Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Wczoraj dostałam od sąsiadki 80zł na dług kotów w lecznicy. Wpłatę 30zł od LocaiBenio wraz z tymi 80zł przelałam na konto wetki w Izbicy (łącznie 110zł).
  2. Tyśko, Bojka na razie zostałam w tym ds. Pan nie daje za wygraną, co bardzo cieszy. Martwi mnie tylko to jej brudzenie w domu, które było głównym powodem nieporozumień w rodzinie. Jeżeli chodzi o Zorkę, to na razie Murka przyzwyczaja ją do mieszkania w domu. No i dziękuję Ci za wstawienie zdjęć Daszy z domku :)
  3. Tak, kastrujemy. Możesz się umawiać z wetem, ale zabieg byłby chyba po świętach ? Deklarację wyślę jeszcze raz.
  4. Dziękuję dziewczyny :) Ja wcześniej nie pomyślałam o wyróżnieniu, gapa jestem...
  5. Dziękuję Murko za zdjęcia :) Świetne psiaki :)
  6. Dzięki Waszej pomocy dług zmniejszył się o 650zł :) Dziękuję bardzo !!!! 142zł wpłata Oleny84 z bazarków 200zł dzisiaj wpłaciłam dochód z bazarku Aldrumki 308zł wczorajszy przelew zaprzyjaźnionego Forum Nasze Bassety 3065zł - 650zł = 2415zł pozostaje do spłaty w przychodni w Izbicy Wpłaty sharki, bakusiowej i p.Ani z Zamościa (łącznie 140zł) już zostały odliczone wcześniej.
  7. Dziękuję Aldrumko :) Już potwierdziłam. I mogę je przelewać na konto przychodni w Izbicy?
  8. Dziękuję Bakusiowej za przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej dla Zorki :) Wszytko na to wskazuje,że Zorka ma dom! Posesja jest duża, ogrodzona, wprawdzie siatką,pod którą pies może się podkopać, ale spacery mają odbywać się jedynie na smyczy.
  9. Już konto podaję. Odnośnie ds Bojki też mam mieszane uczucia. Ojciec stwierdził,że obie ( matka i córka ) zbyt pochopnie spisały Bojkę na straty, ale on nie ma zamiaru poddawać się i krzywdzić psa. Dzisiaj otrzymałam zapewnienie,że sunia u nich zostaje. Miejsce u Anecik odwołałam.
  10. Wydawałoby się,że psiaczki adopcyjne, a tymczasem jak na razie nie było żadnego telefonu w ich sprawie :( Mam nadzieję,że to przez zbliżające się święta ludzie nie myślą o adopcjach.
  11. Sprawa Bojki komplikuje się, ponieważ ojciec dziewczyny suczkę bardzo polubił i nie chce jej oddać. Bojka zresztą też jego sobie wybrała i w jego towarzystwie jest szczęśliwa. Problem w tym, że on pracuje na różne zmiany i podczas jego nieobecności psina czuje się niepewnie. Matka jest za oddaniem.Codziennie rozmawiam z dziewczyną, której też bardzo jest żal Bojki,ale jest skłonna oddać ją ze względu na matkę. Dziewczyna jest w rozterce. Prosiłam ją, aby przekazała mój nr tel. ojcu,bo chcę z nim porozmawiać dla dobra psiny. Tłumaczyłam,że w hoteliku krzywda suni się nie stanie, pojadą tam, to zobaczą na własne oczy jak to wygląda. Wiem,że pies powinien być akceptowany przez wszystkich domowników, ale sytuacja jest dziwna. Anecik czeka na decyzję, a ludzie do niej wcale nie zadzwonili.
  12. Dziękuję bardzo Oleno :) W sumie jest 142zł, tak? Jeżeli możesz, to przelej na konto przychodni w Izbicy. Na pw podałabym Ci nr konta.
  13. Otrzymałam dzisiaj na maila ostateczne podsumowanie z przychodni w Izbicy. Od początku roku nic tam nie płaciłam, ale przyznam szczerze, nie zdawałam sobie sprawy,że aż tyle wyjdzie. Poprzednie, te odręczne posumowania dotyczyły kosztów w okresie 27.07 - 29.11.2017.( w tym Kozi i Belli). To dzisiejsze dotyczy całości, czyli wszystkich kotów od początku roku: Krówka 1 i Krówka 2: 22 dni x 2 koty = 44 dni x 7,00 = 308,00 zł Kicia z robakami w płucach: 24 dni x 7,00 = 168,00 + 60,00 (Bad. Hist.-pat.) = 228,00 zł Kizia: 112 dni x7,00 = 784,00 + 482,00 (ostatnie rozliczenie z żółtej kartki) - 100,00 (wpłata Ola Praga z miau) = 1166,00 Herman: 88 dni x 7,00 = 616,00 zł Czarnulka: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł Rudolf: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł Teoś: 28 dni x 7,00 = 196,00 zł Gigi: 29 dni x 7,00 = 203,00 zł Bura od P. Jaślikowej: 11 dni x 7,00 = 77,00 zł Bella: 86 dni (02.05. – 27.07.): 86 x 7,00 = 602,00 + 349,00 (od 27.07 do dnia adopcji) = 951zł - 800,00 (wpłata Gmina Radecznica) – 140,00 (wpłata od p. Fert w dn.04.12.2017) = 11,00 zł Lolek (zgodnie z odręcznym podsumowaniem na żółtej kartce) 120zł Razem wychodzi 3065zł ! Wetka na szczęście nie oczekuje szybkiej spłaty, zdając sobie sprawę,że inaczej wyglądałoby bieżące rozliczanie się za poszczególne koty, a inaczej zapłata za kilkanaście miesięcy.
  14. Dobry wieczór. Murka zrobiła nowe fotki Iwce i Jogiemu, jutro pewnie nam tutaj wstawi.
  15. Dziękuję Ci kochana :) Wysłałam na pw namiary. Podałam też swój nr tel. gdybyś miała jakieś pytania do mnie lub do Murki.
  16. Dziewczyny, potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Zorki w okolicy Skierniewic. Bardzo proszę o pomoc. Kobieta najpierw dzwoniła do Murki, potem dwukrotnie do mnie i chyba trzeba będzie sprawdzić ten dom. Pomimo tego,że nie ukrywamy jaki charakter ma Zorka, pani jednak nie odpuszcza. Nie wiem właściwie, co zrobić, bo jest tam 6 letnie dziecko, ale myślę,że dom trzeba sprawdzić, choćby np dla innej suczki.
  17. Dziękuję Tyśko za zmianę ogłoszeń na Warszawę :) Na razie chyba nikt nie dzwoni w sprawie adopcji psiaków, Murka na pewno by powiedziała (pewnie jej tel. jest podany?). Czekajmy cierpliwie z nadzieją na wspaniałe domki.
  18. Tyś(ko), mogłabyś przenieść ogłoszenia z Lublina na Warszawę? Myślę,że może będzie większy odzew.
  19. Dzień dobry :) Nikt nie zagląda do piesków ...
  20. Rozmawiałam z anecik, przyjmie Bojkę do siebie :) Ludzie pewnie zawiozą ją sami, tak wstępnie ustaliłyśmy.
×
×
  • Create New...