-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
[quote name='paros']Mimiś, numer konta jest podany w pierwszym poście (na końcu postu) wątku przytuliska [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173686-Przytulisko-p-Joli-czyli-jest-taki-mały-domek-wypełniony-miłością-po-dach?p=13508331[/URL][/QUOTE] o ja jełopa....:evil_lol: kejciu, dzięki!:loveu:
-
[quote name='kejciu']W chwili obecnej na stronce nie ma numeru konta bo stronka w małej modernizacji jest :-) wysłałam do pucka69 PW z numerem konta dla znajdek :-) pięknie dziękujemy[/QUOTE] kejciu, to przeslij i mnie, bo nie mam zapisane, a zaraz bede robić przelewik z bazarku książkowego:)
-
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
mimiś replied to bulba's topic in Już w nowym domu
ja tylko podnoszę i poproszę nr konta -przesle jakiś grosz da Lary... wrzuciłam powyższą wiadomość na transportowy ogólny, mozna tam jeszcze zalozyc wyróżniony wątek z prosbą o transport.. -
Ratunku! Lupus zaginął Radzymin i okolice..........
mimiś replied to auraa's topic in Już w nowym domu
moze jak będą nowe foty coś sie ruszy.. -
kurcze,widziałam te sunie "na zywo" -jest maleńka i przesliczna, pomyslałam ,ze na pewno błyskawicznie znajdzie domek a tu...
-
katowicką , mysle jak to zorganizować-podpowiedzcie: jade zwykłym osobowym samochodem, szkoda mi tej suni i chciałabym pomóc ,tylko czy dam rade? -napisalam do Liwii z zapytaniem,czy sunia jest tak bardzo łagodna do wszystkich- no i ona jest taka średniaczka? nie owczar niemiecki? :cool3: przewoziłam juz obce psy tu z dogo,ale po jednym-siedziałam na tylnym siedzeniu z psem i pilnowalam a tu jeszcze szczenior dochodzi...boję sie jak to ogarnę szczerze mówiąc...
-
Irene,zrozum,że dopóki ktoś znany forumowiczom [fundacja, osoba działajaca długo na dogo]nie potwierdzi Twojej historii - to ciężko bedzie znaleźć osoby które w ciemno rzuca sie do przelania pieniedzy. zadzwoń do fundacji tarnobrzeskiej- jesli bedzie im za daleko-moze podadzą namiary na inną fundacje lub osobe zaufaną mieszkajaca blizej ciebie...bez urazy, napewno pomożemy jeśli sytuacja będzie niewątpliwa.;) -swoja drogą-dlaczego nie zamiesciłas swojego apelu w dziale "podkarpackie?"-logiczne,ze stamtąd powinnas najpredzej uzyskać pomoc..
-
Irene,zgłos sie do fundacji działającej w Tarnobrzegu- tu jest link do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204245-Nasi-podopieczni-Happy-Garden-Tarnobrzeg-Prosimy-o-og%C5%82oszenia-dla-psow%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204245-Nasi-podopieczni-Happy-Garden-Tarnobrzeg-Prosimy-o-og%C5%82oszenia-dla-psow%21[/URL] napisz do Basia1968 albo innej forumowiczki z Tbg, nawet jeśli nie maja kasy to moze zechca zająć się sprawą twojego psiaka, a przynajmniej potwierdzą[uwiarygodnią] zasadność Twojego apelu o pomoc.
-
Szkieleciki -pilnie szukamy DT lub DS dla zagłodzonych młodych psiaków!
mimiś replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
zapisuję .śliczna sunieczka, -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
mimiś replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77'] jedyny telefon, który miałam dawno temu, pisałam tu o tym, to było zapytanie, czy "ten pies nadaje się na rosół" , to wszystko.[/QUOTE]-ale humorysta, boki zrywać:angryy: Ząbeczek szczęśliwy, ozorek dynda jak krawat..:evil_lol: -
Zapomniany staruszek... po prostu chce zyc. MA DOM
mimiś replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Co u Milusia? miał tę operację na zęby? -
i wszystkie cztery samczyki?
-
przesliczna.ale malusia to chyba nie jest!:evil_lol:
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mimiś replied to Energy's topic in Już w nowym domu
sprostuj proszę;):" [COLOR=#000000]lubi dzieci do [B]mniejszych [/B]psów ok, nie lubi tylko podobno [B]mniejszych[/B] od siebie. Znajduje się w Tarnobrzegu. "-czyli jakich nie lubi?[/COLOR]:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
kilka książeczek na znajdki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230934-książek-kilka-na-znajdki-do-30-08-12[/URL]