Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. W związku z tym,że ze zbiórki (na fb i pomagam.pl) dla "psa ze sznurkiem na szyi" pozostało na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt 1515zł ( pies od dawna ma już ds), część tych pieniędzy - 1000zł zostanie wykorzystana na spłatę długu w Royal Vet. Dzisiaj została wystawiona faktura. Nie muszę pisać,że bardzo się cieszę z tej kwoty :) 2436zł - 1000zł=1436zł pozostaje do spłacenia.
  2. Dobry pomysł, tylko ja nie potrafię pisać dobrych tekstów do ogłoszeń. Tyska jest w tym dobra, może wykorzysta tę informację i umieści w ogłoszeniu :)
  3. Cieszę się z postępów Zorki. Trzymam też kciuki za Bojkę, aby nie narozrabiała w domu :)
  4. Fajnie by było, gdyby zamieszkała w domu. Jest jakaś szansa? A ci ludzie z Gniezna odezwali się w sprawie Bibi?
  5. Wczoraj rozmawiałam z wetką w sprawie wyników ostatnich badań Kizi. Niestety, nie miała dla mnie dobrych wiadomości: kolejne badanie wykazało białaczkę... Aktualnie jest w dobrym stanie, nie ma żadnych objawów, apetyt jej dopisuje, lecz prawdopodobnie w sytuacji stresowej ( zmiana miejsca), kichanie, ślinienie się i inne objawy powrócą :(
  6. Zaproponowałam, chłopak miał skonsultować to z partnerką, ale już nie zadzwonił. A wracając do Plamka, to on naprawdę nadaje się tylko do domu wychodzącego. Zamknięty na dłużej w domu, brudzi. Musi mieć dostęp i do kuwety i na zewnątrz. Najlepiej by było, gdyby trafił na wieś do normalnych ludzi z dziećmi, bo jest przemiły i zabawowy.
  7. Wczoraj wieczorem przybył mi kolejny mały kotek. Ktoś go wyrzucił na placu firmy męża, na szczęście pojechaliśmy tam zabrać jakieś rzeczy i biedak wyszedł do nas spod stosu żelastwa. Wiozę go do przychodni w Izbicy, w domu mam już 6 kotów... Mały wygląda na 4 miesiące, jest przemiły i bardzo grzeczny, załatwia się do kuwety.
  8. Do mnie dzwonił chłopak w sprawie Plamka, ale proponował mieszkanie w bloku, a kotek musi mieć dom wychodzący ( nie wiem, czy pisałam o tym?), zamknięty w domu płacze bardzo, w ogrodzie natomiast jest przeszczęśliwy: gania z innymi kotami, bawi się z psami.
  9. Dzisiejsza wpłata w Royal Vet pomniejsza dług o 115zł: 2551zł - 115zł ( wpłaty rozi,agat31 i bakusiowej) = 2436zł pozostaje do spłacenia
  10. Dziękuję za darowizny:agat21 - 30zł,rozi - 35zł,bakusiowej - 50zł oraz Aldrumce za wpłatę 50zł z bazarku :) :) :) :) 50zł od Aldrumki przelałam od razu na konto Murki. Pozostałe 115zł wpłacę w Royal Vecie za koty.
  11. Niestety :( Na szybko skleciłam mały bazarek, może chociaż parę złotych wpadnie,zapraszam:
  12. Zapraszam na mały bazarek:
  13. Plamek wczoraj został zaszczepiony, za kilka dni mógłby już pójść do swojego domu, tylko że nikt niestety nie dzwoni... Koszt szczepienia 30zł, czyli w sumie w Vita Wet jest do zapłacenia: 79zł + 30zł =109zł
  14. Wczoraj wpłaciłam w Royal Vet 312 zł z dwóch bazarków. Stan na dzień 17.08.2017r. : 2863zł - 312zł = 2551zł
  15. Dziękuję dziewczyny za ogłoszenia :) :) Na razie cisza, ale dobrze , że jest jeszcze kilka dni do wyjazdu na Śląsk, może akurat ktoś zadzwoni. Dzisiaj zrobiłam ogłoszenia małego kocurka, którego nazwałam Plamek. Kotek jest rezolutny i bardzo przyjazny, uwielbia towarzystwo ludzi i innych zwierząt, psów się nie boi, dlatego napisałam w ogłoszeniu,że nie może trafić do domu, gdzie jest groźny pies, który mógłby mu zrobić krzywdę. Plamek jest odrobaczony, odpchlony, test na wirusówki wyszedł ujemny. Ja jako pierwsze zdjęcie do ogłoszenia dałam to pierwsze, na ramieniu. W tytule podałam imię Plamek.Ogłosiłam go na razie na Lublin.
  16. Do mnie nie dzwonił nikt konkretny. Baltimoore dała ogłoszenia Kizi na Warszawę i zadzwoniła fajna kobieta z Łomianek, szukamy teraz osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Może znacie kogoś ?
×
×
  • Create New...