-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
W związku z tym,że ze zbiórki (na fb i pomagam.pl) dla "psa ze sznurkiem na szyi" pozostało na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt 1515zł ( pies od dawna ma już ds), część tych pieniędzy - 1000zł zostanie wykorzystana na spłatę długu w Royal Vet. Dzisiaj została wystawiona faktura. Nie muszę pisać,że bardzo się cieszę z tej kwoty :) 2436zł - 1000zł=1436zł pozostaje do spłacenia.
-
Wczoraj rozmawiałam z wetką w sprawie wyników ostatnich badań Kizi. Niestety, nie miała dla mnie dobrych wiadomości: kolejne badanie wykazało białaczkę... Aktualnie jest w dobrym stanie, nie ma żadnych objawów, apetyt jej dopisuje, lecz prawdopodobnie w sytuacji stresowej ( zmiana miejsca), kichanie, ślinienie się i inne objawy powrócą :(
-
Zaproponowałam, chłopak miał skonsultować to z partnerką, ale już nie zadzwonił. A wracając do Plamka, to on naprawdę nadaje się tylko do domu wychodzącego. Zamknięty na dłużej w domu, brudzi. Musi mieć dostęp i do kuwety i na zewnątrz. Najlepiej by było, gdyby trafił na wieś do normalnych ludzi z dziećmi, bo jest przemiły i zabawowy.
-
Wczoraj wieczorem przybył mi kolejny mały kotek. Ktoś go wyrzucił na placu firmy męża, na szczęście pojechaliśmy tam zabrać jakieś rzeczy i biedak wyszedł do nas spod stosu żelastwa. Wiozę go do przychodni w Izbicy, w domu mam już 6 kotów... Mały wygląda na 4 miesiące, jest przemiły i bardzo grzeczny, załatwia się do kuwety.
-
-
Dziękuję dziewczyny za ogłoszenia :) :) Na razie cisza, ale dobrze , że jest jeszcze kilka dni do wyjazdu na Śląsk, może akurat ktoś zadzwoni. Dzisiaj zrobiłam ogłoszenia małego kocurka, którego nazwałam Plamek. Kotek jest rezolutny i bardzo przyjazny, uwielbia towarzystwo ludzi i innych zwierząt, psów się nie boi, dlatego napisałam w ogłoszeniu,że nie może trafić do domu, gdzie jest groźny pies, który mógłby mu zrobić krzywdę. Plamek jest odrobaczony, odpchlony, test na wirusówki wyszedł ujemny. Ja jako pierwsze zdjęcie do ogłoszenia dałam to pierwsze, na ramieniu. W tytule podałam imię Plamek.Ogłosiłam go na razie na Lublin.