Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. [quote name='paros']Mimiś, numer konta jest podany w pierwszym poście (na końcu postu) wątku przytuliska [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173686-Przytulisko-p-Joli-czyli-jest-taki-mały-domek-wypełniony-miłością-po-dach?p=13508331[/URL][/QUOTE] o ja jełopa....:evil_lol: kejciu, dzięki!:loveu:
  2. [quote name='kejciu']W chwili obecnej na stronce nie ma numeru konta bo stronka w małej modernizacji jest :-) wysłałam do pucka69 PW z numerem konta dla znajdek :-) pięknie dziękujemy[/QUOTE] kejciu, to przeslij i mnie, bo nie mam zapisane, a zaraz bede robić przelewik z bazarku książkowego:)
  3. ona chyba lubi taką perfumę...jak ją wiozłam to też była w jakiejś kupie wytytłana:evil_lol:
  4. ja tylko podnoszę i poproszę nr konta -przesle jakiś grosz da Lary... wrzuciłam powyższą wiadomość na transportowy ogólny, mozna tam jeszcze zalozyc wyróżniony wątek z prosbą o transport..
  5. moze jak będą nowe foty coś sie ruszy..
  6. kurcze,widziałam te sunie "na zywo" -jest maleńka i przesliczna, pomyslałam ,ze na pewno błyskawicznie znajdzie domek a tu...
  7. startujemy, [B]beka przyslij mi pliss nr komórki-podałam swoją na pv ;)[/B]
  8. z mojej strony wszystko ustalone, od 16.00 kontakt telefoniczny. czy sunia bedzie w szelkach?[dobrze by było..-ja nie mam szelek,wezme jakąś smycz dodatkową ..żeby na postoju sie nie wyślizgnęła..
  9. jasne, bedzie dobrze, własnie poinformowalam TZ-a że bedziemy mieć psażera:diabloti:
  10. katowicką , mysle jak to zorganizować-podpowiedzcie: jade zwykłym osobowym samochodem, szkoda mi tej suni i chciałabym pomóc ,tylko czy dam rade? -napisalam do Liwii z zapytaniem,czy sunia jest tak bardzo łagodna do wszystkich- no i ona jest taka średniaczka? nie owczar niemiecki? :cool3: przewoziłam juz obce psy tu z dogo,ale po jednym-siedziałam na tylnym siedzeniu z psem i pilnowalam a tu jeszcze szczenior dochodzi...boję sie jak to ogarnę szczerze mówiąc...
  11. W niedziele wracamy przez: Pszczynę, Tychy,Mysłowice,Sosnowiec,Dabrowe Górniczą ...-pod wawkę [np.do Janek] -jesli jesteście w stanie dowieźć sunie " po trasie" i jesli z kolei ktoś odbierze ją w Jankach -mozemy pomóc.
  12. o co chodzi z tym transportem? szukacie z Katowic,czy ze Skarzyska?-bo to różne trasy...
  13. Irene,zrozum,że dopóki ktoś znany forumowiczom [fundacja, osoba działajaca długo na dogo]nie potwierdzi Twojej historii - to ciężko bedzie znaleźć osoby które w ciemno rzuca sie do przelania pieniedzy. zadzwoń do fundacji tarnobrzeskiej- jesli bedzie im za daleko-moze podadzą namiary na inną fundacje lub osobe zaufaną mieszkajaca blizej ciebie...bez urazy, napewno pomożemy jeśli sytuacja będzie niewątpliwa.;) -swoja drogą-dlaczego nie zamiesciłas swojego apelu w dziale "podkarpackie?"-logiczne,ze stamtąd powinnas najpredzej uzyskać pomoc..
  14. Irene,zgłos sie do fundacji działającej w Tarnobrzegu- tu jest link do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204245-Nasi-podopieczni-Happy-Garden-Tarnobrzeg-Prosimy-o-og%C5%82oszenia-dla-psow%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204245-Nasi-podopieczni-Happy-Garden-Tarnobrzeg-Prosimy-o-og%C5%82oszenia-dla-psow%21[/URL] napisz do Basia1968 albo innej forumowiczki z Tbg, nawet jeśli nie maja kasy to moze zechca zająć się sprawą twojego psiaka, a przynajmniej potwierdzą[uwiarygodnią] zasadność Twojego apelu o pomoc.
  15. [quote name='lika1771']Jak duza jest suczka?Mam wolny dt za weta dla malej suczki.-żeby nie umknęło!;)
  16. [quote name='Kasia77'] jedyny telefon, który miałam dawno temu, pisałam tu o tym, to było zapytanie, czy "ten pies nadaje się na rosół" , to wszystko.[/QUOTE]-ale humorysta, boki zrywać:angryy: Ząbeczek szczęśliwy, ozorek dynda jak krawat..:evil_lol:
  17. śliczna psica z tej Krzysi..ona nie jest w schronisku?
  18. Co u Milusia? miał tę operację na zęby?
  19. i wszystkie cztery samczyki?
  20. przesliczna.ale malusia to chyba nie jest!:evil_lol:
  21. sprostuj proszę;):" [COLOR=#000000]lubi dzieci do [B]mniejszych [/B]psów ok, nie lubi tylko podobno [B]mniejszych[/B] od siebie. Znajduje się w Tarnobrzegu. "-czyli jakich nie lubi?[/COLOR]:evil_lol:
  22. kilka książeczek na znajdki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230934-książek-kilka-na-znajdki-do-30-08-12[/URL]
×
×
  • Create New...