"[COLOR=#000000]Ja niejednokrotnie padlam ofiara manipulacji i bylam "atakujaca", pozniej jak prawda wyszla na jaw a ja na głupka, publicznie przepraszałam."
Ewusku, trzymamy Cię za słowo. Odpowiedz mi na jedno pytanie -mogę prosić? :)
Czy przeczytałas dostepne w necie dokumenty -raport WIW-u ,zeznania pracownika, te skargi wysyłane przez argos, statystyki itp -zakładam ,ze tak[linki były podawane nawet tu].Czy uważasz ,że to fałsz i manipulacja? zmowa?[/COLOR]