-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Bardzo się cieszę,że wreszcie dziewczynki mają szanse na domki, ale też i denerwuję się, czy ludzie sobie poradzą. Aby tylko nie doszło do jakiejś ucieczki, tego się najbardziej obawiam. Nie ma co czarnowidzieć, trzeba być dobrej myśli, ludzie czasem pozytywnie zaskakują, może i tym razem tak będzie. Trzymajmy kciuki!!!!
-
Kolejny pies w gminie Szczebrzeszyn potrzebujący pomocy.Właściwie szkielet psa.. Od kilkunastu dni podobno chodzi za ludźmi, ale tam ludzie nie są skorzy do pomocy. Wczoraj Krystyna Pomarańska dostała zdjęcie i jak widać, można się załamać :( Wrzuciłam na fb, nie wiem co robić... Jeżeli trafi do schroniska, to zostanie tam potraktowany jak wszystkie, a on wymaga szczególnej opieki, przede wszystkim weterynaryjnej.
-
Ja w takich sytuacjach proponuję pomoc w sterylizacji,żeby za kilka miesięcy nie było znowu problemu z kociętami. Nie wszyscy się zgadzają na sterylkę, ale jeżeli nawet kilka kocic zostanie wysterylizowanych, to już będzie mniej tego kociego nieszczęścia. Fundacja Szare,bure i łaciate na pewno nie odmówiła by Ci pomocy. https://www.facebook.com/powszechna.sterylizacja/?hc_ref=ARTBpQdE1axK8xgAaBS-zgglgDCIZumrNDrvUWQ6BXlZzaZmOXcml_xLLGT0WgdLoW4&fref=nf
-
-
Zapomniałam chyba napisać,że trikolorka z Radecznicy, która od pewnego czasu przebywała w przychodni w Izbicy znalazła dom :) Tzn wetka znalazła jej dom u swojej siostry :) To jest ta kotka właśnie W tej chwili mam do adopcji : Kizię-Mizię z białaczką :( , czarno-białego spokojnego i dobrze ułożonego kocurka Lolka ( przychodnia w Izbicy),oraz biało-burego Plamka ( dt u mnie).