malutki bazarek na Maksia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235967-kup-audiobook-nastolatce-na-Maxa-znajdki-do-26-11?p=19990869#post19990869[/url]
ajjjjjiii! ciiii! ale drań, porwała w kojcu,z nudów czy w domu niszczy?- miałam kiedys suczkę która mimo sterylki dostawała ciąży urojonej-rwała wtedy poduszkę[,[I]moją[/I],z piór od cioci ze wsi] i robiła gniazdo..
beka, moze napisz cos od serca o małym paszczorze na fb-niestety, jak psu bezposrednio nic nie zagraża to odzew mniejszy, tak już jest, każda z nas tez tak reaguje...za dużo tego:(
[quote name='Liwia_']Na miau napisano, że nie da się udostępnić wydarzenia - trzeba je przedłużyć...[/QUOTE]
przedłuzyłam ,sorki, - Liwia zapodaj nA MIAU,bo mały ruch:(
no i zrobiłam.tadam [URL]http://www.facebook.com/events/113857735443082/[/URL] :eviltong:
przede wszystkim rozsyłajcie pliss bo ja na fejsie specjalnie sie nie udzielam...
[COLOR=#000000]a ja z przyjemnością donoszę,że zakończyły sie bazarki dla Frani .[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Serdecznie dziekuje wszystkim licytującym i podnoszącym[/COLOR][/COLOR][/SIZE]:buzi:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Pomogli Frani:
[/COLOR][/COLOR][B]Magdalena600- Encyklopedia Gutenberga za 50zł+ lisia kita[brelok] za 24zł+ koszt przesyłki 25zł=[B]99zł
[B]Tymuś -2 ksiązeczki za 8 i 10zł+ 7 pp=[B]25zł
[B]
Amarina-książeczka za 15zł + 5zł pp=[B]20zł[B]
razem: 144zł dla Frani!!:klacz: i Wielkie brawa dla Pomagających[/B]:klacz:
po wpłatach na konto przytuliska bardzo proszę o potwierdzenie:smile:[/B][/B][/B][/B][/B][/B]
a ja z przyjemnością donoszę,że zakończyły sie bazarki dla Frani .
[SIZE=3][COLOR=#000000]Serdecznie dziekuje wszystkim licytującym i podnoszącym[/COLOR][/SIZE]:buzi:
[COLOR=#000000]Pomogli Frani:
[/COLOR][B]Magdalena600-[/B] Encyklopedia Gutenberga za 50zł+ lisia kita[brelok] za 24zł+ koszt przesyłki 25zł=[B]99zł[/B]
[B]Tymuś -[/B]2 ksiązeczki za 8 i 10zł+ 7 pp=[B]25zł[/B]
[B]
Amarina-[/B]książeczka za 15zł + 5zł pp=[B]20zł[B]
razem: 144zł dla Frani!!:klacz: i Wielkie brawa dla Pomagających[/B][/B]:klacz:
po wpłatach na konto przytuliska bardzo proszę o potwierdzenie:)