Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dzisiaj przejeżdżałam przez Izbicę i odwiedziłam kotki. Mama Trikolorka jeszcze jest nieufna, chociaż już nie boi się panicznie człowieka:
  2. Dzisiaj odwiedziłam Kizię-Mizię w przychodni w Izbicy. Ma się nieźle, tylko że mieszka w klatce...
  3. Wpłaciłam w Royal Vet kolejne 100zł ( 85zł z bazarku + 15zł od siebie): 1326zł-100zł=1226zł pozostaje do spłaty
  4. Dziękuję Oleno Tobie i Twojej mamie :) :) Dług jest, niewielki, ale jest, tak jak widać wyżej.
  5. Oleno, dziękuję bardzo Tobie i Twojej mamie :) :) Dług jest, wprawdzie niewielki, ale jest.
  6. Bardzo się cieszę,że wreszcie dziewczynki mają szanse na domki, ale też i denerwuję się, czy ludzie sobie poradzą. Aby tylko nie doszło do jakiejś ucieczki, tego się najbardziej obawiam. Nie ma co czarnowidzieć, trzeba być dobrej myśli, ludzie czasem pozytywnie zaskakują, może i tym razem tak będzie. Trzymajmy kciuki!!!!
  7. Tak, jak pisałam wpłaciłam w Royal Vet 110zł: 1436zł - 110zł ( wpłaty LocaiBenio - 30zł, sharka - 30zł, bakusiowa - 50zł ) =1326zł pozostaje do spłaty.
  8. Adres w Gliwicach, to ulica Spacerowa (potencjalny dom Bojki) Jeżeli chodzi o panią z Frankfurtu, to właśnie z nią rozmawiałam, no i...mam mieszane uczucia,że tak to nazwę... Szukamy dalej domu dla Bibi.
  9. Kolejny pies w gminie Szczebrzeszyn potrzebujący pomocy.Właściwie szkielet psa.. Od kilkunastu dni podobno chodzi za ludźmi, ale tam ludzie nie są skorzy do pomocy. Wczoraj Krystyna Pomarańska dostała zdjęcie i jak widać, można się załamać :( Wrzuciłam na fb, nie wiem co robić... Jeżeli trafi do schroniska, to zostanie tam potraktowany jak wszystkie, a on wymaga szczególnej opieki, przede wszystkim weterynaryjnej.
  10. Bojka ma szansę na dom w Gliwicach :) Potrzebna osoba do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej.
  11. Nie podziękowałam chyba jeszcze LocaiBenio, sharce i bakusiowej za wpłaty: LocaiBenio - 30zł, sharka - 30zł, bakusiowa - 50zł; Dziękuję bardzo, bardzo :) :) :) W sumie jest 110zł, które pewnie jeszcze dzisiaj wpłacę w Royal Vet za koty.
  12. Tyśko, przepraszam, nie odczytałam Twojego posta... Dopiero dzisiaj. Czarny kocurek był ogłoszony na Lublin i tam znalazł dom. Do adopcji został jeszcze ten biało-bury przyjemniak Plamek i oczywiście Kizia-Mizia z białaczką . Teraz mają ogłoszenia na Lublin.
  13. Mam dobrą wiadomość: mały kocurek Lolek z przychodni w Izbicy pojechał w ubiegłym tygodniu do swojego domu w Lublinie :) Ten właśnie:
  14. Już potwierdziłam. Przepraszam, jakoś mi umknęło. Pieniądze od razu przelałam na konto Murki. Dziękuję bardzo :)
  15. Ja w takich sytuacjach proponuję pomoc w sterylizacji,żeby za kilka miesięcy nie było znowu problemu z kociętami. Nie wszyscy się zgadzają na sterylkę, ale jeżeli nawet kilka kocic zostanie wysterylizowanych, to już będzie mniej tego kociego nieszczęścia. Fundacja Szare,bure i łaciate na pewno nie odmówiła by Ci pomocy. https://www.facebook.com/powszechna.sterylizacja/?hc_ref=ARTBpQdE1axK8xgAaBS-zgglgDCIZumrNDrvUWQ6BXlZzaZmOXcml_xLLGT0WgdLoW4&fref=nf
  16. Zapraszam na bazarek ze słonikami różnej wielkości:
  17. Zapomniałam chyba napisać,że trikolorka z Radecznicy, która od pewnego czasu przebywała w przychodni w Izbicy znalazła dom :) Tzn wetka znalazła jej dom u swojej siostry :) To jest ta kotka właśnie W tej chwili mam do adopcji : Kizię-Mizię z białaczką :( , czarno-białego spokojnego i dobrze ułożonego kocurka Lolka ( przychodnia w Izbicy),oraz biało-burego Plamka ( dt u mnie).
  18. Jest serduszko Bojki :) Dziękuję Murko za zdjęcia i opis postępów Bojki. Nawet nie wiesz, jak trzymam kciuki za socjalizację dziwczynki. A tymczasem zapraszam na bazarek:
  19. ZAPRASZAM:
×
×
  • Create New...