C3%B3w-z-Tomaszowa-%21-d-o-20-05-GRATISY-%21%21%21%21/page7[/URL] bo widzę ,że na bieżąco są robione ogłoszenia innych psiaków został jeszcze 1 pakiecik.
  14. [quote name='UlaFeta']Po konsultacji z Jola potrzebne sa ogloszenia szczeniakow i mamusi. Zdjecia na Znajdkach. Bardzo dziekujemy.:lol: W dalszym ciagu zapraszamy ludzikow na sobote do przytuliska:lol:[/QUOTE] Ula, te 2 małe szczyle beżowy i łaciaty[huskowaty?]? a mamusia to która? czy pieski będą duże,jakiej są płci?na stronie nic nie ma:shake:
  15. może jeszcze uderzyc do partnerkich miast Sandomierza-Newark i [COLOR=#414143][FONT=Tahoma]Emmendingen -zawsze można opisac sytuacje i poprosić o pomoc....a jaka to plama dla wizerunku miasta...[/FONT][/COLOR]
  16. obejrzałam stare zdjecia Griso...ale farciarz z niego. bywa na imprezach, lansuje się ile wlezie, no no...:)
  17. bric-twoje ogłoszenie jeszcze jest aktywne, to co mam poczekać czy kazać ogłaszać wercie? a drugi pakiet-komu potrzeba ogłoszeń?
  18. ja pas,poddaje sie:wallbash:. Ewusek, doszłam do wniosku,że mamy po prostu do czynienia ze złą wolą z twojej strony[tak jak w przypadku Urwiska], bo nie jestem w stanie pojąć,że dorosła osoba nie umie wyciągnąc wniosku z tego co ma czarno na białym . Sorry, nie mamy filmu z Młotkowym - psy nie miały kamery.
  19. "[COLOR=#000000]Ja niejednokrotnie padlam ofiara manipulacji i bylam "atakujaca", pozniej jak prawda wyszla na jaw a ja na głupka, publicznie przepraszałam." Ewusku, trzymamy Cię za słowo. Odpowiedz mi na jedno pytanie -mogę prosić? :) Czy przeczytałas dostepne w necie dokumenty -raport WIW-u ,zeznania pracownika, te skargi wysyłane przez argos, statystyki itp -zakładam ,ze tak[linki były podawane nawet tu].Czy uważasz ,że to fałsz i manipulacja? zmowa?[/COLOR]
  20. ojej, to ten Griso z Tomaszowa?:crazyeye:-jaki piękny:loveu:
×
×
  • Create New...